Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

banana2 – evo nekaj rase, uz v soboto, očitno se bova srečale, v lj ja 😉

tudi jaz računam na škorpijončka, da bomo pol 3 doma 😀

Vk17…uuuuu..superrr..jaa se bova videle😊😊
Prepoznala me bos ,tako,da…te bom v cakalnici z banano v roki cakala😂😂😂Bom prinesla 2.banani za vsako eno.😉
🌷🌻🌈🎈🤰🤰

banana2 – ha ha ha, zakon za mene bolj zeleno ker ne maram črnih 😛

pa midva bova mal zamudla ker rada spiva 😀 dokle lahko 😛

Vk17..full je guzva..jest sm 12.na vrsti
Imam zlate barvee srajco..
Da ne drzim skoz bananeee v roki😂😂😂

banana2 – evo jutri stopka, sem gledala okol pa nisem bla ziher, z eno sem se nekaj spogledovala, sam nevem če si bla ti, k nisi mela banane v rok 😛

Vk17..jaa sm jest tud flirtala z eno..ne vem si bla ti..banano sm pol pojedla..se po stopko sm sla in tud tam gledala naokoli in nobenega signala..pol se k sm odhajala tud na UZ preverila in te nisem vidla.
Ce pa si blond in v cop spete lase in imela moder pulover..pol pa si mogoce ti to😂😂
Wauuuu…jest tudi jutri Stopkoo…a pol v torekkk pa mi novsss na punkciji uslaaa..
No vidis nama je usojenooooo😊😊jest moram bit tam ob 8.30 uri..norooo ress..
Se vidivaa..(kako bom vedla kdo si)?!en namig mi daj..
Juhuu…greva po svoje Skorpijonckee😊😊

Banana2 si potem pred pisarno jedla banano? Ker potem sma se vidle, jaz sem tut bla na uzju 😅 predvudoma v ponedeljek grem po stopko in v sredo na punkcijo. Škorpijonov bo ful 😁💪

Banana2 – ne nisem vidla nobene da bi jedla banano 😀 midva sva komaj okoli 8ih prišla in takoj sem mogla it po kavo, tako da jaz sem tista ki je kavo pila 😀

Sem mela sivo animal print krilo, črno majco, ful mi je blo vroče, sem bla kar v kratkih pa blont spete lase v figo.

Uz sem pa mela lih preden je šla punkcije delat, ker k sem šla po jakno še do uzja, je ona k je bla za mano še vedno čakala :O tak da sem mela res srečo.

Aja jaz pa že ob 7:30 :O nevem kje je naju najdla tako zgodaj.

ja bove mele isti pdp 😛

hm, ponavadi sem tista ki nima copat 😀 nevem še kaj bom oblekla, ampak v halji bomo vse iste 😀 edin po zoknih, ja bom dala tiste z banano gor 😛 a ti boš pa spet banano jedla 😀

Sesa1..:):)ahahahha..ja banano sem jedla pred pisarno..res je:)::=Na vsak način sm hotla ,da me prepozna VK17:):)hahahaha..joj lepo,da si bla ti tudi danes:=)Juhuu..to bo plodno letoooo:):)In škorpijončkovv..

VK17..ja ja ja zdej vem kera si..si tko bl dol gledala k si šla mimo mene..(pa sm si rekla..mah ta ne bi dol gledala,če bi bla prava..ker bi me iskala z pogledi)Nisem pa pomislila,da zato dol gledaš k maš KAVO V ROKAH:)aahahahahh,,da je ne poliješ..jojj..smeh smeh res..!J
Ti bananine Štumfe in Jaz bom jedla banano(Spet)hahahahahahha..

Banana2 – saj sm mal gledala okol, sam pol ko nisem banane vidla nisem hotla več preveč bulit, da nebi čudn zgledal.

ja seveda brez kave mi življenja ni. mogoče bi morala spremeniti nick. polijem pa tudi doskrat kaj, sem se prav režala ker je bla pr avtomatu polita kava, pa da nisem bla jaz.

ja sem se spomnla, da mam roza štunfe z bananami gor in evo, drgač so za doma zdaj bojo pa še za punkcijo 😀

Ti boš pa jedla banano, saj ti je še ena ostala 😛

Vk17…😂😂ja kava je zakonn😊😊
Super pol bos roznate z 🍌imela..no bom pa tokrat vse pod noge gledala😂😂bo manj sumljivo😂
Superr..se veselim..torka😉😊🤰👨‍👩‍👧‍👧🤰👨‍👩‍👧‍👧

Bravo punce, vidim, da vam gre dobro. Komaj čakam info po punkciji. Banana, prebrala sem tvojo zgodbo, rekla bom samo pizdumatr, kaj se ga to grejo. Na živce mi gre, da terajo ene postopke, brez da bi vsake toliko preverili kaj je lahko izhodišcno narobe. Kot, da ne obstatajo omejitve. Jezna. Ampak super, da si zrihtala in bravo za vztrajnost!

Pri meni je tudi nekaj novega, od 24.1. sta z mano Adam in Artur. Oba donošena in smo od četrtka že doma.

Tako, da punce. Srečno! Naj vam vsem uspe že tole rundo!

Čestitke, Ona123!!! Zdej se šele začne veselje 😉 Vk17, Banana, držim pesti v torek! Do takrat pa se pustita razvajat! ❤️

ONA123..Tooooooooooooo…čestitkeeee MAMICI IN OČKU:):)Oooooo..,kako lepa imena si izbralaaaaaaa:):)Prečudovitooo res..zelo sem vesela,da se super počutiš in ,da se nam javiš:):)
Hvala za vse pozitivne napisane besede in JA mi se ne damooo..gremo do koncaa:):)
En VELIKK OBJEMČEK…:):)

Lizaza…hvala ti za vse pozitivne besede..in še 2.NOČKII..aaaaaaa..komi čakam..:):)Čeprav me je vsakič strah..tko no..en tak filing zaradi punkcije..mah sej bo..mora bit:):)

Lizaza – hvala, jutri moram še na šiht poštimat, pol pa do konc tedna uizi, upam da v torek ugodno rešimo, če se slučajno ne bom javla, potem pa potrebujem kak trenutek zase.

Ona123 čeeestitkeeee tudi od mene 🥰

Živjo punce!

Mene pa nekaj zanima, kakšne imate kaj ve izkušnje s punkcijami?
Trenutno sama čakam na 2postopek IVF, ki bo dolgi.
V prvem sem žal pridelala samo 2 folikla pa še tadva sta bila prazna. Imela sem kratek protokol z Gonalom. Punkcija me je kar močno bolela, pa kakor berem izkušnje večinoma pravijo da je to skoraj neboleča stvar. Zato sem še toliko bolj zmedena. Ali je to veliko odvisno od zdravnika, ki to opravlja?
Komaj že čakam začetek pikanja, ampak ko pomislim na punkcijo me kar zvije.

Drugače pa stiskam pestke za čimveč pluskov! 🙂

Lizika90..
Hmm…je odvisno lahko od lege maternice..tud od zdravnika..tezko bi ocenile kaj točno vpliva na bolečino..ki jo čutiš oz. prenasas.Ce ti je tako bolece ijn stresno potem se dogovori za narkozo..le zakaj bi trpela in si stres dodatno delala😉😊
Jaz imam jutri ze 5.punkcijo ..in pac stisnem zobke..in res vidim da pac vedno dobro vse skupaj prenašam..je tko nelagoden filing..ampak si govorim:
-Rajsi to kot k zobarju😂😂😂
-Porod bo sigurno bolj boleč😂😂
-To dam čez in pol pride prenos in ni ga lepšega občutka ..
-Pol se tam pri sebi na mizi mauu tresem v sebi
-In ko je punkcija za menoj se v sebi zjokam in sem zeloo ponosna nase..too bejbaa zdej pa te caka kmalu prenos po vseh inekcijah,ultrazvokih..punkciji…strahcih itd..
In vsa bolecina izgine v trenutku..
No pol pa šele pride spet sej veš..unih dni do prenosa..in dolgihhh dni dooo testA..😛😛
Uglavnemm..jest se tko soočam z svojimi mislimi..itak boš vidla…na koncuu NAS čaka takooo lepp otroček in bodimoo ponosne nase ter pogumnee za naše SONČKE😊😉😘

Mogoče je marsikaj. Se mi je pa tista zdravnica že na UZ zdela bolj groba. Sicer nevem katera je bila, saj se itak noben ne predstavi in ti tega nikamor ne napišejo. Mogoče je bilo tudi to še dodaten vzrok ker se mi je ena sestra dodatno obešala na spodnjo stran trebuha. In potem sem kar malo panična ratala.
Po sami punkciji me ni bolelo popolnima nič.

Močno upam, da tokrat vsaj pridem do kakšne celice in do transferja.
Res občudujem vse, ki ste šle že tolikokrat čez vse to, od kje črpate vso voljo in energijo.

Evo puncee..punkcija čez…dobilaaa 3.celice😒😉😊😍prenos na 5.dan v nedeljo in upammmm na najboljše😘😘

New Report

Close