Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Pol si še zmerej kinder jajček😉, tako kot jaz. Mi pričakujemo 13.12 našo punčaro. Očitno je tvoji lušno v bušiju😁. Me zanima kaj bo z našo. Suva me že tako vsak dan, kot da bi iskala izhod, kje se gre ven. 😂🤣

Lizika…pozdravljena.
Jaz sem imela vseh 6 postopkov gonal…sicer manso dozo. Mela sem 150. Ni mi bilo nikoli slabo. Samo na zacetku v prvih postopkih sem bila bol razdrazliva in obcutliva in tecna haha je moj kr trpel. Pol sem se pocasi navadla ampak ne cisto so bili tudi dnevi groze…vso sreco.

Hvala 🙂
Jutri imam UZ pa bom videla kako bo. Malo me živčki dajejo.
Ja me pa občasno kar obide slabost in vsake toliko časa me v jajčnikih špika, pa v ledvenem predelu občasno boli.

Drage moje Punce:)

Vstopile smo v mesec December..zadnji mesec v letošnjem letu 2019 in dobro vemo,koliko smo v tem letu bile pridne,pogumne,vztrajne,polne upanja,skupaj smo se smejale,jokale,si pomagale z nasveti,delile izkušnje,svoje občutke in navijale(vse za eno-ena za vse):):)

Tako,da sem se za letos odločila,da napišem pismo BOŽIČKU za vse NAS ,ki še čakamo na ČUDEŽ ŽIVLJENJA!!

Dragi Božiček!

Kot vemo nas spremljaš čez celo leto in,kot si opazil smo že leta in leta zelo pridne,predvsem vztrajne in IMAMO samo ENO VELIKO ŽELJO in to je OTROČEK.
Vsak začetek leta si želimo,da bomo zagledale Plusek na testku in ,da bi v mesecu Decembru že držale v naročju najlepše darilo na svetu ali pa vsaj sedele ob smrekici z trebuščkom in v pričakovanju:)
Tako,da te za leto 2020 prosim za VSE NAS PUNCE,da nam URESNIČIŠ NAJLEPŠO IN NAJVEČJO ŽELJO ,ki jo vse nosimo v srcu ,da bi v naše TIHE DOMOVE prišel OTROŠKI GLAS:):)

Lepo se imej..veliko se smej ..in ogromno piškotov pojej:):)

P.s.Punce ,če sem ,kaj pozabila..pa le dopišite:):)

Banana vas ima Rada:):)Hvala za prečudovito leto 2019 in veselim se novega 2020.
Uživajte v Veselem Decembru s svojimi najdražjimi:):)

Banana ti si carica hvala za lepe zelje tudi tebi zelim vesel december in seveda vsem ostalim upajmo da bozicek bo uslisal nadse zelje. Kako kaj Vk17 napreduje zelo mocno stiskam pesti za te. Kido upanje vi ste zelo blizu se mal in boste objeli svoje puncke. Vsem ki cakate na pljuske zelim vam da ih zagledate. Vesel december vsem😁

Drage moje dame,

pred dobrim tednom smo končno spoznali našo deklico in smo čisto zaljubljeni. Sreča je nepopisna!💕💖💓

Vsem vam resnično iz srca želim, da se tudi vam čim prej uresniči največja želja! In da ne obupate! Banana je zelo lepo napisala!
Držite se! Držim pesti za vse!

Bananaa2 ti si ena velika Carica ♥️, zelo lepo si vse to napisala🤗 in držim pesti da se vsaki od vas vresniči 🤞🍀

Kiddo čestitke iz ♥️ in se čim več crkljajte.

Oxi41 kako si kaj januarja pa startaš a ne

Jaz sem danes imela Ul. zvok in Dr:pravi da je vse v redu sem videla kako srček utripa kot ena po pa ♥️ sem dobila še slikico. Zelo sem vesela in Miše zdi da še ne dojemam da je to resnica.

Punce moje držim pesti za vse vas in da čim prej ugledate pluske in osmeh na lice🤞🍀🍀vse tako kot je Bananaa2 napisala Božicku

Kiddo čestitke tudi od mene!!!! 🥰🥰

Pozdravljene,

Že zadnja dva dni berem vaše izkušnje in sem se odločila, da se tudi sama pridružim. 😊
Čeprav sem se zaklela, da ne bom brala forumov, se sprostila in brezskrbno čakala, žal ne gre 😂😎

V soboto 30.11. sem imela prvi prenos, vstavili so mi dva. Vsak dan imam temno rjav, skoraj črn strdek. Prvi dan sem imela tako boleče in trde prsi, zdaj drugi in tretji nič, nežno me vsake toliko špika v trebuhu, to je pa to. Prav želim si, da bi mi bilo slabo, ker bi bila potem prepričana, da je uspelo. 😊
A je imela katera podobno izkušnjo?

Hvala 🤗

Pozdravljene,

Že zadnja dva dni berem vaše izkušnje in sem se odločila, da se tudi sama pridružim. 😊
Čeprav sem se zaklela, da ne bom brala forumov, se sprostila in brezskrbno čakala, žal ne gre 😂😎

V soboto 30.11. sem imela prvi prenos, vstavili so mi dva. Vsak dan imam temno rjav, skoraj črn strdek. Prvi dan sem imela tako boleče in trde prsi, zdaj drugi in tretji nič, nežno me vsake toliko špika v trebuhu, to je pa to. Prav želim si, da bi mi bilo slabo, ker bi bila potem prepričana, da je uspelo. 😊
A je imela katera podobno izkušnjo?

Hvala 🤗

Banana hvala za lepe želje! Še malo pa gremo v akcijo. Vsem želim lep praznični december.

Banana hvala za lepe želje! Še malo pa gremo v akcijo. Vsem želim lep praznični december.

Oxi41 – evo me, rinem. Zadnji postopek neuspešen, 1 celica in ta se ni pravilno delila, kot pa da to ni bilo dovolj, sem dobila pisno s strani klinike, da sem pri njih zdravljenje zaključila.

Pa kdo so oni, da bojo to odločal, A ni dovolj da moram zbrati pogum, voljo in ne nazadnje denar, da grem v nov postopek. Prvič ostala brez tranferja, in oni se odločijo da sem jaz zaključila, da so pa sami med postopki delali napake, to ni važno, da so komaj pred 9 postopkom ugotovili, da imam trombofilijo, in da bi morala biti vse postopke na fragminu in aspirinu. Mogla sem tole dati vn, ampak volje in želje še nisem izgubila, če ne tu, pa kje drgje.

Tako da hvala za lepe želje, jih bom še rabila tudi tebi in ostalim borkam pa želim, da vse 1x pridemo na vrsto 😉

Banana2, podpisujem tvoje pismo za Božička! Mislim, da teh spodbudnih, lepih misli ni nikoli dovolj! Je že tko, punce, namenjeno nam je, da se na tej naši poti dodobra spoznamo – vse tiste skrite kotičke, ki ti uidejo, če gre tvoj lajf po vseh načrtih… Moči, poguma, intuicije in ljubezni v 2020! Pa iskrene čestitke, Kiddo! ❤️

Pozdravljene punce!

Imam eno vprašanje glede klinike v Ljubljani.
A mi lahko prosim napišete kontaktne številke za naročanje v Lenoišču. Na tiste, ki so napisane na spletni strani reprodukcije jih ne dobim. Na e-mail pa tudi ne dobim odgovora? A ima katera kakšen mail naslov kjer odgovarjajo?

Vsem želim lep zadnji mesec letošnjega leta 🙂

Sem jih končno dobila…

Še eno vprašanje.
a se je kateri zgodilo, da je imela po teh hormonskih inekcijah zelo močno menstruacijo?
Dobivala sem namreč po 300enot gonala pa žal samo 2 dovolj velika folikla pa še to prazna :'(

Kidooo cestitkeee 🌺🤩 Boki lepo nosecnost 🍀 Vk17 tko mi hudo 😓 mi smo samo szevilke za te zdravnike to je res probi v tuini mogoce tam bo sreca kok sem brala ma forumih se splaca probat meni je zau da nisem sla zdej je pa leta ijulija 43 sem januarja upam da bom zacela se zadnij postopek v ljubljani in ce nebo bomo probali mogoc se v tuini ce bojo dopustla moja starost. Vsem od srdca zelim da koncno zagledate pljuske

Vk17 samo to naše zdravstvo je pa svetovno res.

Imam tudi sama dilemo, če je mogoče katera że katera o tem kaj slišala.
V glavnem at teden sem Imela pregled in izmerjen materični vrat, po splavu v 22 tendu so rekli da niso prepričeni da je prišlo to za zaradi vnetja ali zaradi odpiranja. No sedaj je bilo rečeno da mi baje popušča mv in je zaradi tega prišlo do splava, da priporočajo cerklażo v nadalnjih nosečnosti. Zdravniku je pa bila meritev ful čudna ker sem prvič rodila po roku, rekel je da zaradi teżkega poroda imam zdaj tezave.
Zdaj pa dilema imam dva eskimcka, saj vem da je majhna możnost da se primeta še manjša da sta dva. Sicer zdaj še ne mislim iti še nič iskat ampak kar muči me. Kaj narest v tem primeru. Sveżega sva se odločiva da vstaviva enega, za eskimčke pa nisva posebej izrazila żelje.

Jaz vedno vzamem enega zamrznjenčka. Ko sem brala raziskave itd., sem izluščila, da je načeloma tako – če vzameš dva, je večja verjetnost, da se ti eden prime, kot če vzameš samo po enega. Ampak če vzameš namesto tega dvakrat po enega, je malo večja verjetnost, da bo iz tega nastal otrok, kot če vzameš enkrat dva. Tako da dokler mi emšo to dopušča, jemljem po enega samega. Je pa seveda vsaka situacija zase posebna, verjetno je še najbolje posvetovati se z zdravnikom.

Jaz sem imela dva zarodka vstavljena hkrati in danes imam enoletnega fantka. Mi ni žal, da sem se za dva odločila…

New Report

Close