Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Roznata:Mene je se vceraj dost mantralo,sploh ker sem bila malo vec na nogah,pa na sprehodu..danes secisto malo cutim tu pa tam me kaj spikne,drugace pa ze okii.

24+: bom porocala jutri,upam da bo uspesno.najbolj me mantra ce je kaj ratalo.

Bonika – jaz verjamem da je ratalo!!!! In mocnooo drzim pesti jutri zateee in bom z mislimi s teboooj!! Sem ze neucakana kaksne dobre novice bodo jutri hihihihi ☺️🤪🤞🤞

Jaz sem danes kr vredu, ampak bom vidla tekom dneva kako bo..zaenkrat se nisem bla vec kot pol ure na nogah.

Bonika, drzim pesti!jaz pa sele naslednji teden zvem, koliko so jih uspeli zmrznit. Upam, da cim vec.

Rožnata kako pa kaj pri tebi?
Orhid, si vredu ali so te inekcije cisto utrudile?

Zelim si- drzim pesti tudi zate!!! Kako pa gre pri vas pgd kdaj imate vi transfer? Kako to sploh poteka nisem se toliko spuscala v to… ampak vidim da je kar postopek… 🙀

Ker sem prvic v postopku tudi sama ne vem cisto tocno kako gre🙈
Najprej bodo povedali, ce je bilo kaj dobrih za zamrznit, potem pa jih posljejo v Rim na testiranje, pri nama gre namrec za genetsko napako. Sele cez kaksne 3-4tedne ce je vse po sreci, pridejo nazaj le tisti zamrznjencki pripravljeni za transfer. Pri takem stevilu celic po punkciji upam da jih bo ratalo vsaj nekaj. Bila bi zelo razocarana, ce ne bi prislo niti do transferja. Pa tudi ne bi sla rada kaj kmalu nazaj na punkcijo..

Želim-si, jaz imam tudi jutri datum za transfer. Polno glavo imam vsega, nekako sem bila do sedaj optimistična, ker pa je tik pred zdajci pa živčki delajo. Res upam, da bo jutri dober dan 😊 malo me še špika od punkcije, drugače pa sem dobro. Sem pa kar na bolniški.

Hvala za lepe želje.strah je pa itak pri vseh prisoten se mi zdi.
Te punkcije so pa kr grozne.upam da nobeni ne bo potrebno nazaj hodit.

24+:ce te lahko uprasam,kaksen imata pa vidva problem?

Ahaa… tako torej potem je pa kar postopek…. jaz srcno upaam glede na to koliko velikoo jajcnih celic si imelaa daa se ti jih cimvec oplodi se posebaj pa obdrzi… vidis pri meni je bila tudi lepa stevilka na kocu pa ostali samo dve… ampak tudi to je nekaj!!! Samo pozitivnoo in bo vse tako kot mora biti….

Roznata- tudi zate drzimoo pestiiii!!! Porocaj kako uspesno ti je slo…😉😉

Rožnata, držim pesti!🤞
Vem kako je ko si živčen, sama se probam zamotiti z drugimi stvarmi, ampak se pol vedno zalotim, da razmišljam o tem. Našo podzavest je težko prelisičiti.

24+ res je, no saj na koncu rabimo le tisto eno, ki bo uspešna😉 sem bila pa prej malo bolj optimistična kot zdaj, kaj pa če nobena ni dovolj dobra da bi jo zmrznili?

Bonika- pri nama je nepojasnjena neplodnost…
Seme ima partner odlicno… pri menii je tudi vse ok sem naredila se hycosy da vidimo ce je kaj z jajcevodi… pa imam oba lepo prehodna…. na narascaju delava ze dve leti… probala sem se 4 cikluse z clomidom samo polovicko tablete in je dr. Bil preprican da bo ratalo pa zopet nic od tega… tako da sem se ze posteno prestrasila ali sem se dejansko toliko napsihirala in povrh vsega si to tako mocno zelim da uspe ali pa je dejansko kaj narobe… tako da preostala nam je opcija ivf in sva se odlocila da tudi minute vec ne bova cakala… ker ce do sedaj ni bilo potem nekaj ne stima…. zato pa pravijo temu nepojasnjena neplodnost… 😟😟 upam samo da bo od sedaj naprej vse uspesno… ce ne paa ponovi vajo 😬😬😬

24+ sigurno bo! vcasih rabimo samo malo pomoci.🌈
Bonika in roznata kaj je pa pri vama vzrok?

Zelim si- bosta pa ponovila vajo🤔🤔🤔😉
Jaz upam da vam vsem rata vsaj tisto eno dobiti in jo lepo greti!! In upam da ne samo to da jo bomo grele upam da jo bomo cez 9 mesecev lahko tudii pogrele v narocju ☺️☺️☺️☺️

Bonika- kaj pa je pri vama?

Jaz dokler nisem pricela s tem si sploh nisem mogla predstavljat koliko je tega,vsaka ma sicer drugacne probleme ampak smo vse na istem dokler nisem vidla polne cakalnice.se mi zdi da je to tabu tema.

24+ in zelim-si:midva se trudima cca.5 let,brez uspeha.v tem casu sva si rihtala svojo hiso in sma govorila bo ze bo ze,vrjetno ni pravi cas se in dokler sva urejala tudi malo pozabis na to.potem sma se le odlocila da grema raziskat zadevo in le ni bilo vse tak rožnato.z menoj je vse bp,partner ima pa zelo zelo slabo seme,zato me tudi skrbi da ne bom ostala jutri praznih rok.

Jaz dokler nisem pricela s tem si sploh nisem mogla predstavljat koliko je tega,vsaka ma sicer drugacne probleme ampak smo vse na istem dokler nisem vidla polne cakalnice.se mi zdi da je to tabu tema.

24+ in zelim-si:midva se trudima cca.5 let,brez uspeha.v tem casu sva si rihtala svojo hiso in sma govorila bo ze bo ze,vrjetno ni pravi cas se in dokler sva urejala tudi malo pozabis na to.potem sma se le odlocila da grema raziskat zadevo in le ni bilo vse tak rožnato.z menoj je vse bp,partner ima pa zelo zelo slabo seme,zato me tudi skrbi da ne bom ostala jutri praznih rok.

A sta v postopku ivf ali icsi?

Hvala punce, tud jaz mislim na vas in kar komaj čakam, ko katera napiše (sploh, če je kaj lepega).
Pri nama pa je vzrok zelo slab spermiogram, z menoj je načeloma vse ok. Avtomatsko so naju dali na ICSI in me tudi skrbi kako bo jutri. Ampak upanje ostaja 😊. Trudiva se pa dobri dve leti. Polne čakalnice pa so mi bile, iskreno, v začetku v tolažbo. In tudi v času punkcije sem razmišljala koliko dobrega na tem oddelku naredijo zdravniki in sestre.

Kakšen postopek sta pa vidva imela 24+?

New Report

Close