Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Vse bo slo tako kot moraa iti… zato pa je icsi… kjer ocistijo vsa slaba semena…. drzim pesti da se boste razveselile jutri sem z mislimo z vami!!!!☺️☺️
Res je cakalnice so vedno polnee in sele takrat vidis koliko parov se dejansko trudii in koliko truda vlagamo v to samo da bomo enkrat starsi… vsa cast zdravnikom, ki nam pri tem pomagajo…😏😏

Tudi jaz si nisem mislila, da nas je toliko. Tam vidis, da nisi sama in da se zdravniki trudijo, da bi nam vse to cimbolj olajsali. Tudi medicina se vsako leto bolj razvija, ce samo gledam forume za par let nazaj koliko casa je bilo potrebno cakati za pgd..in sem hvalezna, da nam je dandanes dana tudi ta moznost.

Midva sva imela ivf postopek…

Vk17 zal mi je res:( ampak kot sem tukaj lahko spoznala si zelo mocna zenska in vem da se ne bos dala. Vso sreco ti zelim.
Zelim si jaz pa bi te rada vprasala(ce lahko odgovoris) kako sta izvedela za genetsko napako? Sta sla prostovoljno delat genetski test? Ker meni je nekaj omenil dr. da na genetski test na racun drzave gres lahko po treh neuspelih postopkih. Omenil pa mi ga je zato,ker nama je veliko celic zaostalo v razvoju.

Alta1, do genetske preiskave si upravicen po 3. spontanih splavih oz.ze prej, ce se ve da je kaksna napaka prisotna v druzini. Na zalost so nama izvidi potrdili zakaj se dogajajo splavi, tako pa sva tudi prisla na vrsto za ivf. Upam, da bo postopek uspešen, saj nama naravno zgleda ni namenjeno..

Aha hvala za razlago zelim-si. Srecno vsem:)

Alta1 – hvala tudi sama tako mislim, ampak dogodki kot so takšni te postavijo na realna tla.

Punce čimbolj uspešno danes na transferju 😉

rožnata, _Bonika_ – držim pesti za vaju danes, da bo čim lepših novičk!! =)

Sem že doma in pocivam 😊za menoj je uspesen transfer.od 10 se je 6 oplodilo,stem da trije so zaostali v razvoju,en je že zmrzjenček,eniga bodo še pustili da vidijo kako bo napredovau.eniga pa js varujem in pravijo da je čudovit blasticid😊😊😊

Oo bonikaaa to jee pa lepooo slisaaat sem reklaa da bodo novicke dobre ☺️☺️☺️☺️ Upam da bodo cez 14 dni tudi lepe novickeee od vseh nas!!!🤗🤗🤗🤗🤗 zdajj joo pa lepoo greeej in se cimbolj sprostiii 😁😁🙈🙈

Rožnata – kako je pa tebi slo??

_bonika_ super, lepo grej svojo pikico!🌞

Jaz sem imela pa vceraj krce, sem mislila da je od sprehoda, danes zjutraj pa opazim da je prisla m. Bolecinam kar ni konca. Upam, da cimprej mine.

A tako hitro je prisla?

Ja. Sem klicala sestro, pa pravi da je mozno, glede na to, da nisem dobila nobenih zdravil za vzdrzevanje.

potem uredu

Hvala vam vsem 😊cist drugace in pomirjeno se pocutim .zdravnica mi je se pokazala mojo pikico na ekranu,rekla da je ze zdej pridna in da je na pravem mestu.zdej pa čakanje doma do krvnega.
Zelim si-tudi jaz sem imela vceraj taksne cudne bolecina,sem bila ze prepricana da se mi pripravlja na m ampak se hvala bogu ni pojavila.

zelim-si: pa si prepričana, da je to M in ne npr.vgnezditvena? kot lahko bereš tukaj na forumu, so punce imele tudi krvavitve in na oncu bile vseeno noseče. tako da… ni za obupat…

Punce, tudi jaz sem dobila svojo pikico! 😊😊😊 zdaj pa pozitivno razmišljanje prihodnjih 14 dni.

Dolenjca, ne sigurno ni, ker cakam za pgd-se nisem imela transferja 😉

Rožnata vso srečo tudi tebi!;) ali si dobila se kaksnega zamrznjencka za povrh?

Rožnata – mee veselii da jo tudii ti grejes ☺️☺️☺️ Sedaj pa upajmo na najboljse novicke cez 14 dni… 🤗🤗🤗

Bonika, rožnata…..a vama je dr. Rekel obema za krvnega?? Meni je rekel da cez 14 dni naredim clearblue test v primeru + nadaljujem z estimo drugace pa preneham in se narocim za naslednji transfer 😬

New Report

Close