Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Banana hvala za razlago. 🙂

Sedaj moram čakat na 27.5 na pregled v lenoišču.

Lizika90…

Ni panike..malenkost.Ker ,če bi oba zamrznili bi ti napisali,da so zamrznili dva v dveh slamicah ali pa dva v eni slamici.Tako je pa samo en v eni slamici:)
Ja super…sej bo hitroo..boš vidla..en,dva tri bo Maj tukaj.No vidiš bodi veselaaa…za PINGOTA..to je odličen rezultat :):)Bodi zeloo zadovoljna..z rezultatom:)

Moj sinček, danes star 16 mesecev, je bil prenesen v 3. dnevu po oploditvi v stadiju blastociste. 🙂

Vse dobro!

Lucky tko mi zal zelim ti res velik srece v novih bojah. Jaz v torek imela punkcijo 6 celic upam da bo kaj dobre kvalitete in bojo zamrznjencki. Lizika kako ti ze ves za datum v leoniscu si ze naruzilas? Meni so rekli da morem cakat na posto 14 dni. Drugac sem tudi jaz z mojim sprijaznili nimas kaj tak nam namenjeno.

Oxi držimo pesti da bojo zamrznjenčki 🙂

Meni so že kar takoj rekli, da naj se naročim v leonišče in sem poslala mail ter dobila datum posveta pri Dr. Šalumun.
Sicer a za zmrznjenčka tudi dajo kakšne injekcije ali kako potem to poteka?

oxi naj se ti vse celice oplodijo in naj tw pričakajo lepe blastociste..🤗
lizika pri prenosu zamrzjencka gres samo na uz in ti napišejo recept za estimo, pa teste za ovulacijo.. ko je pozitiven se javi v ambulanto in ti izračunajo prenos..
v mb je takšen princip..

Lizika v ljubljani 10 dan ciklusa sem zacela hodit na uz in dala kri ne 3 krat sem bila ko folikel poci ovuliras cez 5 dni prenos. No vidis meni nic ni rekla za narocanja no sicer morem imet se zamrznjencki tko da zdej samo cakam.

Hvala🥰 vsem za lepe zelje😘

Hvala Lucky in Oxi za razlago 🙂

Oxi saj imam jaz tudi zamrznjenčka pa so mi rekli naj se naročim v leonišče … Tako, da sem zaenkrat tam naročena, če ne se bom pa pozanimala takoj ko se tale epidemija umiri in začnejo normalno delat.

Lizika jaz se nevem ce imam kaj zamrznjenckov rekli mi samo da cez 2 tedna dobim poposti rezultat ce nebo zamrnjenckov mi bojo poslali da sem zakljucla zdravljenja pri nih tko da pomoje zaradi tega mi niso omenli leonisca kr ce nic nebo itak ni smisla naracatse mi. Jutri ce nebi bilo epedemije bi mela prenos tko da v ponedeljek bojo ze vedli a so blo kj za zamrznit ampak morem cakat se en teden na posto. Lizika cez kok casa po punkciji si dobila posto da imas zamrznjencka. Lep pozdrav vsem.

Oxi držimo pesti da bojo zmrznjenčki! 🙂
Jaz sem imela punkcijo 20.3, pošto pa sem dobila 25.3 torej na sredo, če se ne motim.
Pikico pa so zamrznili na 3dan.
Upam samo, da pri tebi ne bojo kaj zavlačevali s pošto glede na to kakšno je trenutno stanje. 🙁

Pozdravčke in ostanite zdrave

Punce dobila sem posto od 6 celic 1 nezrela 5 se oplodilo in so zamrznili v treh slamcah sam vse zarodke zamrznili na 3 dan to mi ni jasno kako ce bilo receno da samo blastociste zamrzujejo klicala sem v ambulanto in so mi povedali da tudi 3 dan in da prenos bo tudi 3 dan po ovulaciji. Sicer nevem kok je moznosti za odmrznitev teh zarodkov da prezevijo ampak vesele smo z mojim do neba. Hvala Vam za vzpodbudo lepe besede i zdravja 🥰💝🍀

Bravo Oxi to je super 🙂

Zdaj ne razmišljaj o možnosti preživetja zarodkov, važno da so in verjemi da se bojo borili.
Saj mene tudi stisne občasno kaj bo z mojo eno pikico, ampak je treba upati in verjeti, da se bo izšlo tako, da bo najboljše! Pa upati da ostanemo zdravi in da tale virus kmalu gre in se življenje čimprej kolikor se le more postavi v ustaljene tire. Pa da gremo lahko spet v nove boje! 🙂

Objemčke in ostanite zdrave

super oxi in lizika.. same dobre novičke.. 🤗

OXI41..
Jaaaa superr..veselaaa bodi…..ma topppp..in še zalogo imaš..::):)Vse bo okkk…

vau, superca oxi ti jih imaš sedaj za cel kombi 🙂
Ta Korona mi je čist vse spet postavila na glavo, ker ne morem nadaljevat (novega) postopka.
Zame to pomeni nadaljevanje v septembru. Sem še toliko bolj pod pritiskom zaradi let.

lp in srečno vsem

Hvala vsem za lepe besede💞 babika18 tezit mores jaz nenarocamse na netu direkt grem v leonisce in tezim kr nimam casa cakat bol lepo razlozim da sem ze toliko stara da enostavno ni casa tko da neobupaj nevem mogoce bojo delali poleti glede na to kaka situacija zdej bomo videli vazno da nam dajo zeleno luc. Pomoje bo norisnica na oddelkih. L. P.

Ma ste prave borke punce, za vsako posebej držim pesti.

Hvala Adutka 🥰 drugo nam nepreostane. 22.4. Grem po napotnico za zamrznjencki. Drugac sem klicala na ivf otdelek so mi rekli da verjetno se maja nebojo delali, tko da cicamo i cakamo gdaj bo zelena luc. Vsem lep dan

Pozdravljene bivse soborke moje…
Lina se vam javla…Da vas malo spomnim koncala 6 ivf postopkov..4 spontani splavi in enkrat prekinitev nosecnosti ker se plod ni razvijal..preizkave so bile vse ok nimam nic pojasnjenega zakaj ne morem imeti dojencka. In se vedno ni nic novega pri meni…
Oxy….Banana…. Lucky…..kako je?

New Report

Close