Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Upanje2, ja to rogoviljenje je res fino.🤗 Ga bom tud js pogrešala😊.

Boki81, danes si že 13. dan po transferju? To je lahko super, sploh, če nimaš nobenih izcedkov.🤗🤞🐧🐞 Kdaj pa imaš krvnega? Verjetno zdaj kmalu?
Jaz sem super. V pripravljenosti čakamo, da spoznamo našo punco. Uradno imam rok v soboto, tako da se zdaj lahko res kadarkoli začne kaj dogajat.😊

Kidoooo veselaa zateee da si lepo prestala nosecnost sedaj ti pa cisto verjamem da komaj cakate da spoznate lepotickooo😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗👶👶👶👶Vesela da se nam se kaj javisss😘😘😘😘😘

Kiddo ja tako 13 dan, imam samo zelo boleče joške, do uceraj me zelo močno spikalo na desni strani to se danes umirilo z jutri sem zelooo lačna, test res ne upam delat bom počakala v torek na krvnega da se do takrat psihično pripravim na rezultat.
OO to je še malo časa in bo pikica v tvojih rok♥️🐞🌞krasno držim pesti za porod da ti bo v lepem spominu I da to bo 1,2,3 🤞🤞👌💕👑💝

Evo punce moje, včeraj pa tudi jaz začela spet špik, špik.

Oxi41 – hvala, kar opogumi se, se treba borit da pridemo do cilja.

O borke moje….
Oxi…..se malo joj upam da bom gdaj dozivela ta dan.
24+ joj kako lepo presenecenje vidis kako ti je lepo uspelo…mene ze volja zapusca …slabo kaze.
Boki…to je to sigurno..
Vse ostale drzim pesti da cimprej vidite pluske in srcek…

Boki81, fajn danes zrihtaj! Držim pesti!! 🤞🐞💪❄🐧❄

Lina ♥️😘 si imela proč 🌞
Kiddo hvala ♥️😘
Punce moje ne vem a da se smejim ali da jokam rezultat je POZITIVEN 2153 beta
Vse mi se zmešalo….. Srečna da vam ne morem opisat ♥️♥️😘😘

Čeeestitkeeee Boki!!!!!!! 👍👍👍👍

Bookiii, pa to je supeer!!❤🤗🤗🤗 Saj se mi je zdelo, da bo tako! Čestiiitkeee! 🤗💪🐧❄

Upanje 2 Hvalaaa 😘♥️
Kiddo pingvinčki so res veliki borci 👌Zdej samo da bo vse v redu do prvega ul. Zvoka kje bojo malo več povedali.
Punce držim pesti za vse vas da tudi vi bodete srečne da čim prej v gledate pluskeeeee 🤗♥️♥️♥️🤞🤞🤞🤞🐞🐞🐞🌞🌞🌞🌞

Boki tooooo jupiii kok sem vesela za te cestitke 🌷🌼🍀🌻🌹🌺🤩 ko kaj tacga preberem mi vliva novo upanje. No meni dali datum za napotnico sele 14.01.2020 tko da se 3 meseca cakat da mi napise napotnico za 5 minut noro sam nimam kej.

Tooo bokiii to je tooo superickaaaa zelo lepaa beta….. Sedaj pa uzivaj in sprosceno do uz…. 🤗🤗🤗

Boki81, čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uživaj v nosečnosti!!!! Punce, nič se ne oglašam, ampak vas spremljam in držim pesti za vse vas!

Oxi41 Hvalaaa♥️😘 vejami v sebe in boš zmagala vejami. Drugič ko veš kdaj boš imela prenos takoj se naroči na kontrolo za napotnico boš prej dobila termin lohka im pišeš oni pa že drugi dan od pišejo to je tudi mene jezilo pa vmes prazniki…..

24+ Hvalaaa lepa bom🤗♥️ enako 💝

Lizaza HvalaAA💕🤗

Drage moje punce držim pesti za vse vas samo naprej vsakič so usponi, Padovi in usponi 🌈🌼🍀🍀

Boki….vidis da je….juhuhu cestitam ti iz srca. Vse bo uredu…

Boki81…tooo cestitkeee in veliko lepih trenutkovvvv…dozivetij v nosečnosti😘😊🤰🌻🌷💐🎈🌈

Lina 2017 Hvalaaaa😘😊 malo se bojim do ul. Zvoka kako bo vse potekalo 🍀🍀

Bananaa2 Hvalaaaa za krasne besede in da ste uz mene😘♥️ ti bi zdej enkrat mogla iti po 🐧
Punce moje hvala Vam na podpori, lepim besedami krasne ste, držim pesti 🤞🤞🤞 da tudi vama čim prej rata VI ste 👑👑👑👑👑👑👑 in vsaka to zasluži 💝

Živjo punce!

Pa se vam pridružujem še jaz. Že nekaj časa vas berem in res občudujem koliko volje in poguma premorete. Bravo 🙂 Za vse držim pesti za čimveč pluskov in srečnih koncev.

Najina bitka se je začela lansko leto nekje v tem času. Za otročka sva se trudila od začetka leta 2017. Pa je vedno sledilo razočaranje in upanje na naslednji mesec. Pa se je počasi obrnilo eno leto in še malo ko še vedno nič ni bilo, zato se je moja ginekologinja odločila za laparoskopijo in pregled prehodnosti jajcevodov. In je padla diagnoza neprehodni jajcevodi. Dobila sva napotnico za neplodnostno ambulanto in se odločila za Ljubljano saj nama je najbližje.
Tako sva v začetku tega leta šla na prvi posvet, pa spet čakanje na UZ in čakanje na krvne teste. Tu so mi odkrili še težave s ščitničnimi hormoni in sem dobila terapijo Euthirox-a.
Pa je spet moglo preteči dva meseca jemanja terapije, ko sem končno lahko odšla na ponovni pregled krvi, ki je bil v mejah normale. Potem pa čakanje na M pa spet posvet v LJ pred postopkom. In sedaj je končno prišel čas špikanja. Danes se bom špikala 3dan. Imam terapijo Gonal-a (300).

Zanima me, če ima še katera gonal in kakšni so bili kaj njeni simptomi po špikanju?
Meni je bilo že po 1injekciji na vsake toliko časa slabo.

Upam, da se nisem preveč na dolgo razpisala.

Lepe pozdravčke <3

Kiddo kje si? Kako si? 👀 Kar naprej preverjam če si že spoznala svojo punčko.

Upanje2,.. evo mene, še vedno 2v1..😊 Zdaj ko so že dnevi čez uradni rok, pa res vsak dan bolj nestrpno čakamo, da spoznamo našo punčko😊.
Kako si ti? Kdaj decembra pa vi pričakujete vašo punčko?

New Report

Close