Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Ja deveti dan za mano… sam mam ze tri dni isto kt d bom mela menzo…lahk da sam tablete menzo zavirajo zj…. mah…

Aninek- ali jemljes Estimo?? One ti ne bodo zavirale menstruacijo meni je kljub temu da sem jih jemala prisla.. Tak da ce jo niii poteem je se veliko upanja zate drzim pestii!!!

Hvala 🙂 jaž želim in držim pesti za vse nas…

Jemljem estimo ja…dans je 10i dan po transferju, 32 dan cikla pa 15dan po ovulaciji… sam sm pa nekje brala da naj bi estimo uporabljal za prestavitev menstruacije…

Mene pa zanima ce je bila katera ze med spikanjem doma. Brala sem da takrat ne smes nc tezkega vzdivat ipd. Jaz vsakodnevno opravljam fizicna dela, tezko dvigam….

Upanje2, najbolje da to kar vprašaš direktno v Leoniscu ali stari porodnišnici in obrazložiš svojo situacijo.

Ok bom u cetrtek vprasala. Nocem da je kar koli narobe.

Upanje2 pojdi samo do svojega osebnega zdravnika. Karkoli je v zvezi z bolnisko on uredi. Jst sm sla 6.dan spikanja (v kratkem postopku) na bolnisko in ostala sem do testa. Zdravniku sem samo nesla papir da sem v postopku in ni bilo nobenih tezav 😉 ceprav je biu postopek neuspesen imam vsaj mirno vest,da se to ni zgodilo zaradi stresa in teskega dela.

No super bom tut jaz tako naredila. Tudi jaz bom imela kratki postopek.

Bonika – kako si? Se je vnetje umirilo??

Orhid, lepo grej svojo pikico!:) kateri dan so ti jo vstavili?
Bonika, pomoje so tiste grudice posledica estime, ne skrbi. Verjetno ti bo dr.predpisal kaksen canesten ce imas srbecico.
Aninek, nic ni izgubljeno dokler ne pride m. 😉
Bodite se naprej tako pogumne in uzivajte na soncku!😎🌞🍀

Se imam vnetje in se zmeraj me boli,sedaj se ledvice malo cutim zraven.jutri imam dr.pa bomo vidli kaj bodo rekli.
Kako ste kaj ostale?

jaz odštevam dneve do zanje M, jutri jim pošljem napotnico, zadnjič sem še poslala mail, da sem povprašala točno kje se naročim… u glavnem, jaz v nizkem štartu… 🙂 sem na dopustu, tako da čist sproščeno 🙂

upam, da jutri zrihtaš vse pri zdravniku in da bodo tudi bolečine s tem minile…:-)

Bonika, a si se mogoce malo prehladila? To bi pojasnilo ledvice in izcedek..
Jaz komaj cakam na klic z genetike..upam da bo se pred prazniki..

Zelim-si, hvala. Vstavili so mi jo peti dan, imam pa se tri eskimcke 😊

Upam, da ti čimprej javijo in da se ti poklopi s cisklusom, tako da ti jo bodo čimprej vstavili 😊

Bonika, dobro zrihtaj jutri pri DR.

Super, drzim pesti, da bojo eskimcki za kdaj drugic;) ja mogoce jih bom kar sama poklicala, ce ne bo kmalu odgovora..saj verjetno klicejo, ne posiljajo po posti?

Hvala punce,porocam jutri 😊
Al mogoce katera ve kam grem jutri prvo?pise mi da morem dati ob 8 kri.

Pozdravljene punce…. nekaj vas že poznam iz drugega foruma 😉. Tudi jaz cakam na tečko, da začnem s kratkim protokolom.
Ohrid čestitke za pikico in zamrznjencke. Lepo jo grej.
Komaj cakam da se tudi pri meni zacne. Tečko bi morala dobiti včeraj pa je se ni…
Si je katera pomagala s kakšnimi dodatki in pripravami na ivf? Jaz sem namreč dva meseca po neuspelem et dodala par stvari in sedaj upam na kakšen boljši izkupiček 😍

Kastelanka kaj si pa dodala? Jaz bom sla maja u prvi postopek in se hocm kar se da dobr pripravit. Ce je to seveda mogoce. Drugace me pa moj samo cudno gleda. Zadnje dni samo neki pospravlam pa rihtam, ker pac maja nebom mogla:)

Jaz sem od 2.neuspelega postopka zacela nazaj sportat, predvsem tekat. Pa ravno bom koncala s kuro z maticnim mleckom in profiterol sem sedaj jemala ze kar nekaj casa, tega sva oba. Upam da kaj pomaga. Se mi pa zdijo ti postopki taksna loterija. Enim uspe, drugim ne, vsi pa cakamo tistega da bo 🤞🏻😀!
Jaz sem vceraj vzela zadnjo estimo da sem si uravnala ciklus in zdaj cakam na menstruacijo.
Kastelanka, kaksna imas pa zdravila v tem postopku?
Orhid, tole pomladansko poletno vreme je super ugodno za gretje pikice. Pa super za zamrzjencke! Si se odlocila samo za en zarodek da ti vstavijo?

Pozdravljene Luca. Tudi jaz in moj sva jemala mlecek po 3 ml na dan. Poleg tega sem zjutraj jemala maco in algea alge, popoldan b kompleks, q encim in cink, zvečer pa omega 3-6-9 in prenatal nutriens. Pa na prehrani pazim… sedaj cakam tecko, ki bi mogla priti včeraj pa je se ni.
Za zdravila pa se ne vem. Mislim da navadni kratek postopek. Bi mogla pogledat če piše kaj na listu ki sem ga dobila. Vem da je puregon po spominu povedano. Ma nisem sigurno. Preverim ko bom doma. Je se katera, ki te dni zacne s spikanjem.
Si katera meri bazalno temperaturo. Jaz jo že 3 mesece spremljam. Kakšne izkušnje imate ve?

New Report

Close