Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Oxi41
Ne ne joči…vse boo ok…lepo se pripravii na punkcijoo kdaj jo bos imela??
Zdej se ne stresirat…pleasee..😘😘
Te pa razumem..k skozzz neki vmes pridee in res no..ma boš vidla boo vsee ok…samo na najboljši rezultat pomisliiii..kar vse se lahko zgodi..in bo vsee okk.😘😘

V soboto imam se uz. Mislim da drug teden bo punkcija. Zdej nic nemorem razmisljat mozgane so cist blokirane vse skupaj mi negre v glavo.

Oxi41…
Ja verjamem…samo zdej si toliko daleč prišla in si skoraj na cilju…vmes so ovire..samoo z pozitivnimi misli..si lahko izboljšas počutje in v nadaljevanju uspeh postopka.
Ne se zdej sekiratttt!!!
Kako pa so vam to povedal??kaj pa ce se tako zmenis,kar imas pravico..da ti celice zamrznejo in pol kasneje ko bodo prenose delal da jih takrat z svežo spermo dajo skupaj !!?
K vem da, ce zarodki sedaj ne bodo prisli do stanja blastociste jih ne bodo zamrznili.. potem ostanes brez vsega.
Vemo pa da se tudi zarodki na 3.dan sprehajajo po svetu😊
Prosimm te da se pozanimas in imas pravico v tem primeru to nardit…tud vem da si že tik pred starostno omejitvijo in imasss sigurnooo prednost!!!
Dej oxi zdej se poglobi v to in poskusi se pozanimattt in nic cakat..
Ok???

Oxi41…
Aja…pa ta varijanta da v ljubljani so paru..ker on ni mogel zaradi blokade na dan punkcije oddat spermo…so njene celice zamrznili in kasneje so ji delali prenos in ona je v 1.ivf zanosila.
Ima punckooo in osebno jo poznam.
Tolikooo tebi v vzpodbudoo in ne cakaj..vprasaj..jih in naredi ce se bo le dalo,kar je najboljse za vaju 😘😘😘😘

Banana evo klicali me z ivf tko da ze jutri morem na uz. namesto subotr kr neke spet komplicirajo. Hvala ti za nasvet tudi jaz razmisljala da bi dali kr moje celice zamrznit bom jutri vse pozanimalase kako pa kaj. Lucky mislim na te 🥰✊🤛👊🍀drzise srcica💖💞

Oxi41…
Super…pol kr jim reci..jutriii in fajnn opravi na UZ in javiii😘😘😘😘

Lucky555…kakoo siii???

jaz pa žal nimam dobrih novičk, se je ze zacela menstruacija.. 😢
saj, sem se ze pripravila na ET ju, ker nisem bila zadovoljna z zarodki.. pošte za zamrzjencka še nisva dobila..
realno, so zelo slabi rezultati pri moškem faktorju, koliko sem raziskovala.. junija imava genetiko, ki nama mogoče da kakšne odgovore..
držite se punce, hvalabogu se mamo kak postopek na zalogi preko zavarovalnice..
🤗

Lucky555…
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Ja vsaj to…da je še, kakšen postopek na Zavarovalico.
Upajmoooo na PINGOTA😘😘😘😘
Objemcekkkkk…

Oooo neee Lucky objemcek in zdej res vztrajaj pri vseh mogocih preiskavah nezapravljaj postopkov daj vse na se kaj lahko se da preverit zahtevaj napotnice in preiskave. Joj ocitno to leto res ni za nas,ampak punce vi se imate cas in jaz verjamem da vam bo uspelo.

ja nimamo kaj.. nobene preiskave ne bo več, pri meni je vse ok..
teratozoospermija je najina diagnoza..
pač čimveč poizkusov, več je možnosti..
junija imava genetiko, to sem zahtevala..
nimam pa več nobenega optimizma v sebi, iskreno.. oxi ti bos zdaj presegla vse in zanosila prva.. 🤗
bananika midve pa v novo pustolovščino.. ☺️

Živjo punce!

Tele dni je bilo res kar čudno hodit po Ljubljani. Strogo na UZ-jih, kjer smo čakale v avli strogo v varnostni razdalji. Danes imajo sploh stroge ukrepe na kliniki, vsak je dobil masko… skoraj moža niso spustili na oddelek.
Torej po 3 UZ-jih ta teden sem danes imela punkcijo.
Je bilo kar grozno boleče. Pridelala 2celici od 3foliklov…tako da sem zaenkrat vesela nepopisno. Upam samo, da se lepo oplodita in preživita zamrznitev.

Pozdravčke

OXI41….kjeee siiiii??

lizika, samo da so kvalitetne.. si ne znam predstavljati kako bi izgledala punkcija pri meni, ko imam vedno okrog 12 celic brez narkoze..😬
drzimo pesti zate.. da vse veteranke enkrat zapustimo ta forum in se prestavimo med nosecke..

oxi41………………………….hello its meee:)??

Evo me bananca jutri imam uz spet najverjetnej da v torek bom mela punkcijo. Lizika90 drzim pesti tudi jaz v ljubljani vem kako je grozno stanje bila sem v sredo i petek v petek boilo res strogo. Lucky zdej more bit prvo kak zamrznjencek pol se pitaj boga gdaj sploh bojo delali prenose kr glede na situacijo je kr resno ka se dpgaja po celem svetu

Oxi tudi jaz sem bila v sredo v LJ:
Ja punce res upam da so kvalitetne, ker prvič sem bila brez celic, tako da je že sedaj bilo veselje…ampak upam da ne bo sedaj vse splavalo v nič. Tega se res bojim.
Imam zelo nizek AMH, zato nevem kaj bi sploh lahko naredila za več celic? Imam tudi manjši levi jajčnik, pa se je vseeno en folikel odločil dovolj zrasti do punkcije, da so ga spunktiral.
Upam samo da tile težki časi hitro minejo in da se vse postavi nazaj na noge! <3

OXI41…Kakooo si??

Lucky555..kako si ti ??Kej poštice dobila??

ne nimava zamrzjencka.. nebi preživel zamrzovanja baje.. 😪
nimamo kaj, v nove boje.. nisem bila pretirano zalostna, ker sem malo pričakovala to.. bomo videli, malo sva se sprijaznila ze oba, imam občutek.. ce bo želja res velika, pa lahko vseeno vzameva moško darovano seme.. 🤷‍♀️

Lucky objemčke!!! Vrjamem, da tudi zate posije sonce! <3

Jaz sem pa danes prejela pošto, kjer me obveščajo da sta se obe celici oplodili.
Ampak piše še da so zamrznili 1 nadštevilnih zarodkov v 1 slamicah. Torej to pomeni da so oba dali v eno…a si jaz to prav razlagam? Oprostite moji nevednosti saj sem prvič v tem.

Lizika90..

2 sta bili oplojeni,ampak so samo eno zamrznili v eni slamici,druga se ni razvijala do 5.dneva
Upam,da se ne motim..tako mi je logično z temi izrazi ,ki si jih napisala..!Drgač pa sam pokličeš v ambulanto ivf..in ti bodo z veseljem razložili. Čestitkeee in bodi pozitivna..samo eno rabiš:):)

New Report

Close