Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

hvala za lepe želje, upam da me v petk pričakajo lepi zarodki in da jih potem kakšnega 9 mesecev grejem v trebuščku.

srečno vsem ki že čakate na test in tistim ki ste pred punkcijo in transferjem

24+ nič še ni rečeno. Gotovo si se pa prestrašila. Koliko ti še manjka do testa (ali pa vsaj 10 dni)? Ne obupaj, če si prebirala punce po forumih obstaja 101 izkušnja. Držim pesti zate in za tvojo pikico, da je vse ok!

Do testaaa mi manjka 9 dni tako sem se prestrasila… v teh dneh sem imela sluz ampak tako prozorno kot v casu ovulacije… potem pa danes to zagledam kot bi koscki tablete ven prisli obarvani.:: in potem se ta sluz ki pa je bila obarvana grozaaaaa…. vglavnem tam pa tam me se trebuh zaboli v predelu maternice in me je kar strah ko grem na stranisce da ne bom zagledala kaksen vecji madez na hlackah…. dokler se ne vlijee imam se upanjeee tako da se borim do zadnjega pa kar bo bo! 😌😌😌

24+ drzim pesti, da ne bo prisla m. 🤞

Hvala… ma jaz verjamem, da se nic ni izgubljeenoooo ☺️☺️☺️☺️ Ampak vseeno se prestrasis sploh ker sem prvic v tem in potem sem se toliko bolj pozorna na vse in se takoj odzovem na taksne spremembe….😌😌

mogoče je pa vgnezditvena krvavitev 😉

Tuudi jaz sem ze na to pomislila pa se nocem kaj prehitro veseliti ceprav zdaj od tistega trenutka ni vec nobenega obarvanega izcedka tako da saj pravim pustim se presenetit dokler se ne vlijeee je se veliko upanjaa da pikica ostane z menoj!!!! 🤗🤗 se mi je pa pojavil ta izcedek isto kot pri punkciji ko sem opisala da je bila prozorna sluz in cisto rahla rozasta sled pomesana s to sluzjo nekako tako je bilo tudi sedaj samo da ni bila roza ampak ze kar malo krvava oz rjava neznam opisat kar nekaj mesano vse skupaj! 🤪

drzugače pa, ne vem zakaj imam v spominu, ampak tudi po apliciranju tega gela naj bi lahko prihajalo tudi do kakih nenavadnih “izcedkov” – to omenim, ker si rekla, da je bil nenavaden, kot tabletka…

Ancka in Renko, naj se čimveč celic oplodi!

24+, meni se sliši kot vgnezditvena, sploh ker je bilo kratek čas.

24+ nic se ni izgubljeno.pomojem je tudi od apliciranja gela.js sm to tudi nekje zasledila.sicer pa sama sm tudi uceraj imela eno crno pikico.

Punce, držim pesti da VSEM rata. Da bomo imele male pikice u trebuhu!!!!!!!

Evo danes zjutraj imam zopet tak blagii iscedek umazano roze barve ampak res zelo malo.. ko se mi tableta ocitno stopi v noznici pritece malo ven in z njo tudi ta obarvan izcedek…. upam da resnicno ni nic narobe.l in da je izcedek samo za kratek cas…😩😩

sem pa kar malo skeptična… saj so me kar naenkrat nehale boleti prsi…. zasledila sem da je to konec vsega… a se ne predam dokler ne zagledam rdečke tečke na hlačkah!!!!

24+ jedino pravilno. Tudi na kliniki govorijo dok ne ulije se ne obupat. Derzim pesti

24+:ne se predat.nic ni se izgubljeno.drzim pesti da bo vse oki🖒.probaj se s cim zamotit in ne razmisljat toliko.pojdi malo na sprehod in v naravo.kdaj pa naj bi imela drugace predvideno m?

moja predvidena menstruacija je 16.4. predviden test pa 19.4. kaj bo prej bomo pa videli =)

24+ nič še ni dokončno, ne obupat, pozitiva lahko ogromno doprinese. Držim pesti, da je vgnezditvena in da bo plusek na testu 🤞

Hvala Renko upajmooo da res!!

Kako ste pa ve kaj puncee ze nestrpno cakate na test??? Hihihi

24+: ja cakamo in cakamo 😊upam tudi da docakamo..me ze zmeraj boli oz.kod krci v jajcnikah in maternici kod da se mi bo vsak cas ulilo sploh danes 😑sploh nevem kaj naj si mislim ali je normalno al ni.

New Report

Close