Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

ja. od punkcije morajo miniti 3 M, potem greš lahko jih iskat.

Jaz se nevem kak postopek bom imela 24 .04. Grem v leonisce tam bojo ze povedali Dolenjca vso sreco ti zelim maj mesec res cudovit in sigurno bo tvoj. Jaz v maju rodila sina star ze 24 let in sem ze babi😄 ampak neobupam da bom se mami enkrat. 😊 za vseh drzim pesti da vsem uspe zagledat ++

Zivjo punce! Se vam lahko pridruzim? Prvi konzilij za ivf sem imela 4.4. Pocakat sem mogla M, ki je seveda nažalost prisla vceraj. Tako da moram jutri poklicati. Grem prvic v postopek in me je kar malo strah. Sicer sem mislila da dajo datum ze na konziliju ampak ocitno ne.

Upanje2, zdravo! Nic ne bodi prestrašena, vse bo ok 😊 datuma nisi mogla dobiti, ker je vse vezano na menstruacijo. Bos videla, se bo vse hitro odvijalo…

Upanje2, jaz sem se nedolgo nazaj pridružila v čakanju na M po konziliju, pa je 1, 2, 3 mimo. Zdaj (po transferju) se mi sicer čas neverjetno vleče, ampak hitro mine. Kar pogumno in vso srečo ti želim!

Rožnata,24+ in zelim-si :kako se pocutite punce?😊zanima me a mogoce se katero kaj spika?js tu pa tam se cutim spikanje.😑😑

Upanje2 zivjo kar pogumno in dobrodosla med nami ☺️

Punce imam eno vprasanje in sicer… transfer sem imela 5.4. …. cez 14 dni imam test se pravi 19.4. ….. zanima me v primeru da se ne vgnezdi in pride do krvavitve ali se lahko krvavitev pojavi ze prej ker predvideno menstruacijo po svojem izracunu bi morala dobiti 16.4. ? Ker sem zasledila ene pisejo je prisla ze pred testom nekaterim kasneje?? Od cesa je res to odvisno ce katera ve?

Upam da jo sploh ne bo! In da bom zagleda tisto kar si ze nekaj casa zelim… pa vendar je se do tedaj dobrr teden in 3 dnevi 🙈🙈🙈🤪🤪🤪

_bonika_ jaz se zeloo dobro pocutim uspelo mi je premagati glavobol brez kakrsnih koli zdravil… 🙈 drugace pa zadnje tri dni me vcasih tako stisne v predelu jajcnikov in maternice kot menstrualni krc in po pravici sem se zelo prestrasila da bo kar naenkrat prisla…😩😩😩 ampak vem da je se prezgodaj da bi prisla tako da me bo bolj tam pri predvidenem datumu m strah ce bo prislo do kaksnih bolecin.. 🤭🤭 a vendar ne mislim razmisljati o tem in upam na najboljseeee! Pa ti si vredu?

Pozdravljeni.. sploh nerazmisljaj o M . Probij cim bol odmislit vem da je fullll tezko. Jaz jo vedno dobila 6 dan po et. I. Nic neobupam cakam da grem po zamrznjencka imam enga z zanjega postopka prvic nam je uspelo prijt do pingvincka.

Bonika, mene še kar malo špika, na čase imam občutek krčev, kot da prihaja M. Pa prsa me bolijo. Verjetno je to še od vseh hormonov, jajčniki pa so tudi najbrž se malo razboleli. Kako si pa ti? Dnevi se vleeečejo, a ne? Tako zelo si želim +.. kakšen trenutek se prepričujem, da moram pozitivno razmišljat, spet drugič mi vse dol pade, ko začutim krče. Moram priznati, da me je kar strah. Pa vem, da mi to nič ne koristi.. ampak evo, glavo pokonci! Ne ležim strogo, prvi dan sem dosti počivala, zdaj pa samo pazim, da nič težkega ne dvigujem. Sem pa še na bolniški.
24+ bi rekla, da se tega ne da napovedati. Vzgnezditvena je ali ni. Krči so ali niso. M pride točno, prej, zamuja.. psiha tudi dela svoje. Lažje je reči, ampak vnaprej se je škoda sekirati.

Ojoj a res prav 6 dan si jo dobila… no saaj tega me je strah ker ze od dneva po transferju cutim rahle krce in so cisto isti kot pri menstruaciji ampak to me zagrabi sekundo dve in mine… potem cel dan nic…. probam vse odmisliti a nekje v ozadju se vedno glava razmislja samo o tem… pa saj ves kako je to ko zapravljas cel kup denarja za teste in ko jih ob prvem dnevu zamujene menstruacije naredis in ti pokaze vedno – si razocaran in ko vendarle s pomocjo obmp-ja poskusas se ze nekako boljse pocutis ker mislis da mogoce pa le bo.. a na koncu se zopet prestrasis in pomislis kj pa ce spet ne bo…: in najbolj me je strah razocaranja na koncu… pa vendarle smo dovolj mocne in gremo naprej… dokler ne dosezemo svojih sanj…☺️☺️☺️🤗🤗🤗

24+ jaz zaupam, da nam je tokrat uspelo 😉

Rožnata verjamem da psiha naredi veliko… jaz sem se enkrat tako napsihirala da mi je zamujala 5 dni v tem naredila 2 testa oba negativna… in ko sem drugega zagledala da je – cez dve uri sem ze dobila M….🙈🙈🙈 tko da sedaj saj pravim prav strah me je ce pozitivno razmisljam se bojim razocaranja na koncu ker do sedaj sem resno samo pozitivno in niti enkrat negativno… ampak ko menzagrabi krc me je priznam kar malo strah in se bojim da bi jo zagledala… to cakanjeee me res ubija 🙈🙈🙈🤪🤪🤪

Jaz si zeloooo zelo zelooo zelim, da bi vseee zagledalee koncno + in se skupaj veselilee te srece!!!! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞😎😎😎

Jaaaa, res te razumem, ker sem sama ista. Ampak v resnici, če je uspelo, je že, a ne? Krči so po moje od vseh teh hormonov.. jaz probam veliko piti in ko začutim bolečine, grem malo počivat. Je pa meni nemogoče ne razmišljat o tem. Pravi partner, da ga ni strah, zaupa, da bo uspelo 100 %. Mene pa vsak krček vrže pokonci.
Jaaa kako bi bilo to čudovito!! In se nam potem pridružijo še ostale punce. Bi se vse z veseljem spominjale tega leta 2018 😊😊😊

Aja pozabila sem omeniti da od stop injekcije do danes imam takoooo zelooo napetee prsiii!!! Ocitno od teh vseh hormonov..

Načeloma sem okii,dnevi mi kar minejo,najraj mam da pridejo kakšni obiski da ne razmisljam prevec o tem vsaj tisti čas..malo me je strah prav zaradi tega,ker cutim spikanje in krce,kod da se mi pripravlja na m😑.potem pa mine.parkrat dnevno me tko.upam da je to se zmeraj od hormonou in vsega tega ker prsi mam bolece in obcutljive se od pikanja.pa vidim da nisem edina s temi znaki.prvi dan sm tudi js skos pocivala,zdej kaj manjsega nrdim,ampak ne dvigujem nic tezkega.sicer sm do krvnega na bolniski,mi je kar v lj na dan transfera napisala zaradi službe..Punce jemljete ze folno kislino?

No potem pa zaupaj partnerjevi intuiciji in drzim pesti da se je res prijelo…. naceloma bi se ze moglo…🤗🤗🤗🤗🤗 bomo pa videle drugi teden ksen bo rezultat imam kar tremoo!!!!🙈🙈🙈🤗🤗🤗

Hehehe moj tudi vidi 1001 znak in mi skos govori da sm nosečka.nocem se prehitro veselit,da ne bom potem razocarana..vrjamem pa da nam bo vsem enkrat uspelo🤗😊😊

_bonika_ jaz sem zacela ce se ne motim pred postopkom jemati novalac prenatal kapsule imajo še vse druge vitamine notri in folno…. pa po njih mi ni slabo…. enkrat sem imela samo folno in mi je bilo tako slabo da sem skoraj vsakič, ko sem jo popila bruhala…. tako da sem nehala s tistim že dolgo nazaj… sedaj jemljem samo to…

New Report

Close