Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Evo punce si vas berem, po nepopisnem veselju so se mi pojavile krvavitve in verjetno je šlo naprej. Upam samo, da se bo sčistilo samo in ne bo potrebno na abrazijo. Mogoče bilo prehitro ali pa samo narava naredila svoje. Tako pač je, vsaka se bori po svoje. Mogoče mi je pa usojeno da grem po zamrznjenčke.

zivjo drage punce. evo javljam se po dveh mesecih…sem res potrebovala malo miru in casa zase. januarja sem imela prvic postopek in transferja ni bilo zaradi hiperstimulacije jajcnikov. koncno sem docakala ta marec 🙂 transfer naj bi bil 5.3.2020. ni mi pa jasno zakaj sem 2 dni kasneje narocena ze na UZ… a mogoce ima katera kaksne odgovore glede tega kako poteka proces ko prides na transfer, po svoje zamrznjencke… bi bila hvalezna… vglavnem, zal mi je za vse teste ki vam se ni uspelo, drzte se in imejte v glavi – vse je v redu in bo boljse! serena sem za vse tiste, ki vam je pa uspelo in se veselimo skupaj z vami 🙂

Adutka… Res mi je žal :(:(..in ti pošiljam močan objem!!! Bodi močna in imaš nas..in mi tebe:)

zelo mi je žal adutka..
si sla k zdravniku? pri meni se je takoj videlo v 7 tednu da ni zarodka v maternici vec, se je začelo z krvavitvami kot pri menstruaciji. vse se je scistilo samo.. mi je rekla da do 8. tedna se bi naj telo bilo samo sposobno očistiti.. ni pa nujno, lahko da mas samo kak miom ali pa ti je kakršna žilica počila.. drzim pesti, da ostane pikica pri tebi..🤗

Hvala za tolažbo. Bila sem že pri zdravnici, naslednji teden grem ponovno na kontrolo, če se je vse samo sčistilo. Ploda ni bilo videti, je bil komaj peti teden, vendar je bila prepričana da je splav. Nisem Imela ful neke močne bolečine, niti krvavitev. Samo upam da mi ne bo treba spet na čiscenje.
Kako se soočate ko zveste da je ena zanosila Ali pa rodila? V moji žlahti je ena rodila, Ime je pa fantku enako kakor bi bilo mojmu ki sem ga izgubila v 22 tednu.

adutka.. 😪😪😪
meni je še skoz kr grozno, skoz se vprašam zakaj jaz.. zakaj midva ne zanosiva kar tako .. zakaj morava skozi vse to.. ne morem si pomagat, da nisem razocarana, ko vsakic slisim da je katera zanosila, ampak ne na njo ker vsaki privoščim otrokeca ampak nad sabo ali kako, ne znam razložiti.
probam se koncentrirati na moža in naju, da uživava na polno.. ker roko na srce, to tudi ni vse v življenju.. vsaj za naju ne, pomembno je da sva zdrava na koncu koncev in imama drug drugega.. zadnjic mi je terapevtka rekla ozrite se okrog koliko parov ima otroke pa pa nikakršnega odnosa z partnerjem.. pa mi je dalo misliti.. mogoče pa so mi druge stvari namenjene.. kakorkoli bo, bom sprejela življenje, ki mi je dano..

saj to se jaz ves čas sprašujem, ali je smiselno nadaljevati s postopki ter s vsem tem, ali je bolj smiselno živeti naprej. Imam pač enega otroka, star je že pet let in se že kar zaveda kaj se dogaja. Težko je ko nimaš otroka, težko pa je tudi ko ga imaš in si nadvse želi imeti bratca ali sestrico, on pa dobesedno moli. Zadnjič je rekel da komaj čaka zvezdice da bo čakal na zvezdni utrinek, da si lahko zaželi. Jaz sploh nevem kaj naj mu rečem. Po drugi strani pa mu kar naprej dopovedovat zakaj me kar naprej trebuh boli (postopki, splavi) da ne morem to pa ono. Se opravičujem če ne paše to sem, samo nekam sem morala napisat.

mislim, da vsa naša občutja spadajo sem, ravno to se mi zdi poanta tega foruma, da malo damo ven svoje frustracije..☺️

OXI41…

Lucky555…

Kako sta??Kaj se dogajaaa??

jaz danes stopka, v petek punkcija..
endometrij 11mm.. kr nekaj celic.. dr je rekla, pri vas je vse super, samo prave plavalcke moramo izbrati..
tako, da vem da ni v najini moči, samo čakanje kako se bo izpletlo..
oxi, ti se pridno pikas ne?
banana, ti pa ze v akciji za pistopej cez 3 mesece ali malo pauze?

evo, punkcija za mano..
pridelala 12 celic..
sedaj pa spet skrbi, ce se bodo ustavili v razvoju do ET.. upam, da jih preživi čimveč.. 😁

Lucky555 bravo pridna drzim pesti da bo ok✊🍀. Jaz se na superfaktu v ponedeljek uz upam da bom zacela z ponedelka z gonalom kr pocutimse obupano sitna sem sama sebi grem na zivce skoz ists terapija vsakic drugac reagiram noro.

Lucky555…toooo je super število celic…toppppp:):)Zdej se lepooo oplojujejo…jaaa..jupiii:))

Banana2 kako si pa ti? Tak navdih vsem drugim, vsakič tako polna optimizma in vesela za vse, ki jim gre dobro. Ti si že našla energijo za naprej? Sta šla z dragim kaj na off? Jaz sem v mislih počasi proti poletju in jeseni, ko bova poskušala ponovno. Zamrznjenčkov nimava, zato bo treba na novo. Zdaj še nimam poguma. Zato občudujem vse vas in vam pošiljam en topel objem!

Rožnata…:)
Lepo te slišat..:):O)In kul sem..kolikor sem lahko.Se zamotim z delom..in drugimi stvarmi..pa čas ,kar beži in misli od otročka se oddaljujejo..so tam nekje daleč zadaj…!Ali pa sem nezavedno vse skupaj potlačila nekam ..
Delam na tej miselnosti,da se ne objokujem in se trenutno zadovoljim in uživam v tistem,kar imam in ne hlepim po tistem,kar nimam:)Se fajn sliši napisano..a ,kot veš je v realnosti vse drugače..no upat je treba..
Imava pa seveda sedaj v aprilu posvet in spet lahko začneva..z postopkom..pol v Maju..!!
Ti pa vidim,da si tudi zelo pozitivna in srčna oseba..,kar nas vse navdihuje vsaka zgodba in boš vidla,da bo vse ok..pa ,karkoli nam bo namenjeno..:):)Objemm..

DRAGE Žene,Matere,Sestre,tete,Babice,Nosečke,Mamice in DRAGE BORKE…!!:)

Ženska je močna,pametna ,zvita.
Je strastna,pogumna,velikodušna.
Je LEPA.

Zato Drage moje LEP DAN ŽENA VAM ŽELIM:)

Punce, bodte pripravljene! Zaradi panike z virusom so zdej omejili izvajanje IVF postopkov in ko sem javila, da sem dobila M in se želela prijavit za prenos, so me prestavili (zaenkrat) na naslednji ciklus… Kriza!

ja v mb smo imele sreco da smo dobile narkozo, ker drugače bi ostale brez.. punkcija mora bit narejena in prenos bo tudi baje.. novih primerov ne bodo jemali po moje, ker operacije so v petek bile vse odpovedane.. 😬

Lucky555..kako si??kej novega??

Pozdravljene!

Sicer vas berem že od začetka, a nikdar ne pišem, vseeno pa držim pesti za vse vas/nas.
Pišem vam, ker imam doma še dodatke fertility + za ženske in moške in jih ne potrebujem. Če katero zanima naj piše na zs. Srečno vsem!

New Report

Close