Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Pozdravljeni. Lina 2017 cakam na M. i grem po pingvincke upam da zacetek ijunija. Kako ste kaj punce.. Veliko sreci v novih bojih.

Zdravo Lina.. Midva jeseni v nov postopek.. Zdaj junija imava genetiko, ker se zahtevala.. Sva se odločila, da če ne uspe greva na Češko po donorsko seme z mojimi celicami.. ☺️ Kaj pa vidva, bosta še samoplačniško poskusila? Od moje sestre prijateljica je tudi imela 4 ss in zdaj v 6. Je uspelo in rodila zdravega otroka.. Midva se to poskusiva potem pa ne več..

Punce, je katera tukaj ki je jemala clomid? 😑

Živjo punce!

Jaz sem včeraj prejela klic z oddelka IVF. So se mi kar očke posvetile od veselja! 🙂
Mi je sestra rekla, da imam napotnico in vse ostalo že pripravljeno, tako da ne rabim nič v Lenoišče hodit naslednji teden, ko sem bila naročena. Samo še počakam M pa dalje.

Super lizika90 gremo v akcijo. Banancaaaaaaaa auuuu mi te pogresamoooo.

Punce…Heloooooo:)

Lepo,da ste pozitivne in vidim,da 0XI41..Si že v Akcijii..kako si uredila??
No pa je JUNIJ mesec..in novim zmagam na proti…
Punce še ,kaj novegaaa??Kako ste??

Punce, da se vam še jaz javim. Zdaj sem malo bolj aktivna na forumu 2020, čeprav sem začela 2018 z vami. Sem 2. dan po ETZ. Tako da zdaj čakam. Držim pa pesti za vse vas 😊

Orhid…
uuu..bejby number two😊😊😘😘
Juhuuu..bom pestiii držalaaaa…🐣🐥

Super orhid. 👍 Držim pesti.

Hvala obema 😊

Živjo punce!

Da se vam malo oglasim.

Orhid držimo pesti za lepe novičke 🙂

Danes sem bila v Lj na sprejemu za zmrznjenčka. Dobila en kup ovulacijskih testov. Pa me kar malo skrbijo tile testi, ker sem v eni FB skupini zasledila da punce jamrajo čez njih, da niso zanesljivi.

Gremo akcija 🙂

Lizika90, jaz ene tudi malo obupavali nad lističi. Se vedno nisem ziher, da sem zadela O. Ce bos v dvomih poklici na GK, pa ti bodo naredili kak dodatni UZ.

Jaz sem 10. dan od ETZ in zaenkrat še nisem dobila M 😊

Sem se zjutraj polulala na tale LH test…in se mi je zdelo da sta črtici približno enako močni. Zato sem klicala v LJ, in povedala da nisem sigurna, pa je tam rekla naj kar jutri začnem z vsavljanjem progesterona. Sicer sem popoldan potem polulala še en drug test, pa sta se pokazali obe črtici, sicer bolj rahli ampak naj bi bilo to tapravo.
Tako da v torek bo dan D za mojo pikico.
Ampak me obdajajo taki čudni občutki. Bom morala nekje potegnit ven pozitivo.

Pa šeeno vprašanje. Sem dobila izvid brisa PAP in mi v opombi piše krtačkast efekt…a se kateri sanja kaj bi to lahko pomenilo. Sicer naj bi izvid bil vredu.

Orhid..kakoo si??kako kaže?😊😊

24+..I Misssssss Youuuuuuuuuu😘😘

Meni tokrat ni uspelo in grem septembra v nove boje.

Držim pesti za vse!

Malo pokukam sem vsake tolko.. Orhid žal mi je.. Ti imaš še več 🐧 a ne.. Bo že ratalo.. Jaz čakam na nov postopek, banancika, ti tudi ne?
Oxi ti že grejes 🐧?

Evo punce…pa sem dobila mojo pikico v varstvo. Zdaj pa samo upam in držim pesti da ostane pri meni naslednjih 9 mesecev.

Super lizika.. Držimo pesti.. Sem že pozabila, ti si v MB?

Ne lucky, v LJ sem 🙂

Lucky555…oooo..kdaj startas??

Oxi41…kakoo si??

New Report

Close