Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

če mate pluske na testih bi jaz šla vseeno na krvnega, so ble punce ki so krvalele in ble noseče.

Banana 💪🏻. Drzi se!

Vk17..hvala ti:)Pomoje ne bo nič..bom pa vseeno šla v sredo.Ker vedno..tudi pred postopkom za vsak slučaj preverim.haha.Večni optimist.
Luca2016..lije mi,kot iz škafa..od danes zjutraj..konec je:(
Mah nimam kaj..bom vsaj z vami ..bom šla pa šele v mesecu Maju ponovno.Res rabim zdele ,da se našportam in odmislim vse skupaj:)
Mačkica1..kako si??

Ajoj banan, sem zalostna tudi zate 🙁 tudi pri meni je vceraj lilo, poleg tega je blo tut kar nekaj kosckov vmes. Jaz bom po koncani krvavitvi naredila se en test, takrat bi, ce bi kaj bilo mogu bit ze orenk znak. Ce ne pa poklicem takoj, da izvem kdaj lahko dobim nov datum. Tudi jaz pa na polno sportam, prej sm imela 2 treninga na teden zdaj pa bom zacela s tretjim 😉
Rožnata, hvala tudi tebi, sem te upoštevala in si privoščila kavico, sladoled, dobro družbo, smeh… 🙂

Rožnata.-.hvala ti..jaz pa čokoladno torto z sokom z smetano:)hahha
Mačkica..ja nimava kaj..jest bom tudi kr na krvnega šla..pa bomo vidli.Ja športanje pomaga full..saj meni..zdrav duh v zdravem telesu.Pa ene hude superge nove si bom kupila..pa bo takoj boljše počutje..hahah
uživaj..se tipkamo

Banana in mackica, ostanita močni in pozitivni. Privoščita si razvajanje…

Punce jaz pa imam dilemo…. dobila sem ponudbo za menjavo službe. Ker v teh okoliščinah nisem niti razmišljala o tem, sem dala pogoj za veliko višjo placo, pa se povedala sem, da nameravam v bližji prihodnosti zanositi (seveda nisem omenjala, da sem v postopku) in sem bila prepričana, da me zaradi teh pogojev ne bodo hoteli vec. V petek so me pa poklicali, da se strinjajo. Sploh ne vem kaj naj storim, ker vem da ni pošteno, da vzamem službo in grem takoj v postopek, po drugi strani pa bi zamudila krasno priložnost. Najhuje pa je, ker ne vem kako se bo postopek razpletel… a imate ve kakšne izkušnje z menjava njem službe v času postopkov?

Orhid..hvala ti😃
Jaz mislim ,da realno ni nikoli pravi čas. ..sploh,če se načrtuje otrok ..pa še ne veš, kdaj vama bo uspelo.mislim pa,da je sprememba zelo dobrodošla in,če ti ustreza nova služba,da je boljša ne glede na denar…naredi to😃bodi pogumna in akcija novim izivom nasproti.Jaz bom v septembru ne ,da bom samo menjala službo tudi v tujino se bova preselila.ze od oktobra 2017 to planirava za september 2018😃z otrockom ali brez otrocka.

Orhid, hvala za upanje 🙂

Sprejmi!! Povedala si jim, bodi brez slabe vesti! Za tisti cas bodo pac nasli zamenjavo, strosek si jim samo en mesec, pa se odjrita si bila z njimi! Ne razmislaj kaj bo ko bo pa kdaj bo ampak naredi kar si zelis! Sluzba je nekaj dolgorocnega in ce se ti je ponudila super priloznost jo sprejmi, ker si to zasluzis! Ne oziraj se na druge 😉

Vzemi! Povedala si, strinjali so se. Zaslužiš si! Jaz sem bla tudi v petek na enmu razgovoru.

Haha zgleda, da bomo vse najprej sluzbo zamenjale 🙂 zgleda da nam je tko namenjeno, neverjetno. Srečno vsem 😉

Hvala punce, bom razmislila, ker se v trenutni službi dobro počutim. Bom se prej v trenutni službi prosila za povišico in se bom potem lažje odločila 😊 vsekakor se bom pa poskusila izogniti pretiranemu stresu.

Mackica in VK, mogoče je pa res tako namenjeno.

Pri zamenjavi sluzbe sm pa jst zelo skepticna..ce pred porodnisko dobis za nedolocen cas je super..pol te bo cakala..sm mela pa sodelovko ki bla za dolocen cas in je zanosila, doma mela se enga otroka..in ji pac po izteku niso podaljsali..rizik je velik..ce pa nisi toliko odvisna od sluzbe pol pa riskiraj 😉
Zalmi je ker je tecka prsla..nam bo pa naslednjic ratalo. Veliko srece 😀

Ana27, seveda tukaj se strinjam s tabo. Za kaj drugega kot nedoločen čas ne bi menjala trenutno, ker morava oba delati, drugače nama ne bi zneslo.

Pozdrav,
je bila katera pri dr.Rešu (predkratkim) in dobila 2 zarodka na ET?
Berem da na GK LJ vstavljajo po 2.
Ali se res gleda le na starost ženske ali na št. celic, ki jih imaš?

Lp.

Mavrica..to pravilo ni nikjer napisano..je čisto odvisno od kvalitete zarodka,starosti že nske..,in seveda ,kakšno diagnozo za zdravljenje neplodnosti ima par.npr:lahko ti bo dal 2 zarodka not..za vsak primer,ker je eden od njih slabšnobein se pol vsaj eden prime..ali pa 2 dobra..(seveda z tvojo in partnerjevo privolitvijo).tam do 35 leta vstavijo po enega..res je čisto odvisno od situacije.kaj imaš željo 2?ali ti dr.res svetuje?al kako?

Mavrica, pozdravljena.
Tukaj bos nasla info. http://www.neplodnost.com/zdravljenje.html —> na izbiro imas enega ali dva ( v kolikor jih je vec) odlocis se sama. Razen ce kaze zelo slabo ( starost, vec poizkudov, slabe celice… takrat ti jih lahko najvec 3)
Lp

Mackica..kako si??

V GK Lj mlajšim ženskam vstavljajo po 1 zarodek (če se ne motim celo ne samo prvi postopek, temveč prvi trije). 2 vstavijo le na željo pri starejših ženskah (tu mislim starosti okrog 40, morda že pri 38). Točnih informacij nimam, a na predavanju IVF je bilo rečeno, da so pred leti določili, da zavarovalnica krije 6 postopkov (in ne samo 4, kot so jih včasih) pod pogojem, da prve 3 postopke vstavljajo le po 1 zarodek. Zavarovalnice tako pride ceneje in lahko nudijo več postopkov, saj je zaradi tega manj dvojčkov, kar pomeni manj nedonošenčkov, manj zasedenih inkubatorjev itd. Ampak kot pravim, točnih informacij nimam. So pa na predavanju nekajkrat poudarili, da pri mlajših ženskah v prvih poskusih pride v poštev 1 zarodek.

Banana tako tako, malo mi niha razpolozenje, zjutraj me je bolela glava in nekaj mi je slabo (verjetno od vsega skupi) kupila sem danes se en test first sign, samo za vsakk slucaj preden poklicrm in se narocim. Krvavim se vedno. Kako si ti?? Se drzis?

mackica..jest tudi,tako,kot ti:) Jest bom tudi test probala,k se mi zlije..in ,k bom 100% pol bom pa Ivf-koordinatorko poklicala ali pa ji email poslala.Sporoči,kako bo..in drži se..

New Report

Close