Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid:Bom malo povprasala s cim bi lahko vsaj malo oblazile krce,ker res niso prijetni.ponoci me kar s pojslte dvignejo.
Nima te bit kaj strah transferja,je cisto ne bolec.
Aninek:lahko da imas tako kod js ko cutim isto krce,probaj se cim manj sikirat.res mocno drzim pesti da je ne bo in da ti na krvnem potrdijo da si srecka nosecka 😊🤗

Aninek- jaz sem 5.dan po transferju dobila rozast izcedek in potem se je to vleklo 3 dni… In potem sem ze rahlo zacela krvaveti pa naslednji dan se malo vec in takrat sem nehala z estimo in potem 9-10 dan po transferju se je ulilo kot iz skafa… Drugi teden grem na UZ ko pridem iz tujine pa bomo videli ali bom tik pri ovulaciji ali bom po ovulaciji ker sploh ne vem kateri dan naj stejem za prvi in bom sla poskusit sreco v cetrtek rekel je naj pridem 12. Dan vendar me ni in bo v cetrtek 13.dan … Bom pa doma za vsak slucaj naredila ovulacijske teste da mu lahko povem kdaj mi je oz ce mi sploh bo pokazlo ovulacijo… Pa bomo videli kaj bo reku za zmrznjencka al ze ta ciklus ali naslednji….upajmo da ze ta…..😊😊

24+ upam da ti čimprej rata..kot tudi ostalim..
Bonika a maš temperaturo mej povisano?

Aninek, jaz sem v prvem postopku dobila m ze 8 dan po transferju… pomoje ce je se za vikend ne dobiš da si na varnem 😃

Aninek, jaz sem 5. dan po transferju ze vedla da ni ratalo (v obeh postopkih) in potem sem nekje 8.dan ze dobila izcedek in 10.dan se je kljub jemanju Estime ulilo. Tolk razlicnih zgodb je s to menstruacijo tako da samo poslusaj telo in pozitivno! Drzim pesti!

Luca 2015-kako si pa vedla? Js ze tak od zacetka mislim da ni… js nimam neki obcutka dobrega….

Jaz sem jo v prvem postopku dobila ravno na 14 dan od transferja. Mam pa na 30 dni. Ni pa bila nobena menstruacija naprej zelo boleca kot pri nekaterih ali kakorkoli drugacna.

Jaz sem vedela ze kakšen dan prej ker so me cist nehale prsi bolet kar eno jutro…

Aninek:ja imam malenkost tam 37’2°.ti mas tudi?

Aja….mene sploh niso nic bolele…takrat k sm mela punkcijo so me se cel mesec…v tem ciklu pa cist nic…

Bonika js sm mela tak do vceri…etoga dans pa je padlo…tk d pomoje bo menza

Punce ali ima mogoce katera št. Od oddelka za obmp?bi jo rabila.hvala

01 522 6261

Sploh ne vem kako si naj to obrazložim, ampak ne vem, ali se je moji menstri totalno totalno zmešalo od punkcije dalje ali sva pa kaj naštimala po naravni poti. Ma M pričakujem šele 2.maja, danes pa dobim kar neko čudno blago krvavitev. Uvrstila jo bi pod “spotting”. Glede na možev spermiogram se mi zdi, da bi bil pa res nek čudež, da bi bila to kaka vgnezditvena. In pa posmeh nekoga tam zgoraj, da nama bi po vseh letih truda uspelo ravno sedaj, ko sva šla čez punkcijo že… Res, nenavadno. In pa ravno v sredini cikla. Razloga ne najdem, s ščitnico so se zadeve umirile, tudi na počutju to občutim. Pridno se držim prehrane, še celo izgubila sem (namenoma) cca 4 kg…

Kakšna naj bi točno ta vgnezditvena krvavitev sicer bila?

Hvala za st.mah sem klicala na vse mozne katere sem najdla na spletu pa se nikjer noben ne javi.mislim da imam vnetje ker so mi prej sle bele siraste grudice iz mene in upam da ni nevarno za plod.zto me pa vrjetno tolk mantra in imam bolecine.

… kaj pa če kontaktiraš tvojega izbranega ginekologa v Leonišču?

Bonika, mislim da delajo samo do treh. Jutri ponovno poskusi.

Hvala punce.ja jutri bom ponovno poklicala da vidim kaj mi bodo rekli.sem klicala v dve dezurne ginek.ambulante.v eni mi je rekla da lahko uporabim canesten v drugi pa da ne smem uporabljati popolnoma nicesar.

Hvala punce.ja jutri bom ponovno poklicala da vidim kaj mi bodo rekli.sem klicala v dve dezurne ginek.ambulante.v eni mi je rekla da lahko uporabim canesten v drugi pa da ne smem uporabljati popolnoma nicesar.

Bonika verjetno je res bolse da nic ne vzames…ali pa probas dobit kaksnega dezurnega ginekologa ali pa kaksen oddelek ginekoloski kjer pa so dezurni.

Dolenjca baje da ene je nimajo, ene jo majo, pri enih zgleda kt sibkejsa menza, pr nekaterih ke sam izcedek….nic dorecenga ni…

Sm sele zj vidla d si klicala:)

New Report

Close