Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lucky555…neeeee..ne ..tako razmišljat..to bo še dodaten stres pol..naj v teh 2.postopkih vama uspeee..:)
Tudi midva bova šla naslednjič v 6.postopek in itakk mi je grozno ob tej zadnji možnosti..ampak ne ne bom razmišljala..ker me strahh rata..in pomoje ne bo dobro..
zdejj ..Tko,da kar akcijaaa….jazz navijamm zeloo zatee..

Oxi41..ooooo…lejo bejboooo..zdej pa špik špik inn juhuuu..boš vidla zdej bo uspelooooo…držimmmmm močnoo pestiii:)

Hvala Banana2 za informacije o testih. Tudi mene zanima, kje bi se dalo delati dodatne teste. Trenutno sva s partnerjem po 6 neuspeli ugnezditvi kljub kvalitetnim blastocistam. Ali lahko priporočaš katero od klinik?

Lucky pol smo tam tam nblizu z spikanjem. Nic nerazmisljaj kaj bo bo jaz grem v zadnij postopek kr 43 mi ze mocno trka na vrata sprijaznilas z bilo kakim koncnim rezultatom vazno da sem poskusala dala vse od sebe in se vztrajam vglavnem stara mama se kr tk neda 🤣🤣🤣

hvala punce za vzpodbudo.. bom ze pregurala, kaj vse smo ze čez dale..
upam, da končno dobimo to bitko..
danes sem vidla na fb, da je ratalo eni ko sva bili skupaj na ivf in je rodila v 2019.. pa si mislim, ni hudič da nebi nam tudi.. jaz sem 34 pa ze poslušam, da sem prestara od ljudi.. oxi vsaka cast, ker si res borka in si zaslužis da uspe.. 👏

Lilliana…
Pomoje si me zamesala..z drugo punco o tej temi ..ki jo pises namenjeno zame o testih?!
Ali kako si mislila s tem?

Dekleta, vsem en lep dan.
Na sosednjem forumu ( ivf 2020) sem objavila svojo zgodbo z 11 poiskusi ivf postopkov in na kakšen način sem prišla do pozitivnega testa in nosečnosti.
Preberite si mojo zgodbo o masazah z refleksoterapijo pri ga Karmen Stropnik Jeretina, vmes pa pokukajte še v revijo Zarja iz aprila 2015, ko novinarka B.tako lepo piše o Karmen.
Jaz ji bom celo življenje neskočno hvaležna. Vam vsem katere se borite srečno.🐞🍀

Pele – dost smo že stare, sa vidimo, da je tole samo reklama, ki se pojavlja na večih forumih.

Jaz osebno ne verjamem da lahko kakršnekoli masaže pomagajo pri postopkih, sploh glede na to, da marsikeri punci, ki je šla k njej ni uspelo. sicer pa kako lahko nekdo reče da je točno to pomagalo.

no punce, samo da javim, da samo še čakam, da pride m., ker tudi tokrat ni uspelo, sam vseeno se ne bom dala prepričat, takim …, k sam denar vlečejo in “delajo na bolniški”.

vsem ki greste v postopek želim veliko uspehov in borite se še naprej.

Vk17 si bla na krvnem??? Ce M ni se ni zaobupat. Tudi jaz se strinjam z tabo glede rekle. Ka sma vse dale skozi z mozem od bioresonanse tablet masaz itb. Samo zmetat dnar bols da bi sli kam spocit in pomiritse v naravo. Nic nimam pa proti ce kir verjame v to vsak ve za se. Ucky555 tej pa lepo spik spik danes✊😁🍀. Jaz zacnem v nedeljo. Vceraj dvignila injekciji in zahtevala drugo podporo rogresterona do zdej skoz imela crione gel80mlg. Mi zdej bojo dale estimo pol se sestri povem da ko sem aplecirala crinone sem vedno uleklas za 10minut ona pa cela panicna neeee to nesmete mogli bi hodit saj 5minut eh sele zdej to zvem. Nevem kako bo sej mislim da mogla bi imet vecjo podporo progresterona glede na mojo starost nevem cisto sem zmedena. Vceraj sem prebrala clanek ki Bokalova pise da mi po 40 letu nezasluzimo koristit 6 postopkov uhhhhh me pa razjezilo jaz pravim vsak ima pravico kr vsak ima svojo zgodbo i razlog da tko pozno prislo do tega da mormo hodit v te postopke. Lep dan vsem zelim🍀🥰

oxi, ne beri takšnih člankov ker ni vredno zapravljanje casa s takimi.. kot, da ne plačuješ zdravstvenega zavarovanja tak kot vsi ostali.. mislim, kak lahko rece kdo kaj takega.. ko sem bla v 3. postopku je blo kr nekaj “starejših” z mano na ivf in jim je uspelo.. pa hvalabogu..
vk žal mi je.. 😢

Vedno večkrat se sprašujem zakaj je življenje tako nepravično, da se nekateri tako trudimo za srečo, dajemo vse od sebe pa smo še kar prikrajšani za tisto kar si želimo najbolj v življenju. Ampak ne smemo obupat. Treba se je gnati naprej proti cilju in verjeti da nam uspe. Tako da vse glavo pokonci, nasmeh na obraz in pogumno naprej! 🙂
Glede teh dodatkov in vitaminov sem pa na zadnjem posvetu slišala mnenje, da je vse samo nek velik nateg, kjer vsi proizvajalci dodatkov in podobnega služijo na račun ljudi, ki verjamejo, da bo pomagalo.
kdo bi vedel, ko je pa toliko različnih mnenj.

Pri meni gre zdaj pa zares, včeraj sva bila v LJ in štart v dolgi postopek. Zvečer sem se že pikala s Superfactom. In brez začetniških težav z doziranjem v brizgo ni šlo. V prejšnjem postopku sem imela Gonal, kjer pač nimaš nič za falit…samo zavrtiš pikneš pa stisneš. Sem pa sedaj malo prehitro stisnila brizgo pa je malo preveč ven steklo. UPS…bo danes bolje 🙂 🙂 🙂

Oxi41 – ja na krvnem, da za ziher vem, ker sem si dajal inekcije še, in da nebi brezveze.

Glede Bokalove, pa škoda besed, pr meni je bla nazadnje na punkciji, žal, ker je morala Jančarjeva na operacijo, smo mele punce filing ko da smo pr mesarju, po navad majo dr. take plave pajace, ona z nekim belim predpasnikom nevem s kje ga je prvlekla, punkcije pa ko po tekočem traku, bam bam bam, brez vsega občutka, pa še sestre so vse hodile po prstih, kao da je predstojnica pršla, še kihnit so niso upale, žal meni se ona ne zdi primerna za tako delo.

Da si ne zasluzimo, tepla bi jo, ona si pa zasluž eno okol kepe, v državno blagajno plačala več kot marsikdo drug, na bolniški minimalno, plačujem postopke, a si ne zaslužim. Narkomani pa pijanci, ti si pa zaslužijo zdravljenje, pa nimajo nič omejeno al pa za plačat.

Sem mogla dat mal vn 😀 upam da me razumete 😛

Lucky555…
Oxi41……..
Navijammm za vajuu…posiljamm mavricno energijooo vama in veliko se smejtaaa…😊😘🐣🐥🎉🎊🎈

hvala banana🤗
naslednji teden ze punkcija, kako gre čas.. 😁

Hvala banana🥰 lucky555 ti imas kratek protokol ce ze imas punkcijo drug teden superca✊🍀. Jaz dolgi protokol imam tko da se cel mesec na injekcijah sej hiter mine. 🙄🤔🤣

Hej, punce! Jaz sem imela transfer 1 blastociste 17.2. in tako kot že 4x prej, negativen izid. Nisem delala še krvnega, naj bi v ponedeljek, ampak si ne delam nobenih iluzij… Tokrat sem vidla blastocisto na ekranu, zdela se je popolna, zdravnica je komentirala, da je res lep zarodek, sluznica dovolj debela… Pa nič… Ne vem, kaj naj si mislim… 🙁

lizaza zal mi je..
vsak zarodek tudi AA ima vseeno samo 25% možnosti za vgnezditev..
mora se vse poklopit, takrat pride do zanositve..
dokler imas blastociste se nimas cesa bati.. bo uspelo..
kaj pa je pri vama ze?
jaz jutri UZ.. sem ze nejevoljna, ker me vse tišči..

Lucky555, najina diagnoza je moški faktor, čeprav jaz sem tudi brez ovulacij, imam pcos. Zato imam tudi vsakič ogromno celic in posledično je več zamrznjenčkov… Vsakič pa jemljem estimo in estrofem, sem enkrat poskusila femaro in ni bilo v redu zaradi tanke sluznice… Sem jemala tudi že medrol, pa nič spremembe. Naslednjič naj bi imela še scratching… Zdejle se mi zdi kr v redu čas za ivf z moškim faktorjem, saj vidva imata tudi to, ane? Sem nekje brala, da so ob koncu zime za tiste s slabšim spermiogramom najboljše šanse (samo zaradi nizkih temperatur)… Dobro opravi jutri!

Lucky555..
Tisci tisci..folikli rastejooo..jupiii..😊😘🎉🎊Bos vidla kako bodo jutri lepi na UZ😊

evo jaz iz UZ.. punkcija bo verjetno v petek, tak nekje imam vedno..
lizaza mogoče je res nekaj na tem.. spomladi imam najboljši rezultat skoz.. upam, tokrat bo..
drugače pa imam spet okoli 10 foliklov.. za 3 velike na vsaki strani pove samo, ostalo pa sem vidla na ekranu.. tako, da ze nestrpno čakam..
naj mi že bo namenjeno in naj uspe.. 🙄

lucky555..
juhuuuuuuuu..superrr,..boš vidla zdej ti /vama bo uspeloooooo:):)lepoo število folklov imaš:):)

New Report

Close