Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+ kako pa da te niso dali nic pocivat, a ni to v protokolu? Da spijes caj in gres lulat☺

Tudi jaz sem preživela punkcijo. Res ni prijetna, ampak je hitro konec. Jaz sem imela 9 celic, verjetno tiste, ki imate več, boli malo dlje. Ampak so bili vsi zelo prijazni. Večkrat poudarijo, da morajo partnerji poskrbet za nas in naj se pustimo razvajat, tako, da se kar držim tega😊 samo upam, da transfer bo in da bo uspešen. Zdaj misli preusmerjam z branjem knjig in gledanjem TV, bi pa dala vse za en sprehod na tem sončku, ampak se bom raje še malo pazila. Drugače pa me še malo boli (kot blage menstrualne bolečine), krvavim pa ne več. Držim pesti za vse nas. Tiste, ki boste že ta teden imele transfer- srečno! Saj bi bilo kar prelepo, če bi uspelo.. ampak jaz verjamem v to, da nam bo uspelo in da bo prelepo😉

Zelim si – jaz mislim da bi me dal pocivati ce bi se slabo pocutila in bi cutila potrebo po pocitku… ampak jaz sem po punkciji res brez bolecin odkorakala domov…. zato pa zdaj dva dni ze lezim ker imam rahle krce kot pri menstruaciji… kdaj imas transfer?

Rožnata – lep pridelek… upajmo da se jih cimvec oplodi…. mam pa tak dober obcutek za vse nas in upam da bo mesec april nas mesec 😎

Jaz se tudi kar pustim razvajat, no saj sva v tej zgodbi oba skupaj ane😉bi pa tudi jaz sla na sprehod, danes je nenormalno lep dan, ampak ni vredno da se kaj zakomplicira tako da kar lepo pocivat!
Jaz transferja se nimam zdaj, ker sem pgdjevka in morajo najprej oplojene celice poslat v Rim, potem pa bomo na podlagi tega videli koliko je sploh primernih za prenos. Upam, da bo vsaj ena dobra in da se bo prijela. Bo pa se kaksen mesec minil preden bom na vrsti in spet to cakanje…

Seveda pa drzim pesti za vse, ki greste na transfer ze ta mesec! verjamem, da bo uspelo!😉
24+ verjetno je tudi odvisno od klinike do klinike kaksne postopke imajo. Verjetno nisi na gin.v lj?

Ne jaz sem v Dravljah.. no potem pa drzim pesti in naj ti to cakanje cimhitreje mine..

Vk17 kako si? Kdaj imas krvnega?

Punce, koliko dni po punkciji ste bile doma? Napisali so mi 7dni, ampak nevem ce bo res potrebno toliko casa lezat.
Pa se nekaj me zanima, a jemljete se kaksna vitaminska dopolnila, razen folne?

Zelim si – po moje je to odvisno od vsake zenske posebaj… ce se ti cutis zmozno za delo po moje gres lahko prej v sluzbo ne vidim razloga da bi morala toliko casa pocivati… ni pa nic skodljivo ce se kak dann odlezis za vsak slucaj 🤭🤭🤪

Jaz jemljem samo novalac prenatal notri je vse od folne do raznih vitaminov pa se nic mi ne skodi kar se tice slabosti…. enkrat dolgo nazaj sem imela tifol ojojoj po dveh tabletah mi je bilo tako grozno slabo da sem jih dala stran istega momenta…😄😄

Jaz sem po punkciji bila doma 2dni,ker sem se dobro pucutila. Jaz sem po neuspelem postopku zacela jemat se profertil,bomo vidli zdaj ce bo kaj boljse. Zraven pa se magnezij in b kompleks

Ja saj kaksen dan bom verjetno se vseeno pocakala, ko lezim se mi zdi, da sem cisto ok, ampak je to cisto drugace kot bit 8ur v sluzbi. Bolj je problem, da ne vem kaj bi sama s sabo 🙂

Jaz trenutno jem samo folno, no, ze odkar sva se zacela trudit. Obcasno pa se B kompleks, samo mi ni tok ok, ker so tablete ful velike.

Jaz tudi ne vem kaj bi sama s sabo…. najbolj me pa zre to ko ne vem kaj naj pricakujem v cetrtek na transferju….

Najprej hvala za vse tolazilne in spodbudne besede… vsak dan je malce lazje, me pa najbolj razzalostijo stavki: dobro da je blo na zacetku, a ves enim se kasnej, to je sele grozno…
nekdo, ki ni izkusil kaj vse moramo dat me skoz, da bi prisle do mini zakladkov ne bo tega nikoli razumel…moj je bil, od prve sekunde je bil moj, in 9 tednov ni malo, ce je to vse na kar cakas zadnja 4 leta 😉

Odlocila sva se, da greva takoj, ko bo mozno zopet v postopek.
Datum v leoniscu sem dobila 24.5.. ima katera kaj izkusenj kako dolgo nato cakas na konzilij in zacetek spikanj? Najbrz naju to caka sele po poletju?

Srecno vsem sotrpinkam, verjamem da nam je vsem namenjeno, da bomo nekoc mamice 🌧☀️🌈

Zelim-si ja jaz sem tudi bila lj 😊
A katero se mantra?js se cutim da me nekaj spika.
Kako je pa po transferju,kako dolgo naj bi bile doma?
Vsem sotrpinkam zelim lep dan😊

L263 vem kako je, ko zagledas plusek in se veselis, potem pa se ti v sekundi vse podre ko zagledas kri..sem sla ze veckrat cez to, pa je vedno prislo do ss, ampak se ne dam. Vem, da bo slej ko prej uspelo! Takrat, po tako hudi prehojeni poti, bo sreca se toliko vecja. Drzi se in nikar ne obupaj!🌞🌈💓

_bonika_ mene se malo matra…. vceraj sem imela grozne krce sem morala spiti lekadol… 😩😩

Ajej 😦😦potem nisem edina.me je ze zacelo skrbet da bi lahko bilo kaj narobe.
Jaz tudi lekadol,pocivam se kar in bom do transfera ostala doma.tudi tam mi je sestra rekla da sem do transfera doma.
Bolj me skrbi po transferu,sem v dvomih kaj naredit,delat it al bolniska.sicer ne hodim na bolniske (v 5 letah bila 2×) ampak imam tezko delo,delam v trgovini,pri nas se vse kartonsko prodaja in zlaga na police,se pravi da je en karton 10 kg +8 palet robe cca.na dan in me malo skrbi😟😞😞

_bonika_ potem pa sva se verjetno videli. Ali si ostala do zadnjega v sobi? Mene ne boli skoraj nic, v primerjavi z bolecinami pri punkciji je zdaj bolj kot ne edino malo neprijeten obcutek, ce npr dlje casa stojim, se sklonim ipd. Eno tableto sem vzela le tisti vecer po punkciji, upam da tudi to hitro mine, da lahko normalno zacnem delati stvari.
Vsem ostalim zelim, da bolecine cimprej minejo in srecno na transferju!

Jaz sem ze vceraj bila pripravljena leteti v dezurno tako mee je grabilo…trebuh sem imela napihnjeen prav cutila sem kako se mi vsi organi premikajo dobesedno ce sem se vlegla na desni bok in see obrnila na levega tak me je bolelo da grozaaaa!!!! Punkcijo pa prezivela brez bolecin tisti dan da nisem mogla verjet…. kdaj imas transfer? Boljseee ti je da pocivaas tudi po transferju ker ni fajn dvigovati tako teskih stvari…. ne glede na to ali si naravno noseca ali obmp….

New Report

Close