Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Luca2015, Alta1 spremenili so tudi meni terapijo, tako da bom imela cisto isto kot vedve. Alta1 si prvic imela kaj drugega? Pricakvala sm isto, kot prvic kr je bla reakcija kao dobra. Kaksno pa bosta imeli dozo? Joj, se malo 🙂

Pozdravljene.
Evo tudi jaz zacnem ponovno po praznikih. Bomo dolocili terapijo z zamrznjencki 😀 sem pa se vedno na off in dopustnisko. Sm pa vesela za pozitivno novicko..drugim pa zelim veliko srece z rezultati in dolgopricakovanimi ++

Vsem želim da vam čas čimprej mine in da zagledate pluseke. Jaz sem danes 9i dan, menze še ni, čutim jo pa skos…bomo vidli… če ne pa po novega po praznikih…;)
Bonika si zrihtala?

aninek – ne razmišljaj o M in ne bo prišla 😉 boš videla…. držim pestiii!!!!

ali mi lahko katera pove, če je že šla po zmrznjenčka v naravnem ciklusu al kako to gre vglavnem kateri dan ti vstavijo zarodek??

ojoj, jest sm pa 7 dni po transferju, sicer un izcedek se je umiru (upam da je bla res vgnezditvena), ampak mam tko slab občutk, joške nič več občutljive, nobenih znakov , nč …. 🙁

Bonika, kakšne si imela ti kj znake ? vsem srečno

Mackica1 ja tudi jaz sem imela drugo prej ampak je to pomoje,ker od 9 celic so ostale samo dve in sem jaz kot ti in kot luca2015 brez zamrznjenckov. Tako je meni rekel,da bomo sli na menopur,da bi ze obdrzalo vec zarodkov,upam.
Vsem,ki cakate pa samo pozitivne misli,jaz mislim da je pomlad pravi cas za +🍀

Aninek :Danes sem klicala na tisto st.in povedala,mi je rekla da nesmem nicesar vzet,plodu naj ne bi skodovalu.je rekla da bomo pa vidli kako bo v pond.se rekel dr.
_ancka- :mene prsi so ze bolele od punkcije pa se zmeraj me tudi bolj polne imam in se potemnile so mi bradevice.najbolj me je prepricau izcedek iz dojke da sm noseca pa takrat se nis delala testa.dost se mi vrti,mam nizki pritisk,temp.rahlo povisana,slabo mi je pa samo ko sm lacna..to sedaj so mi 3 testi pokazali plusek.

Aninek, jaz ful poznam svoje telo in prov vedela sem v obeh postopkih. Crvicil me je kot pred menstruacijo, prsi so uplahnile, vse kot je vedno. Vse pravijo da so znaki menstruacije in nosecnosti lahko podobne, vrjetno ze ampak ce svoje telo dovol dobro poznas, mislim da ni dvoma. Vsaj pri meni je tako.
Mackica, jaz se ne vem za dozo. Zvem 2.dan menstruacije ko grem po zdravila. So pa meni dali zdaj na osnovi tega, ker celic je pb punkciji dovolj, ni pa usesnih zarodkov. Kaksno pa imas ti dozo in Alta?

Luca2015,Mackica1 jaz imam 150

Evo, jaz ze grejem svojo piko 😊😊😊

bonika – čestitke. prav vzpodbudno je prebrati nekaj pozitivnega povmes!
človek tako, ko prebere zgodbo o uspehu, dobi tudi sam upanje, da pa vendarle bo…

Orhid zdej pa samo pocivaj in na off in se pusti razvajati pa pridno grej pikico 😊

Hvala dolenjca 😊upam samo da se mi vnetje umiri in da bo v ponedeljek vse dobro na kontroli.

24+ js sn sla po zamrznjencka v naravnem… prvi dan menze sm jih obvestila, so mi dal pregled deseti dan, so vidl d sluznica ni vredi, pa so mi dal vseen ovulacijske teste pa sm mogla na 14. Dan spet pridet…so povedal d je sluznica vredi in da mam vodilni folikel…pa naj kr delam ovulacijske…17. Dan je bil ovulacijski test pozitiven…je prislo lih na petek..sm mogla ga se zvecer enkrat nardit, je bil se kr pozzitiven..sm poslala mail jim zvecer, v ponedeljek so mi pisal d mam v sredo ob pol dveh… in to je blo to:)

Hvala vsem za lepe besede pa za odgovore… 🙂 vse lepo vsem

Torej na 22. Dan so mi vstavl..ampak je odvisn od cikla…js mam drgqc 28 do 30 dni cikel..ampak sm po punkciji k sm mela hiperstimulacijo dobla 10i dan menzo..zj pa naslednjo dejansko na 33. Dan..mal se mi je zamaknal

Eno vprašanje… ko so vam vstavili zarodek, ali je na papirju pisalo kakšen je? Ker men je nazadnje pisalo BL (blastocita), danes pa BLAA in sem pozabila vprašati kaj to pomeni… a katera ve?

Men ni kej pisal, sam slikca je bla:) pomoje da je serije A:)

Waw Aninek a prav slikco si dobila??

Ja slikca…
Sam js sm v mb

Ful lepo, v Ljnic ne dobimo. Danes sem prosila da so mi piko pokazale na monitorju, ko so mi jo vstavili. Prvič niti tega nisem videla…

Evo za tabo je pa že 9 dni, tako da še malo pa bos vedela 😊

New Report

Close