Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Oxi41 hvala lepa na podpori 😘😘😘
Lucky555 hvala na lepi podpori 😘😘😘

Oxi41 hvala lepa na podpori 😘😘😘
Lucky555 hvala na lepi podpori 😘😘😘

V mariborskem Hotelu Habakuk bo 4. novembra letos potekala prva slovenska konferenca o neplodnosti.
Prijavite se lahko preko spleta.
Za prvih 100 mest je prijava brezplačna.
Bo šla katera?

Drugače pa punce držim pesti za vsako od vas. Res ste prave borke in vas spremljam že dolgo. Tudi jaz imam za seboj en neuspešen postopek in čakam na datum za naslednjega v MB….
Verjetno se ne bi odločila za naslednjega, če ne bi prebirala tega bloga. Hvala vam vsem za vse vzpodbudne besede ki jih zapišete tukaj ter za vse informacije, ki jih posredujete.
Da bi le vsaka prišla do svojega zakladka čim prej.

Boki kako kaj pocutje drzim pesti mocno🍀✊🤜 vsem lep dan pa ne spat dajmo mal optimizma v ta nas forum🤗

Oxi41 ❤❤❤malo me špika na desni strani nevem a je to jajnik ali ugnezditev? Zvecer in ponoči me zelo močno joške bolijo a je to od Crinona? pa po celi dan bi samo jedla.Bom to vse vzela z rezervo da prevec ne pricekujem pa da me razočara tako da kr je še za čakat😕😕
Hvala da misliš na mene 😘😘😘

Boki od gela sigurno joske nebolijo razvajojse a mi se maprej mocno stiskamo pesti lep dan🤗✊

Oxi41 ahaa,potem pa nekje v ozadju mislih po tihom rečem da bo to dobar rezultat.Prvi teden mi je hitro minijo tale drugi se full vleče ko se čaka…
Hvala 😘❤🐞

pozdravljene punce, moje borke. sama bolj malo pišem, ker se mi zdi, da se moram v življenju tudi s čim drugim ukvarjat. Trenutno čakam da pride m., pa da štartamo. tako da če je kateri ostalo kaj od zdravil se še vedno priporočam.

Oxi41 – držim pesti za januar, samo ne obupat, vsem nam bo ratal.

24+ – čestitam evo, pri tebi je rablo sam mal spremembe 😉

pa še vse ostale, da ne bom naštevala zdaj, glavo gor pa gremo naprej 🙂

Vk 17 ce potrebujes estimo jo imam na zalogi kokr ces…🤗🤗 Hvala drugacee drzim pestii da pridete do svojih sonckov…. Jaz grem v cetrtek na pregled da vidimo kako kaze😍👶

24+ – hvala. progesterona mam tudi jaz na izvoz, očitno vsaki punci dajo preveč in če ni uspešno se po parih postopkih kar nabere. Fajn zrihtaj jutri 😉

boki samo pozitivno, jutri lahko ze testkas..😉 meni je pi ETZ ze 8 dan pokazal mocan plus..
24 uuuuuaaaauuu samo pogumno naprej, vse bo super..
vsem drugim pa zelim, da cimprej zagledate svoj plusek..
jaz vas berem ampak manj sodelujem, ker zelim vse malo odklopiti..

Lucky555 hvala 🤗 a, veš da ne upam delat test me kr strah 😕 kaj bom potem videla……Nimam pogum narest’….

24 lepo zrihti danes,, 🤗 boki drzise danes ze ctrtek se malo✊ vk17 hvala res ti zelim sreco in drzim tudu za te pesti. No jaz nikaker neopogumim narocitse v nov postopek morem kr bioloska ura mi kr mocno tika taka dela. Vsem lep dan

Hvala punce…. Evo da se vam malo javim.. Dozivela sem najlepsi trenutek v svojem zivljenju🤗🤗🤗🤗🤗👶👶👶srce mi je bilo 100 na uro ko sem prisla tja sem videla svojo malo pikicooo slisala njen srceeek jojjj dokler to ne dozivis ne mores verjet kako cudovit obcutek je to….. Zelim vamm da ga dozivite vsee ki see boritee in verjamem da ga boste! 😍😍😍😚😚😚Cez dva tedna imam spet kontrolo, pa se kri vodo moram dat…… Hihihihi

Oxi41 hvala🤗♥️♥️…. čakomo torek…

Čestitke 24+. Jaz sem bila tut čist iz sebe, ko sem šla na prvi pregled. Nisem vedla al bi se od veselja jokala al smejala. 🤗

Ooo 24+, suupeer! Kako lepo je prebrat take novice! 🤗🤩 Čestitke! 🤗👶🤗

Boki81, močno stiskam pesti, da bo plus! 🤞🐞 Pingoti so borci! 🐧💪🤗

Oxi41,..pogumno v nove boje! 🤞🐞

Upanje2, kako se ti držiš? Zdaj je pa že ciljna ravnina na vidiku, a ne?😊 Pri nas odštevamo zadnje dni, smo v pripravljenosti in samo še čakamo, da se začne dogajat in da končno spoznamo našo pingvinčico❄🐧❄.

Punce držite se! In ne obupat! Navijam za vse vas!🐞🐞🐞

O Kiddo glih nate sem včerej mislna. Ja december se bliža. Tako da bomo hmal spoznali našo punčaro. Je tako gibčna še zmerej. Mislm da tut ona komaj čaka da pride ven. 😂😂😂 Drugač se pa super počutim. Občasno me križ boli ampak to vse za dobro vzamem. Pomoje bom kar pogrešala to rogoviljenje po trebuhu. 😁😁😁😁😁

Kiddo….. Hvala na lepim besedami ♥️♥️upajmo da bo tako 😘
Kako si ti

New Report

Close