Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Js sem danes tocno 7 dni od transferja.
Sm rekla da ne bom,ampak mi vrag ne da mira,bom se probala potrpet kak dan😊to je vrjetno od tablet.js sm imela en dan tudi malo vrjetno tudi od tega.

Mi je pa cudno zakaj imam tak pozno komaj krvnega in sicer 6.sm imela transfer 23.pa komaj krvnegam

A v Lj? Jaz sem imela 11. Transfer pa mam 24. Krvnega, se prej k 14 dni.

Ja v lj sem,mal se mi douga zdi 17 dni.

Pomoje po 14ih dneh če nardiš test je to to..prej pa baje da je brezveze delat, ker lahk napacno prikaze zaradi tablet pa to…. kaj pa jemljes zraven? Jaz imam estimo.

Ja zato se pa se zadrzujem da ne bi bil napacni rezultat.jaz imam crinone vag.gel.

Držim pesti da nam rata-vsem tu:) A drgač pa maš kake znake? Jaz ne čutim čisto nič… že pri ovulaciji ta cikel nisem kej čutla… sam ne da se mi pa kej delat pa bol kt ne sam polezavam:) a ti si na bolniski?

Mene se vedno spika obcasno,nevem al je to oki al ne al bo prisla m na obisk.prsi mam pa bolj polne in se zmeraj bolece se od punkcije,pa bolj utrujen sem oz.skos bi dremala.
Moj mi je do zdej ze 100 znakou oz.sprememb nasteu 😂😆js sem do krvnega na bolniski.

Aja-tebi so na frišn naredl transfer…js sm mela pa hiperstimulacijo pa mi niso kej vstavljal..sem pa zj po dveh menzah sla po prvega od 16h zamrznjenckov..tud sem lahk na bolniski do krvnega, ni pa nujno…. ja mene je po punkciji cel mesec se spikal, menza je bla pa pol tak grozna pa boleca k se ne nikol … pol se je pa umiril… te pa v ponedeljek + za tebe, v torek pa za mene 😉

Uhhh super,imas pa lepo število zmrzjenckev 😊😊jooj upam res.danes sm kar malo prestrasena,prej mi je iz leve dojke ko sm si oblacila nedercek kar naenkrt pritekla prav rumena tekocina,tak ornk vlka vlka kaplja,ko sm obrisela je bila lepljiva oz.oljna.😨😨
Kaj naj bi to pomenilo???

To pa nevem..še nism mela kej takega…mogoče je pa to znak da si noseča!!!!

Nisem se slisala da bi katera imela tak znak nosecnosti.me kar panika ko sem vidla.mogoce bom pa prva s tem znakom 😀😀

No evo puncee toliko o tem mojem izcedku… Cedalje bolj krvav je postajal pa sem se vztrajala z Estimo… Ampak danes je pa zee zacelaa normalna M in sem kar prenehala z jemanjem… Tako daa v ponedeljek poklicemm da vidim kaj mi bodo rekli kdaj bi lahko sla po zmrznjencka… Drzim pestii zaa vse vas ki se cakatee upam da cimorej zagledate plusek… =) jaz se bom pa dala malo naa off vas pa se naprej spremljam!!

24+ zal mi je 🙁 razvajaj se v teh dneh!

Sem nekako pricakovala ze po prvem dnevu izcedka ceprav sem si zatiskala oci in iskala vse razloge samo da ni M hehe ampak saj bo priseel moj cas v to ne dvomim pocasi se dalec pride… =)

24+ drzi se, bo pa vec uspeha naslednjic🍀

Ohh 24+ zelo mi je zal zate.drzi se😕😕

Evo punce, pa je punkcija za mano – 15 celic sem pridelala – sem zelo zadovoljna. Moram pa reci da mi HE bila ta punkcija bolj boleča kot prvič in tudi DR mi ni mogla vseh foliklov ven pobrati, ker so bili zamaknjeni.

Zdaj počivam, v petek pa transfer.

super Orhid upam da se ti jih čim več oplodi =)

Hvala 😊

New Report

Close