Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid…wiii..super..držim pesti..in res pohvalno za vztrajnost pri ,tako dolgem spikanju😃🌹😃🌹
In pa za vse ostale tudi držim pesti😃

24+ potem pa drugega kot počakat ne moreš. Probaj se malo zamotit s kakšno knjigo, filmom, ali pa če imaš kakšen drug projekt v mislih..
Punce, ki ste mele punkcijo v začetku meseca, ali še čutite kakšne bolečine? Mene je danes spet začelo nekaj špikat, se mi zdi kar malo čudno ker je že 12dni mimo, m.pa tudi nimam več..

Pozdravljene,

Še vedno imam na voljo profertil za oba za več kot 2 meseca. Prodam ugodno.
Pri nama bilo že drugič uspešno z njim.

Lp

jaz sem čutila še precej časa, sploh pred menstruacijo. takrat je bolelo in špikalo na polno. še po prvi M sem občutila občasno špikanje. zdaj je pa ok 🙂

Za uz ni nobene ure dolocene? Jaz imam eno urco do lj. Tako da bom mogla bolnisko vzet. Sicer ni panike raje vidjo da tako naredim. Mora it tut partner zraven al grem lahko sama na uz? Mam res 1000 in 1 vprasanje. Sej vem da bom vse hmal zvedla ampak me vseeno matra in zanima.

Upanje2 na uz narocijo kr vse ob isti uri, pol pa kdo prej pride..lahko gres sama

Super. Uz so pa najbrz u stari porodnisnici. Al komaj cakam res. Te dni ko je bil soncek sm sla vsak dan al pred al pa po sluzbi na dooolg sprehod. Pa vmes kuhala in pospravlala. Danes pa je tak zamorjen dan. Ta dez mi nc ne pase. Upam da bo hmal spet soncek.

Punce, jaz pa na žalost sporočam, da je nepovabljeno prišla menstruacija. Taka, prava, brez dvoma. Zato vas bom za nekaj časa ‘zapustila’, se bova pa podala v nov boj takoj, ko bova lahko. Vsem želim obilo sreče in naj kmalu pridejo lepe novičke.

Roznata- Tako zelo mi je zal 😞😞😞😞

Rožnata žal mi je zate😣 ko bos pripravljena se nam spet pridruzi🍀

Upanje2 ja vse se dogaja vec al manj v stari porodnisnici. Stavba je nasproti nove porodnisnice, vhod je pa za stavbo. Pravzaprav sta dva vhoda. Ce gres od vhoda do ‘mosta’ ki povezuje novo in staro porodnisnico, bos na desni zagledala sobo z malo cakalnico, sicer pa ne mores zgresit, ker je toliko ljudi, da niti ne pridejo vsi v cakalnico in stojijo zunaj..

Aha, potem jo to tam kjer sem imela uz trebuha.

hihi, običajno dekleta sedijo notri, zunaj pa moški slonijo na mobitelih in čakajo 😛 😛 😛 moj je šel tudi ene 2x z mano (med vikendom). drugače pa ne rabi bit poleg. ob prenosu pa obvezno!

aja, pa punkciji tudi seveda. da odda tudi on svoj “vzorec” 😛

Seme sicer lahko prineseta na punkcijo tudi s sabo(max 1.5h)

uf, midva imava zelo slabo izkušnjo s prinešenim vzorcem od doma. tako da midva se od takrat drživa porekla “frišna roba” 🙂

Seveda je lazje ce zivis blizje, je lazje prinest frisen vzorec. Pravim zato, ker naj bi bile tists ‘moske sobe’ obupne.

Rožnata, žal mi je…

Ja, nama so obakrat rekli naj s sabo prinese…

Kako ste kaj punce?mam vprasanje in sicer ali bo katera delala doma test pred krvnim?tolk me firbc mantra,se vsak dan komaj zadrzujem da ga se ne delam.

Bonika kolki dan pa si po transferju? Jaz se bom zadrzala do zanjega dneva upam …ceprav je dans drugi dan po transferju in me bo razgnalo..sm pa mela tocn 24ur po transferju nek rjavkast izcedek..sam to pripisujem tabletam..

New Report

Close