Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+ pozitiva pa vso srečo pri naslednjem…
Ohrid čestitke, zj pa na off do transferja pa pluseka 🙂

24+, žal mi je 🙁
orhid, naj se čim bolje izteče 🙂

midva sva imela prejšnji teden drugi pregled, dr. svetoval ivf, z naslednjim ciklom greva v postopek…pa zdaj ne vem – m naj bi dobila nekje pred prazniki. če naj bi prišla prvi dan tja oziroma začela 2.dan s špikanjem, kaj v primeru, če je to ravno zdaj med prvomajskimi?

se jest poročam o transferju. V petek sem imela transfer 1 zarodka na 3 dan, za enga upam da se je do 5 dneva lepo razvijav in da bo zamrznenček, komej čakam pošto. Sem pa imela prvič transfer z ultrazvokm, mi je lepo pokazala na ultrazvoku kam ga je vbrizgala.

so me pa včerj fejst dajal hormoni in sem se s parterjem skergala , danes pa na hlačkah roza izcedek – 6 dan po et. Tko sm žalostna, a je lahko to že konec? upam da je to samo od une palčke za Crinone, da sm se kj ranla 🙁

Ancka a sam enkrat i izcedek? Jaz nevem če bi to lahk pomenlo to da je že koncec..pomoje bol posledica tablet, lahk je tud vgnezditvena…nic obupat…men je neka sliz pritekla 24 ur po transferju zamrznjencka…

Star1 nevem, ponekod delajo med prazniki, js mislim da sm zacela z inekcijami tretji dan..lahk pa tja pokličeš ze zj pa vprasas…

Bonika kako je pa s tabo? Se drzis? Ze nardila test?:)

Pa povejte mi se kak je pri vas s temperaturo?mate kej povisano?

Aninek, jaz sem imela v prvem postopku temperaturo med 37.3-37.5 po transferju.

Orhid bravo, drzim pesti za petek! 😉
Star1, sigurno je nekdo dezuren tudi med prvomajskimi, tako da se ne prevec sekirat. Ce pa tebe ne bo, gres pa se vedno lahko v postopek z naslednjo menstruacijo..
_ancka_ morda pa je bila to se krvavitev od transferja ali pa celo vgnezditvena. Ne obupat!

Ohrid a to po neuspesnem?pa takem ki je sledil punkciji? nisem tolko spremljala…

Star1:delajo tudo med prazniki in sobote ter nedelje..jaz sem imela na praznik in se nedelja je bila ko sem imela punkcijo pa se 1.april je biu.

Aninek:ne nisem se delala.si se neupam.bom se pocakala vsaj 2 dni,ker ce bi prsla m bi mogla jutri.imam pa sedaj se vrtoglavice,se mi veliko vrti.
Sem pa tudi malo poguglala glede tistega moja rumenega izcedka iz dojke in sem nekje zasledila,da naj bi prislo do tega tudi v nosecnosti..tko da upam na najboljse.

Evo punce, danes sem poklicala dr. in je rekel, da če imam menstruacijo redno na 28 dni da naj pridem 12. dan na UZ.. in potem, da vidimo kako in kaj… pa sem rekla a kar takoj? pa pravi da nima smisla čakati… zdaj pa imam problem ker sem jaz imela izcedek že od 5. dneva po transferju se pravi v torek… in sem imela dva dni roza izcedek… v cetrtek zvečer že malo krvav…. potem pa v petek malo več krvav ampak za en vložek čez cel dan in sem si še vedno dajala tablete v petek kljub krvavitvam…. v soboto pa kljub jutranji tabletki je začela že malo bolj menstruacija teči in sem kar ene tri štiri vložke zamenjala ta dan…. zdaj pa ne vem kdaj naj štejem prvi dan menstruacije petek ali soboto…. ali je boljše počakati da se ta ciklus malo uredi in iti z naslednjim po zmrznjenčka….jojjj najraje nebi čakala nič a po drugi strani ne vem kdaj iti na UZ ker sem resnično v dvomih zaradi te M…..

_ bonika_ moja prijateljica je imela isto izcedek iz dojke vendar par dni po testu… tako daa jaz mislimmmm da je rataloooo =) držim pestiiii za dobre novičkeee!!!!

Ja js tudi mislim da ti je ratalo!!!

_bonika_ zihr si noseča! vrtoglavice so tudi znak.. kar uizi si ga vzemi 🙂
Jaz sem bla tudi na prvem UZ med vikendom, prav tako sem imela punkcijo med praznikom. Kar je drugače je, da te malo prej naročijo, tudi zdravila moraš prevzet do 10. ure.

24+ jaz bi štela prvi dan takrat ko si imela za cel vložek, se pravi v petek. Če se počutiš ok, pojdi kar zdaj-saj bodo tako ali tako na UZ vidl kdaj je telo pripravljeno..če pa misliš, da telo rabi počitek, pa počakaj..sicer pa srečno!

hvala vsem za info,
prvič komaj čakam, da pride m, da se končno vse skupaj začne 🙂

Zelim si – no ni bil poln vlozek lahko bi ga imela cel dan pa nebi bil se poln tako da jaz se bolj nagibam soboti ker potem v nedeljo se je pa tak vlila kot vedno….

Potem pa soboto. Pa še tam dr. povej kako je blo, sej pomoje ne igra neke vloge, ker te itak na UZ pregledajo..

Gre se mi samo zato ker sem v tujini in bi lahko na UZ sla sele na 13. Dan a skrbi me ker vedno ko si delam ovulacijske teste mi pokaze 12 dan ovulacij… Ma jaz bom sla pa ce kaj pokaze pokaze ce ne pa v naslednji ciklus nimamo kaj zgubit hehe

24+, jaz bi na tvojem mestu tudi soboto štela za prvi dan, drugače pa poklici pa vprašaj, kaj se šteje.

Aninek, ja, v neuspešnem, malo pred m mi je pa temperatura upadla…

točno to, zgubit nimaš kaj! pojdi pa boš vidla..
Mene bo pa pobralo od čakanja, še vedno ni rezultatov z Rima..

New Report

Close