Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Evo pocivam bolecine so minile pa niso bile neki hude tak da sem prezivela 🙂 tebe pa se to jutri caka drzim pesti zate!!! Da bos pridelala cimvec jajcnih celic… upam tudi jaz da bo usaj 1 dobra hiihihih… pa saj boo smo optimistke mora biti ni druge! 😀

Itak da bo!💪

Bravo 24+:)
Luca jaz pa 24.4 in morem zacet jemat te tablete(primolut) 14.4..hmm zanimivo kako razlicno

Zelim si- javiii kako ti je slo.. 😎😎

24+, lep pridelek 😊

Zelim-si, srečno danes!

Orhid – hvala upam da bo kaj iz tega 😄😄🤪

končno se nekaj kaže, da morda pa M le ne pride čez 3 tedne temveč prej. bomo videli. upam, da bo šlo v tej smeri in ni samo kako spotting…
lepe praznike vam želim vsem. upam, da bo naslednja velika noč že z malce drugačno štruco v roki za vse nas udeleženke tukaj 🙂

Dolenjca, vse se bo izteklo tako, kot se mora, bos videla 😊

Zelim-si kako si ti?
Kako je bila uspesna punkcija?
Uhh zame je bilo grozno,bolecine za znoret,se danes.je pa bilo vsaj nekak celic.

ja, M je prišla. še nikoli je nisem bila tako vesela. Upam, da bo “normalna”. no, če bo vse po sreči pa bo mesec maj vendarle moj mesec…

No vidis dolenjca sem vedla,da ne bos toliko cakala. No pa se nas bo nabralo nekaj za maja:)

Zivjo punce. Evo, punkcija je za mano. Hvalabogu. Vceraj sem prakticno cel dan prespala, zato se nisem nic oglasila. Mene je zelo bolelo, pa imam zelo visok prag bolecine. Nevem, ali tablete niso se prijele ali zato ker so bili tako veliki folikli. Kasneje po postopku sem se izgubila zavest, tako da sem bila potem malo dlje v sobi za pocitek. Kaksni dve uri po postopku sem imela tak obcutek kot da mi nekaj zelo mocno pritiska na mehur, potem pa je postopoma minilo. Sem bila pa se cel dan zaspana, utrujena, saj nisem navajena na tako dozo zdravil. Bolecine so zdaj minimalne. Bolnisko naj bi imela se do konca tedna, ampak bomo vidli. Sicer pa sem pridelala kar 18 celic, naslednji teden pa nama povejo koliko se jih je oplodilo. Srecno vsem ostalim, drzim pesti za cim manj bolecin in cimvec pridelka!

Zelim si- ojoj… upam da te danes vec nic ne boli… mene punkcija ni bolela sem pa vceraj bila zaprta cel dan in me je grozno trebuh bolel tako me je napenjalo da ko sem hodila sem imela obcutek da se mi vsi notranji organi premikajo iz ene na drugo stran…. neprijeten obcutek zelo in bolec… zelo lep pridelek celic… upam da se nam cimvec jih oplodi!!

-bonika- koliko celic si pa ti pridelala?

dolenjca – super!

Zelim-si in bonika, upam da bolečine čimprej minejo. Sta me kar malo prestrašili, čeprav sem imela prvič dobro izkušnjo. A katera ve, ce je bolečina odvisna tudi od doktorja, ki opravlja punkcijo?

Kaj pa vem ce je ravno od zdravnika odvisno, vceraj so bile ene tri punce ze takoj na nogah. Jaz mislim da vec kot je foliklov bolj te boli.

Ja res je vec foliklov dalj traja punkcija in zato ce boli dalj casa boli…. mene je drugace zelo lepo zbadal in za vsakic ko je cas da prebode mi pove ce sem pripravljena in tako nadaljuje…. jaz sem bila tudi takoj na nogah…nisem nic pocivala tam…

Ja jaz imam tudi velik prag bolecine,ampak tukaj so bile za mene bolecine neznosne.nevem al je se katera tak drla noter kot js😂😂danes so sicer se bolecine ampak manjse, me pa se zmeraj dokaj boli in se krvavim.jaz sem jih pridelala 11.upam da kaj rata iz tega.
Za transfer so pa rekli da naj bi imela v petek.

Jaz krvavela nisem nic, pa tudi zdaj ne. Sicer je rekla da je normalno, v kolikor krvi ni vec kot pri menstruaciji. Je bilo pa celotno osebje zelo prijazno, tudi zdravnica mi je vnaprej rekla da bo malo zabolelo, ko je zagledala kaksen ‘lep’ folikel, predvidevam da so bili te kar veliki in je zato tako bolelo, pri ostalih je bil obcutek bolj samo neprijeten. Mene npr.tudi inekcija v noznico ni bolela. Mogoce sem imela pa kaksno reakcijo na lokalno, ali pa zato ker sem zelo malo spala tisto noc..kaj pa vem. Vazno da je mimo 🙂 Ostale pa upam da ne boste tako prestrasene kot sem bila jaz, verjetno je to vse skupaj poslabsalo. Sem pa danes ze skoraj ok, tako da se da prezivet! Seveda bom pocivala in se pustila razvajati😊

Bonika, a si bila v Lj?

New Report

Close