Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid..super sem.hvala.Maja meseca pa spet grem v postopek.😃😃ti pa le uzivaj v teh lepih dneh.

Bonika čestitke!!!!! Super slišat take novice!
Jutri zjutri preden grem bom test nardila mogoče:) sam sm 100% d ni kej…temperaturo si pa nism vec merla, k hodm zj na siht pa tak nimam casa tolk razmislat:) pa sj sm se kr nehala sekirat… bo pa v maju ratalo:) bom pa seveda javla jutri…
Vsem lep ostanek dneva pa mirno čakanje 🙂

Zdaj mi pa neki ni jasno. Če ti pač ne rata, sm misla da je treba 3 mesece čakat do naslednjega postopka. Ker če mi ne uspe maja, sem računala da bom mogla do septembra čakat. Al kako je to? Sem pa v lj vodena za postopek.

Upanje2 – za celoten postopek se pravi od spikanja do punkcije in et-ja mislim da je potrebno cakati tri mesece oz tri M….za zmrznjencka pa ocitno ne rabis cakati vsaj tako je meni receno…

Ce se motim naj me katera popravi… Sem namrec bila v prvem postopku na zalost neuspesno a vendarle me caka se en pingvincek ki pa upam da bo kmalu z menoj… Hihihi

po punkciji je potrebno 3 mesece počakati do prvega prenosa pingvinčka. potem pa greš lahko vsak mesec po enega če ni uspešno in če jih imaš dovolj 😉
v lj je tako. jaz tako že skoraj 3 mesece čakam na svoj sploh prvi transfer… jao jao….

pa še moj je zbolel, izgleda, da gre za gripo. tako da resnično upam, da ne bom zbolela, ker potem to ne bi bilo ravno najugodnejše… :-/

Dolenjca, upam da ne zboliš! Ce te kaj tolaži sem v enem tujem članku prebrala naj bi oslabljen imunski sistem celo ugodno deloval na vgnezditev…

Dolenjca jaz sem imela prvi postopek prejsnji mesec punkcija 31.3 transfer 5.4… Po petih dneh izcedek in potem menstruacija tako da neuspesen klicala sem dr. In mi je rekel naj pridem 12. Dan na uz da nimamo kaj cakati z zmrznjenckom tako da jaz grem ze zdaj po pingvincka ce bo vse po sreci.

No je pa res da nisem v gk lj.. Vse povsod ne drugace ocitno

jaz sem v lj. namen teh treh mesecev naj bi bil ta, da se telo spuca vseh teh hormonov. jaz bom imela sicer transfer v spontanem ciklu. upam, da bo se vse speljalo.

haha, tolažba 😛 te opcije pa še nisem slišala. morda bo pa le 😉

Samo povem punce, da S-hCG ni enako kot beta hCG…

pri meni dons 11 dan po transferju in en velik – 🙁 jao jao

Cestitke bonika.. no tudi jaz docakalas danes imam razgovor v leoniscu upam da pri tej M bom lahko sla po svojga pingvincka. Ancka kaj jao? Punce derzim pesti za vseh..

ancka- a si naredila test doma? če si ga pred 14. dnevom po transferju načeloma nima smisla delati, ker je to tako odvisno od ženske do ženske koliko hormona začnejo proizvajativ določenih dneh in lahko, da ga imaš trenutno premalo pa ti ni nič pokazalo počakaj še malo… kdaj pa imaš krvnega?? ne obupaj!

Ancka, mogoce se ni za obupati! Počakaj na krvnega!

Aninek danes je pa dan D zate!

transfer sm imela 13. 4. dons sm pa delala test. Krvnega bi mogla imet v petk pa imam zarad praznika šele v pondeljek. Bom v petk se enkrat probala nardit doma test pa bom vidla. Upam da je blo res prezgodj.

Mene so pa bacili ujel u petek. U soboto sm bla čist fuč. Razmišljala sem pa samo o tem da nebi bla slučajno naslednji teden bolna. Pa upam da bom do četrtka zdrava. Še jutr moram zdržat v službi pol v četrtek pa končno zadnji posvet. Nevem zakaj to tako vlečejo. Me pa čakamo na naše pikice.

naredi ga v petek… =)

jaz tudi komaj čakam četrtek, da vidim kaj bo rekel… in če bom že ta ciklus lahko grela svojo pikico…. še malooo hihihihi

New Report

Close