Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

no samo da je 😉 ma ja glej saj bo, korak za korakom 😉

Punce pozdravljene.mam vprasanje.in sicer 7 dni se ze pikam danes imela uz,in kolk sm razumela zdr.imam prib.4 ampak okol 12 komaj velike in nekaj malih.se so mi podaljsali.zraven sem pa dobila se danes ene inekcije da ne bi proslo do ovulacije.
Kaj je to tak slabo?sem zelo slabe volje.

_bonika_ – zakaj bi bilo pa slabo? punce če vam kaj ni jasno kar takoj tam vprašajte dr. saj zato so tam, ne pa da se pol sekirate? ne razumem zakaj si slabe volje očitno imaš 4 večje folikle velike okrog 12, in nakej manjših, ja to je super, čez 2 dni predivdoma uz, ko bojo že kaj večji.

Živjo, meni so tudi podaljšali, dobila sem tudi inekcijo za ustavitev ovulacije. Ta je za razliko od gonala res neprijetna, peče še kar nekaj časa po vbodu. Upam, da bo čimprej konec tega špikanja. Še nekaj me zanima, koliko časa, tiste ki ste v LJ, ponavadi čakate da pridete na vrsto pri UZ? Vem, da vse naročajo ob isti uri, da bom čakala 1uro pa pol, si pa nisem mislila..

Sam zdravnik se je cudil zakaj tako slabo napredujem.in se kr se cudil.tako da sem kr malo v soku bla,sploh nisem mogla nicesar uprasat.ponovni uz imam sele cez 4 dni.
Upam da bo vse kod mora biti..ja mislim da smo v lj vse narocene ob 7:30,se nas pa kar nekaj tam nabere 😊js tudi kar cakam,saj dokler pridem do lj pa se prometni zamaski na cesti zjutraj nisem med prvimi v cakalnici.

Koliko pa ponavadi čakaš? Jaz sem upala, da bom pregled lahko opravila pred službo, oziroma z minimalno zamudo, ne pa več kot 1 uro..

drugače pa _bonika_ ne skrbi, ene rabijo/mo zgleda več časa, da pridemo do tiste prave številke. ne se preveč sekirat.

No da se še jaz ponovno oglasim,danes imam prvi dan druge M po ivfju in kot dogovorjeno z zdravnikom sem ga morala danes poklicati,me je pa kr presenetil ko je rekel,da naj jutri pridem po zdravila in tudi judi ze zacnemo z inekcijami..no pa je spet prisel cas:)
Bonika nic se ne sikiraj sigurno bodo zratli tako kot morajo.
Vk17 kako ti gre? Kar mi je ratalo prebrati za nazaj vidim da si polna pozitive in sproscena,si nam lahko za vzgled nam,ki smo polne enih vprasanj in skrbi 🙂 bravo!

Kaj pa moje “stare” soborke tandan,luca2015,kastelanka..kako ste ?za kdaj vi cakate naslednjo rundo?

Do sedaj sem nekak bolj pozitivno gledala na vse to skupaj,dans me je pa malo presenetlo.ocitno sem bila prevec optimisticna😑ampak se ne damo.
Prejsnic sem prsla bolj med prvimi tak da sm hitro opravila,danes sem pa tudi cakala cca.1 uro..se dobro da sem na dopustu ta teden,ker je malo zoperno kombinirat s sluzbo.

Vse ob svojem času, jaz pravim, da je že tako namenjeno. Ni pa nikakor za obupat! Zato tudi rada berem pozitivne zgodbe tukaj..enkrat bo! Se mi pa dozdeva, da bo 2018 kar srečno leto 🙂

Alta, super da si tako hitro na vrsti 😊

Zelim-si, jaz sem vedno prišla ze ob sedmih in sem bila najkasneje ob 7:45 konec, tako da se splača malo prej priti, ker se malo pred 7:30 zelo veliko pacientk nabere…

Ja saj to bi tudi jaz, če me ne bi naročili šele ob 8.30. Zdaj pa nevem kaj naj naredim, naj vseeno pridem prej?

zelim-si – odvisno koliko punc je in kdo dela, vem da so čakale tudi že do 10h takoj po novem letu je bla res gužva. Ko sem hodla jaz ni blo take sile, ampak to je del postopka, jaz nisem nikoli prišla pred 8.00 ker tudi če prideš prej, čakaš.

_bonika_ – ker je pa delal da te je dal komaj čez 4 dni :O upam da ne bojo prevlki do takrat, jaz sem tudi mela kdaj 11 pa me je dal max čez 3 dni. no bojo že zrasli 😉

Alta1 – ah čičam in čakam in razmišljam če bi šla jutri delat ali še malo podalšala bolniško, zaenkrat se mi še nikamor ne mudi. A ti pa kar v nov postopek :O hitro gre to okoli.

p.s. ta nov videz in sistem foruma mi ni všeč :O

Haha meni tudi ni vsec:/
Ja tako mi je rekel po tel,da nimamo kaj cakat in da lahko zacnemo,no sej bom vidla kaj bo se jutri povedal.
Ti pa kr uzivaj se doma,ce imas moznost:)

Alta, super za nov postopek. 🤞🏻

Jaz bolj malo spremljam temo zdaj ko nisem v postopku. Sem se pa odlocila da grem v nov postopek malo kasneje, ubistvu s 4.menstruacijo. Gremo ravno za 1.maj na morje pa bom se malo na relax.

Vidim da se kar dogaja po forumu 😀. Vsem borkam all the best pa cim vec +.

Ja sele cez 4 dni me je dal na ponovni UZ.tudi meni se zdi to nekam dolga.in me je strah da ne bodo pa preveliki..
Danes sm komaj čakala da grem na uz,polna pricakovanj,ker me ze par dni mantra oz.me dost spika v jajcnikah,tudi ko sedim in sem misla da bodo dokaj veliki in stevilcni folikoli.

uf je smotan zdaj to pisat ker moraš skrolat gor pa dol da vidiš kaj je ker napisal. (da malo pokritiziram preden začnem pisat 😛

pikanje ne pove nič o številu in velikosit, mene je prvič šikallo hodla sem kot raca in potem 2 folikla, ko sem jih mela pa 10 pa sem še športala, plavala, nič špikalo.

ma saj bo hitro to, boš pa mogoče pol dobila takoj stopko, pa boljš kot da vsak dan hodiš na uz 😉

Evo punce za mano je prvi UZ…. zadovoljna.. imam veliko foliklov v desnem jajcniku… v levem malo manj… velikost 12mm… jutri se se spiknem in grem v cetrtek ponovno na UZ punkcijo lahko pricakujem v soboto 🙂

Ok, naj samo povem, da sem bila na vrsti za UZ takoj-ker nas je bilo za pgd tako malo, sem čakala samo približno 10 minut 🙂 sem pa spet naročena čez dva dni, tako da če bo vse po sreči bom šla tudi jaz v soboto na punkcijo 🙂

New Report

Close