Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

VK super, počivaj.

Rožnata, zelim ti uspešno terapijo 😊 jaz grem jutri po injekcije in se začnem spikat.

Emma – še imaš kateri postopek?
Vk17 – malo še maš časa, da ti mož z masažo utrdi ramo 😉. Vzami si čas zase!!

Srečno vsem!!

emma – pogumno novim bojem naproti, mogoče je progesteron zadrževal m., če si nehala ga jemat, bo kmalu prišla. v postopkih ni redne m., ker gre za umetno uravnavan ciklus.

ohrid, naj ti špikanje čimprej mine 😉

Brave – saj na terapije bom še šla, da čist ne zakrnem 😉

Vk17 – veš kolko mam jaz prolaktin 1304 grrrrrrr

brave – ja ampak med nosečnostjo mora bit višji a ne?

Jup. Sam je zgornja meja 250… mal sem čez….

ojoj, saj nevem, boš dobila kaj za to al pač to je to?

Ne vem…. kaj bo…. čakam endokrinologa, hidrocortizol so mi povečali zaradi hipofize… jutri imaš?

ne ne jutri me smo pokličejo če bo slabo kazalo, da pridem za nedeljo, drugače torek, upam da bo ok glede na to da smo delali IMSI.

Vk bo bo, tokrat bo ziher…. 🤞🤞🤞🤞

Pozdravljene.
Nisem imela stimuliran,ker mam redne.
Vgla.v četrtek sem nehala z Estimo,M. se.ni.
Pricakujem jo v naslednjih dneh.Krvni je pa natančen.Ce ne pride, bo treba k.G,da vidim kaj se dogaja.
Lp

živjo punce,
no, jaz že počasi odštevam dni do mojega pregleda pri ginekologu, ko dobim napotnico za zmrznjenčke… kooooončno…

sicer pa, same slabe novičke pretežno zadnje čase :-((((((((((((((((

dolenjca – kdaj maš posvet? saj bo hitro okoli 😉

ma nevem, zima kar noče iti, upajmo da čimprej pride pomlad in prinese kaj novega življenja 😉

Emma2018 – aja nisi nič napisala kako si mela pa sem misla da si mogoče imela stimulran ciklus. ja boš vidla kaj je slej ko prej mora prit.

imam ga v petek. nimam predstave kako bo to sicer izgledalo, ampak ja. sem kar vesela, da sem ga koooončnooo dočakala.

dolenjca – niš posebnega pač posvet pri svojem gin, da se zmente ali bo stimuliran ali spontan in da ti da napotnico, pol se lahko greš pa kar naročit v leonišče če bi šla čim prej

Vk17, kako si tik pred transferjem?

Ali si ti v dolgem protokolu tudi dobivala suprafact? A si imela kakšne stranske učinke? Meni je vroče, pa spat ne morem po njem…

Katka222 – toliko o tem, da bom M pred špikanjem dobila kaj prej… še vedno čakam, čeprav me zvija že cel teden. Kot nalašč.

Oj,da se se jaz malo oglasim. Žal mi je za vse minuse:(( in se bolj žal,da res ni bilo dosti pozitivnih zgodb :(( ampak je za to pomlad tu da poskrbi na najboljse,saj je pomlad znanilec ljubezni,pomladkov:)..no tako vsaj jaz tako upam in si razlagam:)
O dolenjca ti gres ze po zamrznjencka,lepo:)
Pa srecno vk17 niso te klicali? Ocitno se lepo razvijajo:) Srečno ohrid tudi ti si koncno zacela..vsem zelim veliko srece in optimizma🍀
Jaz bi pa samo vprasala ali vedno vsi delajo tako da morejo it mimo trije cikli po neuspelem ivfju ali je mozno da se zacne lahko naslednji postopek ze po drugi m.?

Alta1 hvala. Jaz bi lahko začela ze po drugi menstruaciji (3 cikel bi bil med postopkom), pa je bila guzva, tako da sem morala počakati. Je pa res, da imam zelo dolge cikle 35-40 dni…

Aha ja jaz imam na 25-28 dni ampak,ker mi je rekel zdravnik,da naj pridem ze z drugo menstruacijo in da naj v tem casu se pazim da kaj ne zbolim,sem bila pa tako zmedena da sem ga pozabila vprasat,ce bomo mogoce ze zaceli z novim postopkom. Zdaj pa se sprasujem ali bo to ali se bomo samo zmenili kako pa kaj za pol z tretjo m.

New Report

Close