Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Sigurno bo, drzim pesti!🤞

Ali mi lahko katera, ki je ze imela PGD lahko pove kdaj po punkciji ponavadi pride menstruacija?

Vk17:mi je zelo zal😔glavo pokonci,ne obupat.
24+:drzim pesti jutri zate😊da bodo lepe novice,porocaj kako bo.joj meni tudi ni konca s temi bolecinami.ne sedet,ne hodit predolgo,sam lezat mi odgovarja 😀😀

Že vejo zakaj napišejo 1teden počivanja. Jaz sem vse skupaj jemala preveč optimistično na začetku. Pa verjetno še malo živčnost vpliva, zase vem da bom dokler ne bom izvedela koliko se jih je oplodilo. Če ne bom niti enega po vsem tem bom zelo razočarana.

Ja z razlogom nam dajo tolk bolniske😊bols da se cist postimamo.se mi zdi da je najhujse ker ne ves sploh na cim si,kolk se jih je oplodilo.ohh mene tudi mantra firbec,ce sploh kaj ratalo.

Ali tudi v primeru, da se nobena ne oplodi, izvemo na dan transferja? Tudi jaz sem nervozna.

Rožnata – po mojem tudi v primeru da se ne oplodi izvemo na dan transferja zto sem tudi jaz se toliko bolj zivcna ker ne vem kaj me jutri caka 😩😩

Močno držim pesti!

Hvala punce, nisem taka da bi obupala. seveda pa žalosti ne morem skriti. Očitno še ni bil ta pravi čas. Držte se punce želim vam čim več uspehov 😉

Verjamem da nobena od nas nebi mogla zalosti skriti… saj si vendarle zelimo postati mamice nekega dne… in jaz verjamem da to tudi bomo!!!!! Se naprej se bomo podpiralee si vlivaleee vso pozitivno energijo in nam bo tako lazje iti cez tezke trenutke upam samo da bo teh tezkih trenutkov zelo malo…. in da bomo skupaj kmalu zagledale vse ++++++🙈🙈😉

no, dekleta, upam, da vam je velikonočni zajček prinesel čimveč pikic…

kdaj po punkciji M? zelo odvisno. moja maternica je na injekcije reagirala z zgodnjim zorenjem in sem jo dobila že 7 dni po punkciji. je pa bila prva M po punkciji zelo boleča. sedaj imam drugo M po punkciji in je še vedno bolj boleča kot običajno, a manj kot prva…

Držim pesti za vse 😊

Jaz se pa po dvojnih injekcijah slabo pocutim, sem cisto brez energije, zjutraj komaj vstanem za v službo… pri kratkem protokolu tega ni bilo… upam da bo čimprej minilo.

24+mislim na tebe 🤗🤗in drzim pesti😊

Evo punce moje transfer je za menoj… od 11 jajcnih celic se jih je 8 oplodilo…. 6 jih je zaostalo v razvoju in ostali sta dve lepi blastocisti…. eno ze lepo pridno grejem drugo so zamrznili tako da sedaaj paa upajmo na najboljsiii izzid….😉☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Drzim pestiii za vse ki vas se caka transfer in ostalo🙃🙂 porocajteee!!!!!

Ooooo čestitam in ti želim vso srečo! In hitrih 14 dni ;).

24+ super!lepo grej pikico!🌞

Ooooo čestitam in ti želim vso srečo! In hitrih 14 dni 😊😊😊

Ooo super,naj ti cimprej mine teh 14 dni.
Mene pa to se jutri caka,zivcki ze delajo na pouno.

Hvalaa punceee … upam da resnicno hitro minee teh 14 dni se bom probala zamotit kolikor se bo le dalo 😀 pridno jo bom grelaa in se prepustila presenetit ☺️☺️☺️☺️☺️

Bonika – porocaj jutri… tudi jaz sem danes bilaa zelo zivcnaa ker nisem vedela kaj me caka… upala sem da bosta vsaj dve ostali da ne bom rabila iti naslednjic na punkcijo v primeru da zdaj ne rata 🙂

Bonika, 24+, želim-si kako pa se počutite po punkciji? Ali katera od vas še čuti rahle krče?

Roznata – jaz sem ze vceraj bila cisto uredu tako da kot da ne bi bila na punkciji 🤪🤪🤪 tudi danes na transferju ni nic bolelo tako da sem prezivela 🙈🙈

New Report

Close