Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Mačkica…Kje si?? Kako si??

Banana, kaj pa ce gres v ponedeljek ponovno na krvni test? Morda je se prezgodaj?

O banana ne bo tko hmalu..ginekologinjo mava 4.5.tko da cez cca 3mesce bova spet poskusla.ampak ja..kr fajn 😉 hm..mislim da ce si polhn neg.energije pride streljanje se kako prav..pa ni drago 😋 se dobr da sm dobre volje 😀

Orhid..Imaš prav:)ja bom šla..sem tudi na to pomislila.Saj dokler se mi ne ulije..še vedno upam:)

Banana! Naj se ti zahvalim za dobrodošlico.
Seveda nam bo uspelo! V ponedeljek pojdi,imas prav.
Se To, prvic je pri meni trajalo 7 let.Vse,ki jih jaz poznam so zanosile prek Ivf, (6.deklet) ene prej ene kasneje.Tako da enkrat bo.Ko bi le vedele koliko sem se jaz presekirala in prejokala,vedno znova odgovarjala sosedom,sorodnikom.Budala, nvm zakaj sva sploh povedala,da delava na tem pol pa kar ni in ni blo.Vprasanj pa vedno več in komentarjev..A veš ona je pa noseca…V glavnem od povisanega Prolaktina do neusp.poskusov. ter Ansioznosti.Ko sem prišla v fazo,da sem vsakemu odbrusila nazaj mi je postalo lažje.Poskusila sem z dihalnimi vajami,obiskala Pranoterapevta Tomislava Brumca,ki mi je pomagal do notranjega miru in takrat je uspelo.

pozdravljene.
emma2018, dobrodošla, držimo pesti tudi zate!!! saj se bodo dnevi hitro obrnili, probi odklopit, čeprav je težko 🙂
banana2, držim pesti za ponedeljek, sej gredo zdej vrednosti ful hitreje gor, tko da upam da je to to. pomoje se je stopka že izločila, saj tako so meni rekl. drugače pa je pri meni zelo čudno. naredila sem test danes zjutraj, bila je tako rahla črtica, da se je tako komaj vidlo, da sem vidla samo nek obris (uglavnem res malo) kako uro kasneje pa sem imela krvave in vmes rjave madeže čisto brez bolečin. sedaj nevem ali je prišla menstruacija in da se mi od punkcije vse čisti ali pa dejansko je res bila tako majhna vrednost pa da bi se en zarodek izločil? nevem nimam pojma. do ponedeljka nimam tut jz kje kaj rešit. partnerju niti ne bom govorila, da ne bo dobil lažnega upanja, tudi sama ne pričakujem preveč.. mi je pa res čudno.
če oni posrkajo iz jajčnikov vso tekočino s folikli in če ti oplodijo celico in vstavijo noter oplojeno jajčece (to je takooo mičkeno da se vidi pod mikroskopom) kaj dejansko se ti sploh lahko izloči da temu rečeš menstruacija?? čudno mi je ker res ni bolečin..
srečno vsem in lep vikend, sprostite se in uživajte!!

mačkica1 – ob menstruaciji se izloča maternična sluznica ki je rasla in bla prepojena s krvjo in čakala oplojeno jajčece, če do vgezditve ne pride se vsa ta sluznica izloči kot m. morebitni zarodek pa pač skupaj s tem izloči oziroma propade, ampak je tako majhen da se ga ne vidi tako da to kar se izloča je maternična sluznica

https://www.pravljicna.si/menstruacija – mal opisa

banana2 – banana kateri dan po punkciji oz po transferju kolikodnevnega zarodka si, da vidimo koliko bi morale biti orientacijske vrednosti?

Emma2018 – pozdravljena 😉

mAČKICA….Wiiii..no vidiš..ni še za prehitro sklepati:)držim pesti,da nama za vikend še zdrži in naprej.Rahla črtica?!!Kot pri meni..delam na baby check..jojj res držim pesti,da nama uspe..:)
VK17 …hvala ti:)Jaz sem imela IUI tokrat..11.dan!?Zlata si..dej poglej prosim..

banana2 – 11 dan po iui, to je še prezgodaj, načeloma bi moral baby check (pokaže vrednost 10, kar je manj kot npr clear blue, ki pokaže 50) pokazat + najkasneje 14 dan po oploditvi, krvni pa tam nekje 18 dan najmanj 50, tako da jaz bi delala test kvečjemu čez 1 teden 😀

vgnezditev je lahko tudi komaj 9-10 dan in se beta še ni mogel toliko podvojit, itak je pa na začetku 1 in ko se čez 2 dni podvoji je komaj 2.

še razpredelnica z vrednostmi bete :
http://www.bambino.si/humani-horionski-gonadotropin-hcg-%E2%80%93-nosecniski-hormon.html

Vk17 hvala za pojasbilo sm si nekak drugac predstavljala 🙂
Banana2 jz sn ucerej delalal clearblue pa ni blo nic, danes pa baby check mini je bla pa res komej vidna.. in ucer k je blo neg. Sm nehala z estimo kr je blo naroceno ce bo – da neham. Dans k mam pa izcedek pa nevem kaj pomeni vse skup (zdaj je samo rjavo, zelo malo in cuden vonj). Kaj naj zdej z estimo? Spet zacnem al bo kej narobe ? Mi je pa cudnk si v tem primeru k je izcedek estino not rint.. najbols da grem v pondelk dat kri v kolker se ne ulije. Tudi jaz drzim pesti za vse nas!

Vk17..uuuuu..sm tolk glupa..da ne morem vrjet.Po ivf se je že 11.dan poznalo(ja itak,k so mi pa že zarodek notri dal…ooooo,kva sm luda.,.A najbolj me je zmedlo to po svojih rednih menstruacijah bi mogla pa že 2 dni(če štejem do konca tega dneva jo že dobiti).Je vsak mesec točna,kot ura!Pri IVF -JU..sem jo dobila točno takrat,kot vedno.Mi pa tudi tam sestra medic.ni nič rekla,k mi je za Iui .sam,papir mi je dala in piše,če dobiš menstro da se ponovno naročiš.oooooooo…tole sm ga pa res zgrešila..Res hvala ti..,da se ne sekiram in celo dramo delam..
Mačkica…estimo si vstavljaj..!!

mačkica1 – ja če je rahla črtica je lahko +, baby chek pokaže prej clear blue kasneje, kateri dan po čem, koliko dni starega zarodka si? jaz nebi nehala z estimo, dokler ni za ziher, je butasto tlačit not ja, zato je meni boljši crinone gel ki si ga daš samo 1x na dan, pa še to s posebnim aplikatorjem, tudi v nosečnosti so možne krvavitve in izcedki, sploh v času pričakovane m.

Pa ne nehavat s progesteronom punce kar tako, bolš kdaj za brezveze dat ko prehitro nehat 😉

Ja jz k sm ucer vidla – sm rekla to je to, rekl so da neham in sm nehala.. dans sm se pa odlocila da nardim se enga cist za vsak slucaj ker me ni nic bolelo ko me ponacad pred menstruacijo. Transfer sm mela po treh dneh in danes je 2 tedna od transferja.

vk17..a to pomeni,da ,če sem danes na 11.dan imela bthc 5 ,da naj bi ga imela na 14.dan od 10 bthc dalje..18 dan na krvnem pa tam okoli 50 bthc?
Hvala ti:)

banana2 – nekaj takšnega ker to podvajanje ni ih točno mora pač rasti in približno na vsaka 2 dni se podvojit, pa tam okoli 18 dne mora bit najmanj 50, da je ok baje, če je manj pa več kot 5 je neka siva cona kjer ne napovedujejo uspešne nosečnosti npr. se je vgnezdilo pa šlo naprej ali pa gre za imn, tako da je fajn narditi teste, da veste pri čem ste, tudi če pride izcedek ali krvavitev.

mačkica – tebi bi moglo že pokazat 😉 če nisi ziher pa na krvnega tist najbolj pokaže, pa še cena je ista ko en clear blue.

Vk17.za tole razlago sem ti pa zelo hvaležna..hvala ti😃😃res mi je zdej bolj jasno.se skoz učimo. .🌹🌹
Mačkica..na krvni v ponedeljek pojdi..wiiiii..veseli se😃

Hvalaza nasvete. bom šla takoj v ponedeljek ja, in upamo na najboljše.
Srečnooo

Zdravo.
Tako, izcedek se je izkazal za zacetek menstruacije, se je ulilo, tudi bolečibo so prišle. Imam občutek da je bilo morda s testom kaj narobe.. uzivajte vikend!

Mackica..evo meni tudi ob 9.00 zjutraj eni izcedki in kri..ooooo..kr na jok mi gre..no mi srce joče.res mi je žal tudi zate in drži se..pošiljam ti objemcek.🌹🌹🌹

Punci, tako sem žalostna, ko to berem. Res sem upala, da vama tokrat uspe in sem se veselila lepih novičk z vajine strani. Zjočita se, privoščita si kaj dobrega za jest, sladoled, kavico… mislim, da si tukaj res iz srca druga drugu privoščimo +. Mene pravi boj še čaka, se vam takrat kaj več oglasim. Vedite pa, da vam želim pokončno pot naprej, ker nas VSE čakajo naši otročki. Ta čas bo prišel in to kmalu. Mislim na vse vas (sama pa iščem kakšne dobre filme in knjige, ki bi me konec meseca zaposlili, da ne bom ves čas razmišljala samo o tem). Punce – pomlad prihaja. Nekaj lepega čaka na nas. 😉

New Report

Close