Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Kdaj ste se upale zanositi po splavu in ali je Imela katera cerklažo, meni so jo naredili prepozno? Nisem več najmlajša in tud zdravniki so si različnega mnenja kdaj ponovno poskusiti.

Lep pozdrav moje borke…
Bananca pozitivka moja..podpisem se na tvoje pismo Bozicku zelo lepo si napisala in pisala si za vse nas ki se vedno vstrajamo po naravni poti ali s pomocjo.
Vk17….pa kaj so nori…jaz sem pred 6 postopkom zahtevala genetiko in trombofilijo sicer je blo vse ok. Ampak so vedeli ze cez vse postopke da imam desni jajcevod zamasen. Pa se nihce ni obregnil v to…jaz pa imela spontane splave..4…po tem ko sem zadni postopek koncala najslabse je moja osebna ginekologinja rekla da bi morala odstranit jajcevod da se lahko v njem nabira tekocina ki je toksicna za zarodek in lahko povzroca ss. Tako da sem tudi to uredila. Sedaj pa cakama mogoce nama naravno uspe ker nimava razlogov da ne bi…joj res smo samo stevilke za njih samo da pokasirajo..drzim pesto zate da ti uspe kje drugje ali pa sami..

Kido cestitke..💕
Boki jeeejjj super..
Vse ostale drzim pesti…pikajte se z ljubeznijo..uspelo nam bo. Bozicek pravi tako..
😇💗🚼

Oxi41 hvala ♥️😘
Lina 2o17 hvala 😘
Neki je spet tukaj umirjeno a se kej dogaja punce kako ste?
Jaz sem danes bila pri svoji gin. In je vse v redu, lepo slišila srčka, dobila sličico zelo vesela♥️♥️🌼🌼🌼😊😊

Punce lepo se imejte in držim pesti za vas da vam še želja vresniči vse tako kot je Bananaa2 napisala 💝👑

Bokiii zeloo lepee novickeeee…… Cestitaamm😚😚😚😚 banana tolee si pa tako lepo napisalaa in verjamem da vam bo izpolnill najvecjo zeljo! 😍

Jaz imam danes nuhalnoo komaj cakaam🤗🤗🤗🤗 kakoo ste kaj ostalee puncee????

Drage moje punce! Ne vem, če se me še spomnite… po dveh neuspešnih ICSI sem zanosila z zamrznjenckom junija 2018 😊

Vesela sem, ko vidim, da je nekaterim že uspelo, za druge pa stiskaš pesti!

Marca se vam pridruzim v naslednjem boju, ko grem po zamrznjencka Št.2 😊

Lepe praznike vsem skupaj!

Orhid jaz se te spomnim. A greš še po enega? Super.
Kako si?

O Orhid, seveda se te spomnimo. Smo bile skupaj v bojih😉.
Upanje2, si še 2 v 1?
Boki, super, da je vse tako kot mora bit! 😊
24+, kako je šlo na nuhalni?

Kiddo še zmeri čakamo. 😩 Sem že peti dan po roku. Pospravlam, hodim po stopnicah…. Bomo vidl kaj bodo jutr rekl na pregledu. Je pa res da imam že bolj močne popadke. Kako si ti in tvoja princeska?

Kiddo cestitkeeee in biggggg hugggg😘😍😊🌈
Boki81..joj sm veselaaaa zatee..zdejj si srečka nosečka..in gooo girll😘😘

Orhid..jaaa..kakooo se te ne bi spomnili?!sej si NAŠA orhid..oooo..kako lepooo..je slisat..da gres v nove boje..,da bosta bratec ali sestrica povecala druzinico😊😘

Lina2017..keeee..lepooo te je slisattt in sej ves..dobra volja je najboljša to si zapisi za UHO😂😂..😘😘

Upanje2…ja pa bejbika se ima tako dobro v trebuscku,da se je odločila ,da pa mogoce na božični večer prikuka na svet😘😘cakamo cakamoo..veselooo
Punce moje..vse ..
Jaz sem danes imela sprejem in samo še M pride in akcijaaaa…jupiiii…gremoooo v letooooo 2020 polne dobre volje,optimizma in nasemu bejbiju nasprotiii..juhuhu..😊😀😘😘
ONA123…keee si bejbaaa nasa?!seeee malooo …😘😘kako se počutiš?
24+…ja pa to je odlicnoooo…jojj..bomo vozickale drugooo letoooo..
Vk17..kako si ti kej??

Orhid..vidis nisem pozabila nate…ampak mi je placa zmankall😘😘😘kako si ti kejj??

Ostaleee punce??joj nas je toliko..da nimam tolk megabajtov v glavi.😂😂.da si vsa imena zapomnem😊😘😘tko da nov zamer..😉😀

Sporočam vam, da smo tudi mi končno dočakali svojo princesko. Čist smo zaljubljeni. 🥰

Upanje2, super! Čestitke!💕💜💓🤗 Lepo se stiskajte in uživajte!

Zivijo sotrpinke. 13.12. sem bila na ET zmrznjene blastociste. Za podporo sem dobila Crinone gel… Danes sem se ob tusiranju hotela malo scistiti, pa sem zasledila temnorjave/crne strdke. Vmesnih krvavitev nisem imela, danes zjutraj sem naredila test in je bil negativen 😔 torej 9dp5dt. Ne vem a je kaj smisla sploh it na beto? Od cesa bi lahko bili crni strdki?
*zelim vam vsem samo pluske*

Orhid seveda te spomnimo srecno v nove boje upanje2 cestitke lepo crklanje. Rjave izcedke pri meni bil konec pri nekaterih puncak tudi pri krvavitvi bila nosecnost tko da neobupat pocaki kako bo drzim pesti. Punce moje zlate vesel i srecen bozic vam zelim. Banana toooo pol januarja bomo skupaj pik pik

Črne kepice so od Crinone, če je dlje notri, vse kul 🙂

Evoooo punce3 mojee koncn9 sem lahkoo zadihalaa v miru….

Kiddo…. Bila na nuhalnii receno da je vse ok videlaa svojegaa otrocicka… 🤗🤗🤗🤗 Potem so glede na izmerjeno nuhalno predlagali se dht test….. In ja rezultat se bolj padel… Ampak se vseen9 v mejah normalne in nizko tveganje… Nakar se odlociva se za nifty ker nama ni dalo miru….. Me klice danesss dohtar….in receee vseee je vredu….. Zeleli ste vedeti spol… Ja seveedaaa???? Decek jee 😍😍😍😍😍😍👶👶👶 takoo da punce moje sele danes sem zadihala tako kot se spodobi…..

Orhidddd se maloo see malo pa bomo zopett pestkee drzaleee…. Kaj kmalu se blizata oxi in bananca juoijeeeejjjjj komaj cakam da sporociteee za pluskeeee😘😘😘😘 cestitamm upanjee2…… Cimveccc crkljanjaaaa inn nepozabnih trenutkovvv 😘😘😘😘😘😘

Upanje, iskrene čestitke!!! In lepe praznike v troje! ❤️ Jaz pa v januarju v nove boje… Še katera?

Oxi41…in Liza.. V Januarju bomo skupii se spik špik..jupiiiiiii😘😘jest jo tam okoli 20.1 pricakujem M(imam pa kratek protokol)..hip hip huraa.Pa vidve?

24+…toooooooo…fantekkkkkk booo..😘😉😊😍💐🌷🌻🎈čestitkeeeeee

Upanje2…Dobrodosla deklica na ta naš precudoviti svet..😘uzivajte v ljubezniii😊

Punce hvala. Lepe praznike in veeeliko pluskov v letu 2020!!!!!!

Banana2, jaz jo pričakujem kak teden pred 20.1. Čeprav jaz nikoli ne vem natančno… Imam tudi kratek postopek. Vse možne scenarije sem že prevrtela, malo me je strah hiperstimulacije (na UZ sem imela spet ogromno antralnih foliklov), ampak se dajem v “božje roke”… Nisem posebej verna, nič bat, ampak če bo, bo, če ne bo, ne bo… Moja največja želja je svež prenos, ki ga ponavadi ne dočakam, ker mi vse zarodke zamrznejo…

New Report

Close