Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala punce za spodbudo. No danes sem poklicala v lj in dobila datum 26.4. Prej morava se dat kri za spolno prenosljive bolezni in bo to to od izvidov. Zdaj pa me zanima kaj se ponavadi dogaja na tem posvetu. Imam ga v stari porodnisnici.

Sandy33, ja pgd je pri nama. Sva vedela ze vnaprej, da bo slo v Rim. Verjetno si spregledala v poplavi objav, nic hudega 🙂

Upanje2, nic takega ni-na posvetu vama sestra razlozi celoten postopek, torej kdaj se zacnes spikat, koliksno dozo zdravil dobis in kdaj prides na prvi UZ. Pokaze ti tudi kako si aplicirati inekcijo. Inekcije pa dobis lahko sele prvi dan menstruacije. Ce bos imela gonal, dobis dve veliki skatli-zdravilo pa moras hraniti v hladilniku. Kar pogumno in srecno!😉

Aja pa se nekaj, kar vzami v zakup, da je treba cakat. V Lj niso ravno organizirani kar se tega tice, vse narocijo ob isti uri..

Kaj pa ce M dobim u soboto al pa v nedeljo?

Delajo tudi cez vikend, samo prevzeti jih moras do 10.ure. Za prvi dan m.se pa steje rdeca kri, kolicine vsaj za 1vlozek. Spikat se pa tako ali tako zacnes naslednji dan.

Hvala za te odgovore. Zdaj sem bolj mirna, sicer se vedno neucakana ampak bolj mirna.

Aninek srecno z zamrznjenckom!🐧 drugace pa mislim, da ti pripada 3dni bolniske, za mirno vest je verjetno dobro odlezat vsaj kaksen dan. Sicer pa naj te pri transferju ne bi nic bolelo.

Upanje2, tocno vem kako se pocutis, sem bila se pred kratkim na tvojem mestu. Vse bo ok! Tudi spikanje mine 123.💪

Ancka srečno jutri na punkcij!

Jaz imam pa v cetrtek zjutraj UZ in upam da dobim stopko 😊 bo ze 27 dni špikanja za nano in res komaj čakam da končam!

Orhid – auhhh ta jee pa resss dolga… dobra si…

Orhid, držim pesti, da boš čimprej končala s špikanjem.🤞 Dobra si!💪
Ancka, kako je sla punkcija? Lahko poveš še, kakšen je razlog, da si zamenjala kliniko?

ojla, preživela punkcijo, transfer mam v petk, 9 celic

sm pa po lokalni injekciji skoraj kolabirala, se mi je ful vrtel, ustnice sem imela čist mravljinčaste, tako da sem mogla še mau dl odležat. Men se je ful vrtel , dohratca mi je pa kr umes punkcijo delala, tako da ni blo glih fletn.

nisem menjala klinike, par kolegic je blo pr Rešu, jest sm pa že od začetka v Ljubljani

Ko vas takole berem komaj cakam da se pri meni ze enkrat kaj premakne. Naslednji teden greva dat kri. Potem zadnji teden posvet in ta tretji teden pride rdecka in v akcijo.

Ojoj, potem si imela podobno zgodbo kot jaz. Naj te potolazim, da je najhujsi del mimo! Vsaj kar se tice fizicnih bolecin..
Aja, sem mislila da si menjala, ker si omenjala Resa.. Fino okrevaj!

Ancka, samo, da je mimo. Zdaj pa srečno na transferju. Držim pesti! Zaupaj, da bo in kar pogumno. Transfer zame ni bil boleč.
Upanje2, poskusi počet stvari, ki te veselijo in se malo zamotit. Extra doza razmišljanja in premlevanja (ter dooolgih dni) te pa čaka po transferju.. 😉 a je obenem to čas poln upanja – kot pravi tvoje ime 😉

Upanje2 probaj se malo razvajat na soncku, pojdita kam s partnerjem na relax, bodi aktivna zunaj, ker pol ko bos zacela s spikanjem ti ne bo pasalo nic drugega kot pocivat 🙂 sicer pa srecno!

Tud jz danes preživela punkcijo, minil hitrej kot sm mislila, ampak bolečine so kr za stisnt zobe, ampak za zdržat! Bolečine takoj po punkciji so take kot hudi menstrualni krči, sm mislila da bo hujše. Sm si fejst oddahnila ko je blo konc 🙂 S hujšega sm vn 🙂 moj izplen je 8 celic, zdj pa čakanje ker sm PGD-jevka.

Srečno vsem ❤️🍀

O super RenKo, da ne bom edina ki bo cakala:) drzim pesti za cimlepse novicke🍀

Puncee da vam povem kaj se trenutno meni dogaja…. ko sem bila na straniscu sem opazila na dnevnem vlozku krvavo rjavi pikici… potem naslednjic ko sem odsla na stranisce opazim na papirju pomesano krvavo rjav madez v sluzi… sedaj me pa resnicno skrbi da bo jutri prisla M kajti bolecine ki jih imam so iste kot pred pricakovano 😩😩😩😩😩

New Report

Close