Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Srecno Emma 😀

Hvala Anna27 🤗

Pozdravljene punce,

tudi sama sem ena izmed vas bork in spremjam vaš forum ter držim pesti za vsako izmed vas.
Sedaj pa imam eno vpršanje in vas prosim za pomoč. V februarju sem imela namreč prvi postopek IVF/ICSI v Lj in sem na žalost že dobila menstruacijo. Ker zamrznjenčkov nimam, moram v ponovni postopek. Danes sem se že naročila in dobila datum v sredini maja pri moji ginekologinji tu v Leonišču. Sedaj pa me zanima ali katera ve, kaj to pravzaprav pomeni – ali bom takoj po tem obisku, ko seveda dobim menstruacijo lahko pričela s špikanjem, ali se bom morala takrat šele naročiti in začeti šele z naslednjo? Bojim se, da bom padla v čas njihovih poletnih dopustov in da bom lahko s postopkom pričela šele v septembru…. Ali katera ve kako torej poteka ponovni postopek.

Na vas se obračam, ker vidim, da ste najboljši vir informacij 🙂 Že v naprej hvala za vsak vaš odgovor. Želim vam/nam vso srečo in da čimprej tudi me začnemo uživati v nosečnosti in z našimi dojenčki!!! Vsem, ki pa ste že dočakale svoj plusek pa iz srca čestitke! 🙂

katka222 – pozdravljena

od gin v leonišču greš direkt v sp se naročit in ti bojo dal 22. dan od zadnje m. termin za sprejem, razen če je že mimo 22 dan potem moraš čakat novo m. Če maš maja posvet komot letos prideš še not, delajo nekje do 15.7

Emma2018 – držimo pesti za jutri

Prah pozdravljena, če še nisi dobila odgovora, ti povem jaz, ker sem pri Rešu…uz izvaja vsak dan od 5h naprej, načeloma do 7h, vendar raje vidi, da prideš prej. Jaz sem vedlo hodila za 5h in takoj odpravila, tako da sem šla normalno delat.

Ful ti hvala za odgovor 🙂

Vk17 hvala za odgovor!

Srečno jutri vsem!!!! Mislimo na vas

Srečno danes 😊

SREČNO VSEM DANES IN V PRIHODNJE:):)

evo preživela punkcijo, bolelo najmanj do sedaj, ampak mi je pa pol slabo ratalo, tako da zdaj kar počivam

Vk17 super! Me pa zanima (mene prihodnji teden čaka začetek prvega postopka) – kdaj izveš kako uspešna je bila hormonska terapija – koliko jajčec je nastalo, a na dan punkcije ali kasneje? Verjetno tam izveš število foliklov, kdaj pa št. jajčec? Koliko se jih oplodi pa verjetno izvemo na dan transferja? Hvala za odgovor. Huh, tolk sem živčna, da me že nekaj dni zvija, kot da bi prišla menstruacija. Gotovo bo vsaj kak dan prej zaradi teh živčkov …

VK17….TOOOOO..pogumna si:):)držim pesti…:):)Počivaj in pockrkljaj se:)

Takole je Rožnata:
med terapijo ti na UZ spremljajo rast in število foliklov, koliko celic so pridobili iz foliklov pa izveš po punkciji. Na dan transferja potem izveš koliko celic od teh je bilo zrelih in potem koliko se jih je oplodilo. No vsaj v Lj je tako, če je kje kaj drugače, me popravite.
Meni je zaradi želje, da čimprej začnem s postopkom menstruacija kot zanalašč zamujala 🙂

Vk17 super…. kdaj bo ET? 3 ali 5?

Rožnata – kdaj izveš kako uspešna je bila hormonska terapija – koliko jajčec je nastalo.
To izveš že na UZ, na punkciji potrdijo.

Ampak ni nujno da se vse oplodijo…. koliko je oplojenih in ok izveš na dan transferja, če ostane kaj za zamrznit pa izveš s pošto.

Punce hvala, tako ste prijazne. Lep dan želim prav vsaki izmed vas.

Brave2017 – načeloma 5 dan, ampak če bi kaj na slabše kazalo so rekli da me pokličejo v soboto za 3 dan, mi bo pa verjetno tudi kar moja dr. delala, upamo da me kaj lepega počaka.

hvala vsem sem že dost boljš, ker sem malo odležala 🙂

Vk17 – super…. zdej se odpočij, počivaj…. po ET pa ležanje na desnem boku 😊…. jaz ne vem če pomaga… ampak, jaz sem bla dosti na desnem boku… 😉😉😉

Srečno!!

bom res skoristila točno koliko bom rabla. na desnem boku pa ne morem, me boli rama 😀

Pozdravljene punce.

Na žalost ni uspelo.Moja beta 1.17.
Moja zadnja dva zamrzjencki sta šla.😑
Menstruacije se ni. Nvm kaj je zdaj prej redna na 28.dni.

Pozdravcki in Hvala ker ste mislile name 😗

New Report

Close