Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Ancka, ce si samo danes dala 2 notri pomoje nima kej škoditi…

Aninek, nic se psihirat, baje da so ce zanosis lahko cisto enaki znaki kot pred M, tako da je črvičenje lahko dobra stvar.

Aninek dokler je ni se ne sikiraj.
Js sm 12 dan po transferu,pa sm to noc se od bolecin zbudila ob 4 zjutraj,me je isto bolelo kod da bom dobila m,tak da sm bla cela panicna.sicer bi jo mogla dobit vceraj ampak je hvala bogu ni niti danes,so pa prisotne iste bolecine,od spikanja v maternici,jajcnikah in v krizu.

Alta1 jaz pa zacnem en zeden za tabo.
Luca2015 kdaj pa ti zacnes?
Ancka pomoje nima bit kej narobe, sm ne sekiraj se, kolkim se je sigurno ze kaj tazga zgodil. Sigurno nisi edina.
Drugace pa je spikanje in vsi ostali znaki vse normalno, ker se zacne maternica pocasi sirit in premikat, tako da se cim manj sekirajte, lazje rect, vem. 😉 srecno!

Midva sva vceraj se kri dala, tako da bodo vsi izvidi na kupu. V cetrtek 26. pa se posvet kako inekcije dajat in potem upamo na +. Sem bila pa kar presenecena da sva bila vceraj tako hitr fertik. Ponavad se caka povsod.

Alta, Mackica… sem iz posveta. Jaz sem mislala po praznikih zacet s terapijo pa smo se sedaj dogovorili da kar zacnem. Predvidoma si bom menstruacijo “nastimala” z Estimo in da jo dobim 26.4 in grem 27.4 po zdravila in potem 8.dan kontrola UZ. Moram it 27.4 da mi pokazejo kako se mesajo zdravila ker niso kar ze pripravljena. Zdaj sem pa cist napsihirana… ker ubistvu gremo na morje za praznike in imamo se mal dela okrog prikolice, ampak moj pravi da bo sprememba lufta bols dela in sva se odlocla zdej kr zacet.
Mackica, kdaj zacnes ti? Prvi postopek?

🆘 Punce, zanima me ce je katera jemala menopur in diphereline in kaksni so bili stranski ucinki, ce so bili seveda!? Vsak info zazeljen.

O luca 2015 super! Evo ista zdravila imava😀 tako,da midva tudi imava za it za par dni na dopust ampak mi je ok,ker teh zdravil ni potrebno imeti v hladilniku,je pa malo zoprno,ker jih moremo same mesat.
Nevem pa,ce so kaksni stanski ucinki. Moja prijateljica je imela tudi isto terapijo in pravi da je dobro prenasala.

Kdaj pa zacnes estimo jemat?

Alta, danes zacnem z Estimo in samo do nedelje. Itak bi mogla dobit menstruacijo nekje med 23-25.4 po rednem ciklu ampak da bo za ziher, ker gremo ravno na morje. Aha Alta imas ista zdravila. Kdaj bos ti zdaj zacela?

Punce, srečno! Pa čimbolj se probite odklopit med prazniki 😉

Jaz jemljem ta primolut do naslednje srede 25.4 in potem naj bi priblizno v dveh,treh dneh dobila m. (Tako da bova po moje blizu z zacetkom)Morem pa dr poklicat v sredo se. Ti pa svetujem,da si vzames list papirja in kuli,ker bos videla je kr enih navodil kako jemati-mešati ta zdravila. Tudi igle se mora menjati(ene so za zmesat,ene pa za piknit).

Luca15 jaz imam drugi postopek, zacnem pa s spikanjem, ko dobim menstruacijo, se pravi okoli 5.5. Med prazniki pa greva uzivat na morje, da se odklopim, bo pasalao malo spremenit okolje 🙂 potem pa drzimo tacke za vse ki se cakamo, super, da ne bom sama tukaj, da se bomo malo ‘”gor drzale” nam bo prec lazje. Bom pa verjetno mela najmanjso dozo, kr sm dobro reagirala prvic in upam da bo tudi tokrat samo, da se bi se še prijelo in obstalo. Srečno 🙂

Super mackica1 ,da se gres tudi ti sprostit😀 Kaj pa zamrznjencov nista imela?

Ne, samo dve sta obstali in sva se odlocila za obe.

Alta, ja sej sem ze malo pogledala na you tube in sem videla da je kr postopek z zdravili, glede na prejsnja dva postopka, kjer je bilo vse prstimano. Upam sam da ne bo kakih stranskih ucinkov. Mislim da bova res cist skupaj spet. Se bova bodrile!
Mackica, tale odklop bo vsem dobro del pa se hitreje bodo minili dnevi na soncku. S temi zdravili pa malo poizkusajo in cakajo rezultate. Jaz grem v 3.postopek in v tretje z drugimi zdravili. V 1. sem imela 5 celic, v drugem sem imela 9 celic. (ampak na koncu obakrat samo 2 zarodka in oba vstavljena). Tko da resnicno resnicno upam na kaksnega zamrzjencka v primeru -!

Ja tudi jaz upam na kaksnega zamrznjencka,tudi jaz sem imela devet celic in ostala sta samo dva in so mi dva vstavili. Upam zase in za vse nas na najboljse❤

jeee dobila pošto , so en zarodk zamrznli. Vrjetn se tistm k mate velik zamrznenčou to ne zdi velik, ampak jest sm pa ful vesela,kar jih mam prvič, zmerj ful slabi zarodki 🙂

bom šla laži v nasledn postopk če ta ne bo uspešn, k ne bo treba spet na punkcijo.
kdaj imate kej krvne teste, oz. urinske za naredit,bonika ima verjetno prva. Pr men se bo še doug vlek….

lep dan vam želim

Ooo super _ancka-,sm vesela za zmrzjencka..tudi mene se en caka 😊.
Ja js imam v ponedeljek krvnega.danes zjutri sem se ponovila test in sta spt 2 črtice stem da je se bolj vidna.
Imam pa se zmeraj maternici fejst krce.
Vsem zelim da zagledate cim prej pluseke 😊😊

Ancka super za zamrznjencka 😊

Bonika, kaj pa ce bi jemala magnezij proti krčem? Vem da so to moji sestri svetovali, ko je bila na začetku nosečnosti.

Jaz pa imam jutri transfer 😊 malo me je strah, ker me boli zgornji del trebuha (sicer vsak dan manj), pa DR mi je rekla, da so mi jajčniki narasli na skoraj 20 cm?!?! Saj se ne slisi veliko, ampak ko zmerim je pa dejansko ogromno…

Ancka čestitam!!!

Bonika to je to-še na potrditev v ponedeljek, potem pa najlepši čas 🙂

Orhid-jaz sem imela še večje jajčnike, pa 27 celic so mi spunktiral…ni me prej nič kej bolelo sploh, samo po punkciji takoj pa sem dobila neki proti bolecinam v zilo … so mi pa takrat dal uno drugo stopko da prepreci kao hiperstimulacijo ….tako da enih 14 dni pol sem bila napihnjena,ampak pol je pa zginlo vseskupi…

Jaz sem drugače danes 8 dan po ETju, že dva dni čutim kao menzo, ni je pa še. Krvnega mam v torek, 24. …testa doma prej ne bom delala.. mogoče v ponedeljek če res ne bo menstruacije…mam pa Estimo…sam sem jo imela že po punkciji(tudi če nisem imela transferja),pa sem dobila menstruacijo 9i dan kljub jemanju ..

Aja..mene pa zanima-tiste ki ste že šle če postopek….koliko dni po transferju ste dobile menstruacijo?

New Report

Close