Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lucky555…bejbikaaaa nasaa😘😘tooo bomo sfajtaleee do koncaaaa…bos vidlaa..
Sej ne vem..koliko nas je se ostalo ki cakamooo od leta 2016 ??
K se bodrimoo…pisemooo??

Hej, srečno vse! Čim Banana- dvojčki, sej to sva še zmenjeni, a ne?
No jaz sem še v enem kosu, ampak hvala bogu za četrtek zmenjena za sprožitev poroda.

Zdaj sem 36/4, fanta po 2550g in 2750g, po zadnjih meritvah iz prejšnjega tedna.

Vse je šlo tekoče z minimalnimi zapleti, tko da puce, da se! Imejte zaupanje!

Jaz navijam za vas!!!!

banani sem te ze pogresala.. 🤗
123ona kako je minilo.. omg.. vso sreco v četrtek.. ☺️
jaz tudi dvojčka prosim.. ☺️ meni skoz 2 vstavijo, ce je zarodkov.. jaz pa z naslednjo menstruacijo zacnem.. komaj ze cakam.. tako si ze zelim, da uspe..
ja koliko nas je še ostalo zdaj veterank?
jaz, pa vk17 pa bananci pa lina..
lina kako si kaj, ze kaj novega?

Lizaza – hvala za razprodajo

Banana2 – hvala za spodudo, tudi čakam m., sem jo naplanirala že v nedeljo, ampak valda zeza p….

ja kaj čemo ne predamo se 🙂

Toooo borkee mojee…… Jaz sem Se vednooo tu z vamiiii in navijaaam za vasss tako mocnooo drzim pestkee daa si bom se luknjee v dlaneh nrdila….. 🙊🙊🙊😍😍 Zdej vas gree kar veliko v jaz mislim da zadnji boj k uspehu… In ta vas vodiii do vasega ciljaa……… Tako daaa letosnjeee letooo je letooo nasihhh dojenckoooovvv innn jazzz vam povem da je vredno vsakegaa trudaa❤️😘😘👶👶 sem z mislimii z vamiiii ve pa porocajtee kako dobrooo vam greeee😘😘😘❤️❤️❤️

ONA123…jojjjjj…skoz mislem nate,kaj se ne javišš..in evo se javiššš…jupiiii…tolk sm vesela za tvoja fantka,da bosta vauuuuu..že jutri v tvojemmm naročjuuuuu:):):)Oooooo…resss fajnn,da si lepoo preživljala nosečniške dneve:):O)Sej veš..zdej gre pa za res..DOUBLE LOVEEE…Twinsaaa..:):)Verjetno si izbrala prečudovita imena..:)En velikkkk objemmm..ti pošiljammm…

No se jaz javimse kot najstarejsa veteranka 🤩 ona123 cestitke zdej ze sigurno crklas 🤗 bananca toooo kr v akcijo lucky555 pol skupaj bomo pik pik. No jaz 14 sla po napotnico in itak jamrala da dajmo kaj naredit kr se imam amo 5 mesecev casa in me dala ma histeroskopijo tko da drug dan sem ze imela posek res so ful potrudili da bilo vse hitro in brez cakanja vse napotnice pod nujno pred posegom me gledali na uz in rece vi imate vse idealno tko da poseg samo preventiva po posegu mi je bilo mal cudno da sem bila tak dolgo v operacijski vec kot uro a rekli 15 minut no pol prijde zdravnik in pove da sem imela pregrado v maternici 3santimetre in to na takem mestu da z uz. nimogoce vidit. No zdej 14.02.grem po napotnico in pri februarski M. startam v postopek seveda z velikim upanjem. Vk17 en vlek poklon in veliko uspeha ti zelim od srdca res si pravi borec drzim pesti za vseh.

OXI41..jaaa super…,da so videli in odstranili.Prav si naredila in verjetno je to oviralo.Tako,da sedaj bo uspelooo boš vidlaa.:::)Jaz se že špikam in v Sredo imam prvi UZ..,tako,da gremooo 5.Ivf postopek in v 5.Punkcijo ..do konca:):)

Mislim pa ,da je sedaj trenutek,da napišem ,kaj sem po zadnjem neuspelem postopku v OKtobru izvedela oz. na svojo pobudo izvedla.Nisem želela ,katerokoli strašit in z tem primerom ,ki sem ga imela karkoli negativno vplivat na vas borke,ampak ,kot je tudi 0xi41 napisala …bom tudi jaz:

Namreč po neuspelem postopku sem šla do svoje osebne ginekologinje pač na pogovor in sem jo prosila,če mi lahko,da napotnico za Laparoskopijo in Histeroskopijo..,da me pogledajo,ker že toliko postopkov in nič pa diagnoza BP bi vseeno rada ,da me ornk pogledajo,če ni kakšna fizična ovira za zanositev.(Ker preden sem šla v postopke sem opravila vse preglede prehodnost jajcevodov itd..vse ok)Diagnoza Nepojasnena neplodnost.
No pa mi je svoja ginekologinja rekla,da lahko ona to vse mi opravi(pač laparo in histero),ker pač to tudi dela ,ter sva se zmenili za datum ,ki je bil 14.11.2019(sprejem v bolnico)No sej veste 1.dan čiščenje in 2.dan poseg.Vse sem lepo prenesla..nič me ni bolelo in pač 3.dan sem zapustila bolnico.Še pred izpustom pa pogovor za zdravnico o mojem posegu ,kaj je našla:
a.)Oba jajcevoda totalno uničena,zlepljena,hudoo vnetje(in oba mi je odstranila)kvaaaaaa???Šok v moji glavii..samo solze so se mi ulileee..
b.)Našla ogromno pregrado in jo tudi odstranila
Nato je vzela tudi nek bris al neki tazga za endometrij,ter ga skupaj z obema jajcevodoma poslala na histološke preiskave,ter sem morala počakati na izvid,kaj in kako.
Oba jajčnika sta ok..no vsaj to.
Ko sem dobila čez 2.tedna izvide ..je pisalo,da je bila v jajcevodih toksična tekočina,ki naj bi moje zarodke uničevala..!!Endometrij odličen.
Uglavnem sedaj sem spucana…in sedaj bi moralooo DELOVATI V IVF postopku!!

Je pa res,da sem se prvi mesec po posegu in takšni diagnozi borila sama s seboj v glavi,da sedaj pa res nimam osnovne možnosti ,da bi naravno zanosila in,da sem popolnoma neplodna(po naravni poti)saj brez obeh jajcevodov ni mogoče zanositi.
Šla sem gledat izvide iz leta 2014 za prehodnost jajcevodov in piše vse ok(oba prehodna).Tako,da sem si morala skozi vse te postopke oz. v teh letih uničiti jajcevode in pač sedaj nimam kaj..moram vztrajat in res upam,da bo tokrat uspeloooo!!
Za pregrado pa so spregledali druge ni..tudi ginekologinja je rekla,da jo ni nikoli opazila(mogoče se je skrivala tako,kot pri oxi41)ne vem..
Sem vesela a hkrati žalostna ,da je toliko postopkov šlo v nič,toliko energije in upanja sem polagala v vsa ta leta..,ampak kaj čem..NE PREOSTANE MI DRUGEGA ,DA V DOBRI ENERGIJI GREM NAPREJ IN ,da sedaj uspee!!

Tako,da punce moje …Banana plodna ali neplodna..,joče ali se smeji..Upa,da mamica postane 1,2,3:):)
Poslušajte sebe in svoj notranji tihi glas in naredite,kar vam na tiho šepeta..in ,kaj še lahko naredimo zase:)

banana omg.. poklon kaj vse si dala skoz.. ampak raje brez jajcevodov, samo da so ugotovili vzrok.. ce nebi sama pritiskala sploh nikoli nebi ugotovili..
zdaj bo pa ratalo.. mogoce bos ze celic imela vec, da se ze tukaj pokaže rezultat boljši.. res drzim pesti in ti zelim vse dobro..

Banana, pošiljam ti energijo zvezdnega prahu, da tokrat uspe!!! Prava borka si! Ne morem verjet, da ti kr brez posveta tkole odstranijo oba jajcevoda?… Ampak sigurno je zdravnica presodila, da je nujno. Komaj čakam, da sporočiš lepe novice v sredo! 😉 Objem!

Banana, a sicer si imela prvič histero oz. laparoskopijo?

Hvala punce:):)

Ja prvič laparo in histero..nikoli mi je niso delali! in tudi so rekli,da je ne potrebujem.Pač,ker vse ok.
Ja pred posegom mi je rekla,če bo karkoli oviralo ,da mi odstraniijo. To sem bila seznanjena!..sam tak šokk da sej me štekate..tako,da res hvala za vse pozitivne misli in upam na najboljše..

Lizaza..ne ne..nisi prav razumela.Niso mi brez posveta odstanili jajcevode,ampak pred posvetom sem bila seznanjena,da ,če bi karkoli oviralo oz.bi našli,kar bi škodovalo meni in zarodkom,da bodo odstranili,ker ne bodo potem še enkrat posegali v telo operacijsko..je to le bil kar ornk poseg z operacijo..ker so pač odstranili.Šok je bil zamee ker sta bila revčka jajcevoda takoo uničena in toksična..superr da ju je odstranila v zdravstvenem smislu..!Me je pa osebno zeloo prizadelo,da sem ostala brez..saj sem vedno upala vsak mesec pred M ,da pa bo mogoče naravno ratalo in sedaj tega UPANJA ni več..ne more biti..tko no..v tem smislu..

Banana mislim da je prav da si to delila z nami kr veliko mas tu ko pojma nimamo kaj lahko vse ovira in bols vse naredit vrej preiskave ko imas cas in postopke zdej pogumno naprej pozetivno gledaj na vse in bo vse super zelim ti od srdca da tvoj trud bo poplacan z vlkem pljusom. Jaz nisem mogla opravit labro kr nimam casa leta me mocno pretiskajo in mi zal da nisem prej vec tezila,tko da si prav naredila zelim ti v sredo dober uz drzim pesti mocno mocno.

Oxi41..hvala in tudi tebi zelim vse za kar se leta in leta trudis..ter,da nama obema tokrat uspeee😊😘😍😉😀🤰

hej. punce držimo pesti, da vsem rata.

jaz v četrtek uz.

jaz sem sicer imela laparo in histero pred postopki, sam to je že 5 let od tega in vmes se marsikaj spremeni, tudi jaz razmišljam da bi rekla moji gin, da še mal pogleda not.

čeprav pr meni po mojem najbolj adeno dela probleme in tu nimaš kaj, ker se je ne da odstrant.

Vk17…uuuu..tooo…bejbaa..😘😘te imam v mislihhhh..in sej veš..DO KONCA..
Jaz pa danes..UZ..😊😊

En lep dann želim vsem skupaj😊

Evo bejbe moje:)
Foliklčki rastejo…še mau dinamita sem dobila in v soboto ponovno UZ..in predvidena punkcija v Ponedeljek.
Juhuuu..Februar je mesec ljubezni in naj se nam uresničijo dolgoletne in skrite vse želje:)
Jaz upam z vsem srcem na mojegaaa Škorpijončkaaa..:):)
Tolll k sm pa zdej pozitivna pa nisem še bila…,tko kr ena energija uspeha me obdaja..in naj traja in traja…
Pošiljam vam En VELIK objem moje borkee za vas:):)

Lizzaza! Ne, pogovor imava cez mesec dni. Upam, da takrat zvemo kdaj tocno bo ET. Sicer mi je rekla sestra na oddelku pred odpustom da je najboljse pocakat 2 menstruaciji. Torej mareccccc 🙂

vk17..kako si opravilaa==??A si ti v Lj.kliniki??

New Report

Close