Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Lizaza..
Ja super..bova tam tam..😉
Ja je kar ta hiperca smotka..je boljs da ti prenosa ne delajo zarad hiperce.
Baje so pingoti boljši..bolj borci..tko da si na boljšem😀😀itak bo kar bo..nimamo žal kontrole nad dano situacijo..in itakkk upajmoo na najboljše..😊
Jest se tolk veselim..in sem polna upanja,kot da je prvič😊😊
In upam,da zadnjič😉
Uzivajva se ta mesec..k pol bo pokav😂😂😂

Banana, evo, prej sem se še mal zadržvala, ampak zdej ko sva z lubijem po dvodnevnem zimskem oddihu, se mi zdi, kot da sem ponovno zaljubljena 😁 in jst tudi komaj čakam na začetek špikanja! No, ne špikanja, ampak na to, da se nam želja uresniči! In v 2020 spoznamo svoje bebice! ❤️🤰🏼Vse dobro v novem letu! 🌈☀️

Banana, evo, prej sem se še mal zadržvala, ampak zdej ko sva z lubijem po dvodnevnem zimskem oddihu, se mi zdi, kot da sem ponovno zaljubljena 😁 in jst tudi komaj čakam na začetek špikanja! No, ne špikanja, ampak na to, da se nam želja uresniči! In v 2020 spoznamo svoje bebice! ❤️🤰🏼Vse dobro v novem letu! 🌈☀️

Dragee mojeee borkee😍 se malo pa bo skoraj 2 leti odkar smo se zacele podpirati in bodriti.. Obcudujem vas vsee skupaj in vam v novem letu zelim da pridete vse do vasega najvecjega cilja👶😘 vsem tistim ki smo v veselem pricakovanju in tistim ki se domaa ze crkljate s svojimi drobizki pa zelim se veliko taksnih skupnih dni… Predvsem pa zelim vsem vam veliko zdravjaa in srece! 🤗🤗🤗

Drage moje punce brez vas tale forum nebi takole zivel in nam nebi kratil casa…. Zato hvalaa vam vseem da ste tu da delite svoje obcutke in da ste to kar ste😘😘😘😘

24+ ma vas rada!!! 😘😘😘😘😘😘

Punce drage, danes se je naznanila moja menstruacija, tako da očitno otvarjam sezono v 2020 in jutri pričnem s špikanjem! Juhu! ❤️🌈

Lizaza…tooooo..vidis kaj zaljubljenost naredi..
Vse tam dol sprosti😂😂😊😊
Superrr…juhuuuu…leto 2020 je že tuuu..
In zacnemoooo 😉😊

Hejhej! Novičke iz Šlajmajerjeve: čakalne vrste dolge na soboto, sicer pa vse po starem… Bila na prvem UZ, zdravnica je komentirala samo, da jih bo “gospa imela pa veliko”…. Kaj – foliklov al otrok? 😉 So še majhni, tako da nadaljujem s špikanjem in od jutri dalje še orgalutran. Je pa res vsakič čisto drugačen odziv, se mi zdi… Kako pri vas, punce? Še katera v akciji? Lep vikend vsem! Naberite energijo za naslednjih 9 mesecev…! 😉

Hejho!!! A je kdo tu? A sem res sama tokrat?!? No – mogoče mi kdo odgovori… 😉 Skratka – pri meni dogaja, zdravnica jih je dons naštela okol 35, velikosti okoli 15mm… Je res zanimiv, berem na sosednjem forumu, da se ena punca pritožuje, da jih je premalo… Pri meni spet preveč! Vedno bi tist, k nimamo… 😉 Kakorkoli, rabmo sam enga tapravga, ki se poveže s ta pravo (semenčico)! Evo, še par dni in “izvalim”… Bodite v sončku! ☀️

čestitke vsem mamicam, ki smo se borile preko tega foruma in veliko sreče vsem, ki se še borite..
bananci, lizaza, bo prisel nas čas..
midva počasi zacenjama nov postopek.. bila sva na sestanku in izvedela, da imajo v mb metodo podobno IMSI, ni prav IMSI ampak dovolj dobro, da pregledajo podrobno semenčice..
nama bodo zdaj uporabili to pri naslednjem ICSI.. drugače pa je dr. komentirala, da imam se vedno veliko ovarijsko rezervo in kvalitetne celice. Tako, da sva kar zadovoljna.. baje je sklicala tudi konzilij in so vsi rekli, da bi moralo to delovati..
bomo videli, midva sma se vedno polna upanja, kljub temu, da sma ostala zdaj nazadnje brez ET..
naj bo 2020 vsem nam naklonjeno..🤗

Lucky555, to je super! Vidiš, da obstajajo še opcije… Tolk je stvari, ki jih še ne vemo oz. so še v povojih… Ne oziramo se nazaj, gremo samo naprej! ❤️🤰🏼

RAZPRODAJA! 😉 Imam na zalogi še neodprt gonal 450 (rok uporabe do 8/2020), po eno škatlo citrotida in ovitrelle (4 in 5/2020). Imam tudi gonal 300 (odprt 12.1., torej je rok 9.2. in pa gonal 100 (odprt 6.1., torej je do 3.2.). Rabi katera?

Pozdravljene drage punce. Da se malo oglasim in povem svojo izkusnjo, ceprav ni se koncana. Zacela sem s kratkim protokołom, v LJ, prvic, 2.1.2020. 8 dni Bemfola, pa stopka Cetrotide. Bila 2x na UZ, punkcija 27 celic. ET niso naredili zaradni hiperstimulacije jajcnikov. Imela sem bolecine v predelu zelodca in tezave z dihanjem. Krvni izvidi v redu. Zdravnica predlagala vsaj 2 meseca da mi se telo ocisti od vseh hormonov in naj potem nadaljujemo. Moram se omenit prijaznost vseh zdr.delavcev. Topla beseda in nasmeh pomenita dosti. Vsem veliko srece ?)

Nicolletta!

Sva v podobnem štosu – včeraj imela punkcijo, pridobili so 25 celic in zaradi nevarnosti hiperstimulacije ne bo svežega transferja. Nimam izrazitih težav, čeprav me vse boli, ampak prejšnjič sem imela vodo v trebuhu, sem ostala dan dni v bolnici na opazovanju… Napihnjenost pa je minila po 2 tednih… Upam, da tokrat hitreje… A imaš sicer PCOS ali so se le toliko jajčniki odzvali?

Lizaza, nimam PCOS, so se jajcniki tako odzvali… upala pa sem, da bo ET takoj v naslednjem ciklusu, kot mi je tudi predlagala zdravnica ki me je pregledala na UZ, ampak ko sem prisla na oddelek, so rekli nikakor ne zaradi vseh teh tezav. Prvic sem v postopku, 34 let in sicer BP (nepojasnjena neplodnost). Bomo pac pocakali dve menstruaciji… Imela sem pa v zg.abdomnu vodo, vzeli so mi kri in ker je bilo vse v redo, me po mojem zato niso zadrzali na opazovanju. Kdaj pa imas potem ET?

Aja, pa mogoce eno neumno vprasanje za vse ostale,kako je s spolnimi odnosi? Koliko casa po punkciji jih niste imele? Pa se ena koristna info za vse tiste ki se peljete iz oddaljenih krajev. Pripada vam povracilo potnih stroskov, samo je treba vzet iz ZZZS/ja obrazec, osebna zdravnica mora izdat potni nalog ki ga potem sestre v kliniki za neplodnost stempljajo in vse to skupaj se preda na ZZZS. 🙂

Info za vse o predavanju:

Zato so organizirali predavanje o neplodnosti in razgovor o tej temi. To bo 27. januarja 2020 med 18. in 20. uro v predavalnici prim. dr. Zmaga Slokana, 16. nadstropje Klinike za kirurgijo, Univerzitetni klinični center Maribor. Vstop je prost, predhodna prijava ni potrebna.

Nicolletta, transfer bom imela po dveh menstruacijah – prej niti ni verjetno, ker so v Ljubljani take čakalne vrste… Potrebuješ namreč novo napotnico. A razgovor na oddelku sta pa že mela?

Lizaza!!!! Jaz bi rabla vse …, čakam samo še m. da začnem samoplačniški postopek, tako da če nisi še vsega razprodala, se javim. Lahko se mi javiš na [email protected] 🙂

Vk17, sem ti pisala na mejl!

Lizaa…jaaa res superr izkupiček jajčnih celic..😊😊ja cez 3.mesece bo pa lepoo prenos in superr rezultat.
Evo men pa danes curlja in grem po inekcije ter spik spikk..jupiii

Vk17…😘😘😘gooo girlll…ti si naš vzgledd in caricaaa 😉😉

New Report

Close