Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Pri Rešu se sam odločiš, če boš enega ali dva.

v Lj po 35 letu vstavljajo 2 če tako želiš, jaz sem vprašala da če bi lahko dali 3, glede na to da sem veteranka ampak je embriologinja rekla da nikakor, da nikoli nevemo, kak bo izzid in pri pri da je pač cilj, da zanosiš z enim zarodkom, in donosiš zdravega otroka.

Itak je pr meni tako, da imam samo 1 ali 2 in to pol vstavjo, tako da ni nič za zbirat.

Pozdravljene punce.Danes sem naredla test CB in je bil negativen.10 dan po ET.
Razočarana, saj so ti testi kar zanesljivi,ampak malo upanjs ostaja. Krvni imam 15.3.

Zdravo Emma2018, cisto mogoce da si ga naredila prezgodaj. Kolegici clear blue ni pokazal po tolkem casu pluska kljub nosecnosti. Brala sem tudi da CB ne zazna majhnih koncentracij, da jih prej baby check in first sign.. pocakaj na krvnega in probaj cimmanj razmislat o vsem. Je to tvoj prvi postopek? Držim pesti!!

Emma2018, nekaj sem zabrkljala, sem zdaj vidla, da si sla po zamrznjencka.. srecno

Emma..za clear blue je še prezgodaj.kaksen baby check..firs sign..pa že zna pokazat..pa še to lahko negativno pokaže če je prezgodaj😃drzim pesti..meni še kar ornk lije..tako,da test bom nardila k neha.za vsak slučaj. .kva sm optimist a!?drži se..
Mackica..kva dogaja!?mene zdej neki glava boli..

Hvala vsem, v kratkem imava ET in bomo videli kako kaže glede zarodkov 🙂
Sicer pa še moj komentar na punkcijo, mene je bolelo srednje, bolj neprijetno kot boleče, potem ko sva se odpeljala (po punkciji sem se že oblekla in šla, ravno tako en par pred nama) in v avtu je bilo enaka bolečina kot bi bili mensturacijski krči, potem pa je nehalo in sem se že tekom dneva super počutila, nič krvavenja, morda pikica ali dve. Dobila pa sem protibolečinsko injekcijo. Tako da ni tako hudo, ko imaš cilj pred seboj, stisneš zobe in si v 5 min konec.

Lp in srečno vsem.

Punce..jest sm nardila krvnega in pokazalo je,da ne bo nič.uglavnem..lepo se držite in navijam za vse vas ,ter hvala za vso podporo in pozitivo.saj veste..,da se malo odklopim bom se ponovno vključila na forum meseca MAja,ko bom šla v novi postopek ..In seveda kdaj pa kdaj malo poskilila..kako ste😃😃
Uživajte v pomladi,sončku in veliko pluskov vam želim.vasa banana🌹🌹🌹

Hej hej… vsem, katerim je uspelo, jim bo uspelo, naj vam povem eno pomembno stvar.

Jaz krvavim že 2 dni pred pričakovano m. In to tako, da dva dni ja, pa dva ne… krvavim ne samo tako, da bi rekla, da je malo krvi. Krvi je tudi v dveh urah za polni nočni vložek… pa to ni rjavi izcedek, to je sveža kri in včasih so strdki veliki tudi kot oreh…. dva dni nazaj sem mislila da se polulala oba ploda, pa se je izkazalo, da so bili je tako veliki strdki krvi. Ampak danes po UZ sem bila pomirjena. Oba sta not, oba srčka ok. Hočem vam povedat, da ženske po IVF krvavijo do 14 tedna… zato ob krvavitvah ne pomislite vedno na konec, baje je to za na IVFke “normalno”…

Upam, da sem katero pomirila….

Srečno vsem!!!

banana, žal mi je zate, sporočam pa, da tudi pri meni ni nič. tako da bova ponovno skupaj vstopili v nov postopek (maj ali junij), močno upam da naslednjič s pluski. srečno vsem vam, držim pesti in se slišimo!!

Aja, sem v 10 t in 3 d….

Mačkica in banana ne obupat. Mislimo na vaju in verjamemo, da bo mesec ljubezni tudi naredil svoje. Srečno v maju…

tako je, punce, izcedki in krvavitve niso nujno m., nujno nardit test, vsaj doma.

drgače pa punce, držimo pesti enkrat nam bo že uspelo.

jaz mam v četrtek punkcijo, upajmo na najboljše 😉

Brave2017 – super da je vse ok 😉

Hvala vk17. V četrtek pa držimo pesti zate in tvoje celice. Boš imela narkozo?

Vk17, srečno v četrtek in na transferju!!
Brave, nc ne bomo obupal, gremo s polno paro naprej in porocam ko bo kaj novega. Srečno vsem vam!! Javite kakšno dobro novičko 🙂

hvala mačkica in brave.

me je dr. spraševala kako glede bolečine, sem rekla da me kar boli, ampak smo se zmenli da glede na to da ni toliko foliklov, da damo samo dvojno dozo injekcije, mi bo pa moja delala 😉

Vk17 srečno na punkciji! Naj bo cimlepsi pridelek!

Banana in Mackica – z dvignjeno glavo naprej!

hvala 🙂

A katera ve, ob kateri uri se hodi k Rešu zjutraj na UZ med postopkom? Jaz sem sicer pri Uršuli, ampak moram it enkrat izjemoma k njemu, pa nisem prepričana, ob kakšni uri je pametno biti tam. On mi je rekel pred šesto, a to drži?

Heeej.
Evo se mene.Danasnji dan se bo vlekel…Jutri zjutraj pa..Krvni!

Vk: Srecno!

Mackica in Banana: Ne obupajta.Zelim in vem,da vama enkrat uspe! Brale bomo forum iz 2018 in se smejala.
Jaz nimam več zamrzjenckov, tako da upam jutri na cimvisjo Beto.Res je pa,da ne morem ponovno čez vse. Imam svoje sonce, ki bo kmalu 5.let staro in sem hvaležna zanjo.Kar sedem let je trajalo, da sva jo dobila. Torej nasvidenje jutri.

New Report

Close