Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Zamrznjenčkov nimava. Jaz sem dobila datum za krvni test, malo več kot čez 14 dni. S podporo s progesteronom pa tudi nadaljujem. Testa doma mi niso nič omenjali.

Vazno je da grejes pikico!!! No jaz bom naredila test doma potem pa ne glede na rezultat moram poklicati tako da bomo videli kaj bo 🙈🤗

Meni tudi testa doma niso nic omenjali,cez cca. 14 dni imam krvnega.
Tudi jaz morem nadaljevat z crinonom.

24+ računaš naredit test na 14. dan? 😊

Rožnata tako mi je rekel na 14 dan test in jih moram poklicati :☺️☺️🤞🤞🤞🤞🤞

Lepo gretje svoje pikice 😊

Pozdravljeni! Mogoce katera ve kdaj lahko gres po zamrznjene zarodke. 27.03.2018. Sem imela ET svezih zarodkov zal ni bil uspesen.

želim-si: OJOJ, oprosti, pomešala sem te…
oxi41 – po 3 M greš lahko po pingvinčke. se pa prva M po et že šteje. jaz sedaj čakam še tretjo… to čakaaaanjeeee…

Punce,kaj mi priporočate,da vzamem.danes mam vneto grlo in malo povisano temperaturo?

Joj tudi jaz imam problem ze celi dan me tako mocno glava boli da ne vem a naj vzamem lekadol ali ne…. 😩😩😩

Ce gre, bi jaz probala brez. Drugace pa lekadol, ki je tudi edini ki ga priporocajo v nosecnosti. Ostalim zdravilom se raje izogibajte. Za grlo pa kaj naravnega vzemi, kaksen granobil..

Dolenjca, hitro bo minilo.. naj ti sonček in uživanje zunaj krajšata dni. ☀️

Pozdravljene, že od začetka vas spremljam, odločila sm se da še jaz napišem svojo izkušnjo. Sem v 3 postopku (dolgi protokol), špikat sem se začela 1.3. In z 15.3. Sem dobila še hormone. Po treh ultrazvokih, sem šla 30.3. Na punkcijo. Kjer smo pridobili 13 celic. Pred transferjem sva izvedela da se je oplodilo 8 celic. Zelo sem bila vesela, saj se v 2 postopku od 11 celic ni niti ena oplodila. Transfer sem imela 4.4. Tako da tudi jaz čakam krvni test, ki ga imam 19.4. Zdaj pa lepo grejem tudi jaz svojo pikico. Upam da na koncu use zagledamo +
🌞 🌼

Em90, pozdravljena in srečno!🤞🌞

Em90 pozdravljenaa 🙂 srecnoo!

Vzela sem samo lekadol in nekaksne naravne pastile za grlo.drugiga si trenutno ne upam.

Em9o:dobrodošla 😊

Dolenjca HVALA za odgovor. To cakanje je res mucno mene se leta preganjajo 24.04 narocena sem v leoniscu upam da mi uspe pred dopustom pol tk do septembra cakat. Vsem pa od srdca zelim +

ja, tole čakanje treh M je kar dolgo… jaz komaj čakam še naslednjo… potem pa greva v akcijo… jaz bom imela transfer v spontanem ciklusu. čutim da bo mesec maj moj mesc in bo ratalo 😛
imam pa do transferja pač priložnost, da dam še kakšno kilco dol, kr bi bilo kar potrebno… oz.sem jih že precej dala dol, a vsaka kg manj je večja verjtnost, da nama uspe…

Em90, srečno, držim pesti.

Ja, tudi meni je bilo mučno čakanje menstruacij, ampak saj čas kar hitro mineva 😊

Se pravi da za zmrznjencke morajo tudi 3m iti mimo in potem gres lahko po njih?

New Report

Close