Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+ zgleda je pri tebi prislo po punkciji do bolecin, ko so spustile tablete..zgleda nobena ne uide temu. Kar pocivaj, ce bo pa hudo pa pojdi na dezurno, zgubit nimas kaj..

Ocitno me je tista injekcija drzala tisti dan potem pa je vse skupaj popustilo in je bilo razbolelo zaradi punkcije tako da saj pravim danes je boljeee ampak se zmeraj ne cisto najboljse…. do cetrtka upam daa bo vse ok….

Zelim-si:ne nisem ostala do zadnjega sem se potrudila da sem sla cim prej na wc in domou pocivat.
24+:uh,pocivaj kolker lahko,ce te bo pa se mantralo pa pojdi k dezurnemu.jaz si tudi nisem mislila da me bo tak dougo mantralo.sicer pri nas so vse punce katere so zanosile takoj sle na bolnisko.
Transfer imam v petek.edino nevem kdaj it do oseb.zdravnice zaradi bolniske,mogoce katera ve?

Najbolje, da jo kar poklices te dni po telefonu da ti odpre bolnisko. Brezveze da hodis takrat okol ko naj bi pocivala.

No vidis… ne igraj see z naporom samo sebi bos skodila… trgovina ne bo propadla brez tebe 😁😁po mojem isti dan ne vem pozanimaj se… upam da bova slisale same lepe stvari na transferju drzim pesti!!!

Pravkar klicala,povedala da sem imela punkcijo ter v petek bo transfer,sestra me narocila pri zdravnici sele naslednjo sredo,je rekla naj pocivam doma 😊
Do sedaj mi je bilo bolj vseeno,sedaj ko bom pa grela pikico mi pa ni.
Jaz tudi upam da bo pri vseh nas uspešno.drzim pesti tudi zate 😊😊poročaj😊

Bom jaz ga imam v cetrtek upam da bo 🙂 no vidis kar lepo ostani doma in se spocij 🙂

Drzim pesti da bo uspesen tranfer pa se kaksen zmrznjencek za povrh 🙂

Upajmo!!!!!🙈🙈🙈

-bonika- ali jemljes kaksne tablete ti je kak dal dr.?? Meni je predpisal Estimo…

Ja jaz imam crinone vagin.gel1×na dan.

vk17 kdaj imaš krvnega??? Mislimo nate in na vse ostale ki čakate na krvenega.

24+, mene je tudi začelo boleti 2 dni po punkciji, ko so mi popustili tableti in injekcija in je držalo kake tri dni…

Jaz pa sem danes končno dobila Gonal, tako da imam zdaj 9 dni Gonal in Suprafact, upam da bo potem takoj stopka.

Sem šla nardit test že prejšnji teden ker je pršla teta na obiske pa sem hotla vedet pr čem sem da ne paničarim cel vikend, tako da to je to za mene, zaenkrat.

Vk17, žal mi je. Verjemi da so še poti, odpočij si in razmisli. Saj veš če te bo kaj zanimalo sporoči. Z veseljem ti napišem za tujino. Drži se!

Vk17, zal mi je.

Vk17 – zeloo mi je zal, samo ne obupaj!

Vk17 tudi meni je zelo žal. 🙁

Punce, kako se drzite? Mene je vceraj spet zacelo nekaj spikat, tako da bom verjetno bolnisko kar izkoristila do konca. Stvar vseeno ni tako nedolzna.
Vk17 ne obupat, naslednjic bo zagotovo +

zelim si – evo daness je končno boljše… včeraj sem imela še rahle bolečine po stanovanju sem se lahko premikala takoj, ko sem odšla do trgovine, da sem malo dlje hodila me je začelo boleti, da sem se vrnila nazaj in se vlegla…. tako, da sem včeraj še skoraj cel dan preležala…. glede na to, da imam jutri transfer in se danes počutim že dosti boljšee sem se odločilaa kljub vsemu še danes preležati, da bom jutri resnično pripravljena… se mi zdi da imam tako občutljive jajčnike po tem posegu, da se še z roko ne upam dotakniti spodnjega predela trebuha… groza… =) upam samo, da bo jutri kaj lepega za slišati, da ne bom odšla domov praznih rok =)

New Report

Close