Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Babikaaaa CESTITKE bravo tok vesela sem da ti uspelo🍀🥰, zdej uzivi v tem lepem obdobju. Bananca je ze okrogla kok fajn punca jupiii kok lepo, vec krat se spomnim na vaju in se veselim da vam uspelo. No pri meni je vse zakljucilo i v zadnjem postopku se nic ni primli, ampak zivljenje gre naprej nimas kj smo obrnili ta list nase zivljenske knige in crpamo pozetiv v drugih stvareh. Vseeno bi hotla vsem puncam povedat nikoli neobupajte morete it do konca, tudi ce tesko saj ves pri sebi pol da si naredil vse mogoce in nimas si kaj ocitat. Vsem vsem od srdca zelim zanisit donosit in stisnut k sebi malo strucko, to je res nekaj najlepsga. Lep pozdrav babi oxi😁😘

babana, oxi hvala za čestitke.
V sredo imam nuhalno, pol pa upam, da bom počasi začela dojemat. Ni pa enostavno kar preklopit in se prepustit veselju. Če se pet let trudiš, greš čez psihične in fizične ovire in sploh k z vsakim postopkom bolj dojemaš, da je postopek kot loterija.
oxy tudi jaz sem tako razmišljala – na koncu si neglede na rezultat pomirjen sam s sabo, če veš da si naredil vse kar je bilo v tvoji moči. Jaz sem imela v planu B tudi Češko, darovano celico, ker nimava še nobenega otroka. Znanka je tako rodila pri 45.
Banana ti se lahko že čist prepustiš dogajanju, daleč si, s potrditvami, da je banana yunior OK:-)
Oxy razmisli še o planu B, ni prepozno!
Srečno!

Drageee borke💝

Vsem želim precudovit BOŽIČ..naj bo miren..lep in predvsem obdan z veliko LJUBEZNI😘
🌲🎉🎊🍾

Pozdravljene punce,, maja 2019 sem imela prvi ivf postopek in sm ostala noseca rodila sam februarja svojo pikicu,stim da mi je ostlo se dva zamrzencka in bi rad se nekrat it pa me zanima kaj moram komu se javit pa kako to gre ce vam ni problem d mi razlozite,, postopek sm imela v Ljubljani l.p

Tako upam, da se me še katera spomni mene in moje zgodbe. Skratka jaz sem čudežno zanosila po naravni poti in po težki borbi tudi donosila in rodila. Tako, hotela sem vam povedati, da ne obupajte in se borite kot sem se jaz. Res, ni mi bilo lahko ampak, sedaj se pa cartamo doma in smo stari že sedem dni. Lepo se imejte in naj vas življenje preseneti…..

Adutka…

Cestitkeeeeee😘🎊🎉💝💝in uzivajjj v vsakemmm trenutkuuu…😘😘😘😘

Banana, kdaj bo dan D zate?

Rožnata…

oo..lepo,da se spomneš name:):)
1.4. bo dan D :)Še malo…
Kako si ti kej??

Banana čestitke in super da ti je uspelo. No jaz sem pa spet v postopku. Upam da mi rata.

Banana o tocno, 1. april. Hitro bo! 🙂 jaz zbiram pogum za nov postopek (konec marca grem). Upanje, kako se pocutis tokrat? Kaksen postopek imas? Kaksni so obcutki? Je kaj lazje?

Rožnata, isti dolgi postopek imam kot zadnjič. Sem mislila da bo lažje, ampak ni. Danes imam transfer. Upam da mi rata.

Upanje2….

Držimmm pestiiiiiiiiiiiiii—…..:):);)

Banana nč ni blo, prvič je blo da nisem imela transferja 😔

banana … kako si, kaj dogaja ? približuješ se “čisti sedmici”.
jaz imam rok 1. 7., tako, da tvoje bebika bo že big girl.
jaz sem sicer za1x kr okretna, brez večjih neprijetnosti, razen ena spodnja medenična kost – sinfiza me občasno mal boli. To je baje posledica hormonov.
LP in SREČNO, da se dotakneš neba,… za kar je bilo vredno borbe.

Upanje2…

:(:(:(:( sej veš fajtat naprejjjjj in zelo blizuu siii !!!Te imam v mislihh….

Bibika….

iii..kako lepo,da se spomniš name:):)
Ja res je še zelo malo dni do PDP-ja. Sploh ne morem verjet, da je počasi že mimo 9.mesecev.Naj ti povem,da sem se celo nosečnost počutila tako dobro in psihično, ter fizično,kot že dolga leta ne. Enostavno resss je bila borba in želja tako močna, da na vse skupaj gledam samo z široko odprtimi očmi in mislim včasih ,da vse skupi sanjam.
Ja bejbika ima sedaj 2.900 g in tale naša mala DANAJA res rada NAGAJA:):):)

Sej ti pa vidim,da si super in ,da bo en dva tri sedmi mesec naokoli….:):)juhuuuuuuuuu

Lepo bodi in se javi…jaz se bom zagotovoooo….

Pozdravčkiii vsem borkammmmm in lepo nedeljo želimmmm:):)

Banana2 sem šla malo na forum pogledat ker je ravno dan norcev… in potem vidim tvojo objavo…. ČESTITKE ❤
Bibika18 midve sva pa zelo blizu s PDPjem… moj je 14. 6. 2021… ČESTITKE tudi tebi ❤

Banana dan norcev je mimo 🙂
Danajo bo prinesel velikonočni zajček 🙂
Gluck res sva blizu s SPD. Kr upam, da bo bližje tvojemu datumu, no kakoroli sam da bo vse ok. Bo pa bejba,.. imena še nimamo.
LP

GLUCK in Bibika…

Ja dan norcev je mimo….Danaja pa še zmer pr norcu not…hahahhahaha.Ne da se ona..jutri pregledd pa da vidmo…kva zdej štrajka..mama mia..pa to ne moreš verjet.Ji je fajnnn notri…:)

Javim…vidve pa uživitaaaaa na polnoooooo:):)

Drage soborke!

Ta forum in konkretno temo sem pridno brala, a nič pisala. Danes sem pa po dolgem času spet malo prebrala!

Iskrene čestitke vsem, ki ste v veselem pričakovanju in naj gre gladko do konca!

Banana, ko sem prebrala, da si noseča sem potočila nekaj solz (že pred meseci). In res sem vesela! Naj gre porod dobro in da čimprej stisneš svojo Danajo ☺

Tudi midva sva po več letih lani oktobra, po več letih, dočakala najinega otroka. In biti mama je nekaj čudovitega.

Vsem, ki se še trudite pa ne obupajte. Ni lahko, a se splača ☺

New Report

Close