Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala vsem, upam da bo res uspešno!

Kmalu boste tudi ve na vrsti! Res so tile pomladni meseci boljši se mi zdi. Nazadnje sem bila v postopku decembra in je bilo zelo turobno vzdušje itd.

Kastalenka, jaz se nisem posebej pripravljala, edino moj je jemal profertil. Drugače pa sveža zelenjava, predvsem listnata zaradi folatov. Pa sonček za D vitamin 😊

Luca, meni vedno vstavijo 1 zarodek, ker sem se pod 30… se pa strinjam, da so tile postopki ena velika loterija…

Upanje2, jaz sem tudi marca naredila generalni čiščenje hiše, da sem zdaj lahko sproščena in samo najnujnejše delam. 😊

Bonika, še 1 uro do rezultatov krvnega (no, pa saj pri tebi je ze jasen +) 😊

Aninek, kako je kaj s tabo?

Jaz sem pa zacela s sprehodi, pa z locevalnim prehranjevanjem in seveda na splosno zdravim zivljenjem. Sm pa zvedla da bom imela Cetrotide in gonal za IVF ICSI.

Uuuu punce vedno več nas je… bonika čimprej javi ja….
Jaz menze nimam, sam pomoje je to res zarad estime..nimam nobenih znakov, nič….jutri grem na krvnega…sam mam res zloooo negativen filing….sm si pa ze prestela dni kdaj maja grem spet:) tak da se ne sekiram prevec..tak da enkrat na sredini mesca..:) drgač pa js sm bla lih 30, pa bom za tretji et kr za dva rekla…men so jih drgac zamrznal 6×1 pa 5×2.
Naj v

Am cimlepse minejo tile dnevi….pa drzimo pesti se naprej

Aninek, po mojem bos pa jutri pozitivno presenečena! A temperaturo imaš se zmeraj povišano? A po zameznjencka gres lahko takoj?

Orhid – po zmrznjenčka greš lahko takoj vsaj meni je tako dr. rekel da nima smisla da bi čakali…. tako da jaz grem v četrtek na UZ pa kar bo bo… po pravici povedano ne vem od katerega dneva naj sploh štejem to menstruacijo… tako, da če ujamem ta cikel grem po zmrznječka že zdaj drugače pa potem naslednjo M…. =) upam da že to ulovim…..

aninek – a si že delala test doma?

24+, upam da ti uspe!!!! Nisem vedela da gres lahko takoj! Upam da je tudi na GK LJ tako! Ti si pri Rešu, ne?

Ja tudi jaz nisem vedela… Bomo videli kaj bo v cetrtek upam na najboljse hihihi

Ewo punce,komaj sedaj sem konec,ni in ni blo izvidov,so ze sestre parkrat klicale v laboratorij.no na koncu me pa pricakala lepa številka s-hcg je:4784.1 enot.sm mela se uz pa je vse bp,mi je pa dala pa za krce tablete.

Bonika hudo!!!! Kakšna lepa številka! A so ti 2 vstavili? Kdaj imaš pa potrditveni uz?

Hahaha to me je danes tudi zdravnica uprasala glede na vrednost ce so mi vstavili 2..ne ,ne samo eniga 😀
Cez 14 dni pa pri njih se en uz.
Punce,ali je to velika vrednost,se ne spoznam tolk se na te vrednosti?

Jaa to je ful visoka vrednost! Hihi, mogoče imaš pa enojajčna dvojčka 😊😊 a na GK imaš cez 14 dni?

Bonika…wiiiiii..superrrr..čestitke:):) Ja to je super vrednost:):Uživajjj..
Orhid..držim pesti zate:)
In seveda ostale punce:)
lep sončen dan še naprej…:):)

Banana hvala 😊 kako si kaj ti?

Bonika ceeeeestitkeeee!!!!! Čim več takih veselih novic naj bo to pomlad. 🙂

Kastalenka, živjo! vidim, da si se super pripravila, ne dvomim v dober rezultat 😉 tudi jaz sem začela mal bolj na hrano gledat in se mal več sprehajat. Bom probala še mal potrenirat, preden pride do transferja, čeprav si res želim, da bi bilo to čimprej.
Bonika, čestitke! Aninek, držim pesti, da bodo jutri dobre novice tudi pri tebi! 🙂
24+ to je pa super, da ti ga lahko kar takoj vstavijo. A ti si v gin.Lj?

Punce hvala za cestitke😊😊zdej me kar muci ker tak visoko vrednost,se ne bi bunla dveh na enkrt 😁😁
Aninek,drzim pesti za jutri in bos vidla da bo vse v najlepsem redu.punce tudi za ostale drzim pesti.

o suuuper, čestitke!

bonika- čestiiitkeee!!!!!!!!!!!!!!! uživaj s svojo pikicooo in čim bolj na izi 😉

zelim si- ne jaz sem pri dr. Rešu.. =)

New Report

Close