Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Punce..res hvala za pozitivne misli in upam,da bo to to..😃😃in seveda javim v petek😃zdej grem pa še 10 testov kupt.ne sej ne..hecamm se..!!al pa ne..haha
Mačkica1…držim pesti😃😃😃😃😃javi..v petek

Jaaaaa banana2, sigurno je to to 🙂 !! Sem vesela za tebe 🙂 !! Uživaj v teh trenutkih in komaj čakam, da ti še krvni test potrdi ;).
Kako jaz komaj čakam te občutke, res…noro se jih veselim. In zdaj dajem vso upanje na ta IVF postopek in mora uspeti :). Si ne predstavljam, kako bi bila na tleh, če ne bi uspelo, pa sem, se do zdaj kar lepo držala. Imela sva že 3 IUI, vsega skupaj poskušava pa dve leti in pol. Kaj pa vi, kako dolgo že delate na naraščaju?

Tudi midva poskušava dobri dve leti, do samega postopka sva prišla pa kar ‘hitro’ (septembra 2017 prvi pregled, konec meseca marca naju čaka prvi postopek).

Banana, jeeeej jaz tudi mislim da ti je uspelo. Super! Bos vidla, vsak dan bo bolje vidna crtica. Čestitam pa po uradni novicki 😘.

Banana, super!!!!!! Ne moreš verjeti, zgleda da je zate IUI tisto pravo!!!!!

Pozdravljene punce😊
Ze zelo dougo vas berem,pa sem se končno opogumila da se tudi sama prijavim in se vam pridruzim😊
Sem v postopku ivf 1×.na otročku delamo ze 5 leta,ker ni obrodilo sadov sva odšla le po pomoč v lj.jaz sem bp,partner ima pa zelo zelo slab spermiogram.
Konzilij sva že dala čez,cez dva dni sma naročena na pregled oz.da nama še vrjetno enkrat razložijo.punce zanima me kako poteka naprej?cez cca.11 dni jo pričakujem.
Hvala vam za vaše odgovore že vnaprej.

Punce a kera kako je zdej z zamrznjenčki? Se naročim v Leonišče h gin.kera me je mela,ali kar v Stari porodnišnici? Na listu pise da poklicem za novi postopek v Leonišče,vendar se mi ni noben oglasil.

O pozdravljena bonika 🙂
Ja zdej ti use lepo razlozijo in pokazejo kako se bos spikala,1.dan menstruacije prides po inekcije in z 2.dnem se zacnes pridno spikat. 7.dan je pa 1.uz. naprej pa ti sproti povejo 😉
Zelim ti veliko uspeha 😀

banana – ja BRAVO! SUPER! čestitke za drugo črtico! pa al že skoz govorim, da bo to leto naše leto 😉

anaa27 – naročiš se v leonišču pri ginekologu, ki ga imaš tam. ginekolog ti da napotnico za pingvinčke in šele potem se naročiš na oddelku. nekdo mora namreč določiti kakšen bo protokol. meni so sestre rekle, da naj se naročim kar isti dan, ko sem bila že ravno tam zaradi predvidenega et-ja… potem ko smo se zmenili vse na oddelku, sem res šla kar direktno v leonišče.

Hvala lepa za te info.😊
Mene sicer bolj zanima po špikanju npr.ko dobim stopko,kdaj naj bi potem imela punkcijo?dobila sva kratki protokol..v službi je bolj problem,ker naj bi pravočasno povedala od kdaj bom odsotna..se vam opravičujem ze vnaprej za mogoce bolj “neumna”vprašanja ampak sem bolj nova v tem.
Vsem nam pa seveda želim čimprejšni plusek 😊😊

O dolenjca hvala za info 🙂 itak da bo..ti si naslednja 😉

Bonika jst sm v cetrtek zvedla da bom mela stopko v soboto in v ponedeljek sm mela punkcijo.ce se ne motim je puncija v roku 36ur po stopki. Na dan punkcije zves st.celic in kdaj bos mela transfer.

da bi se punkcijo ful v naprej predvidelo – ne vidim tega kot opcijo. jaz sem npr.imela 4 uz-je preden sem jo dobila. nekatere so jo dobile že po prvem uz-ju celo! tako da odločitev pade glede na videno na uz-ju. v povprečju pa nekje od 11.-16.dne (približno?) +/- dan ali dva(?)
jaz sem si ob pričetku poskusila približno preračunati, okvirno naj bi bilo v začetku februarja. posledično sem si tudi v službi vse tako zrihtala, da sem bila takrat prosta. potem pa se je ob počasnejši rasti foliklov in 3dnevnem zamujanju M na koncu prestavilo na sredino februarja in mi zmešalo vse načrte… najboljše, da si vzameš daljši časovni okvir. da boš imela tudi rezervo.

Uhh hvala za odgovor dolenjca in anna27😊.
Ja malo me sluzba muci,ker naj bi povedala okvirno kdaj me ne bo in celo kak dougo 😑
Ahh se bo ze nekako uredilo.

pozdravljena _bonika_ – ja saj če se držiš tistega kar oni priporočajo glede bolniške itak ni nekaj več kot dober teden, kar je pa tako kot da bi mela mal hujšo virozo in tisto tudi ne napoveduješ vnaprej.

Jaz nikoli v službi ne razlagam lih zaradi tega ker neveš kdaj bo. Ponavadi sem pač 1 dan pred punkcijo rekla da sem zbolela in to je to. noben ne rabi vedet ker je to osebna stvar. 1 x sem celo povedala v petek da mam v pondelek en poseg nič ne kaj in kako in da bom predvidoma kak teden doma oz. da javim konec tedna kako pa kaj. se mi zdi da je bolj nič ne prej rečt preden ti ne dajo stopke ker prej itak neveš, bolj planiraš, bolj ne gre po planih.

V sluzbi pa raj nc ne omanjaj za zihr.jst sm povedala novi sefici..ker sem z januarjem zamenjala poslovalnico..in ceprav je bilo povedano v zaupnosti kaj mam in da sem v postopku so v roku 1mesca vedli vsi sodelavci. Kar me je zelo zmotilo. Ok zdej sm bla vec na bolniski in ni komplicirala..v naprej ji pa ne bom nic govorila..

Za dan žena vosčim vam iz srca🌹🌹🌹😃😃😃

Banana2 tooooooo super!! Ti si bla na iui ane? No vidis zgleda ti res odgovarja.
Jojjj kok vesela da se vsaj malo dvigne povprecje! Jutri pa krvni. Uzivaj v trenutkih!

Tudi jaz vsem zelim lep dan žena! Drugo leto pa upam, da si bomo lahko ze čestitala tudi ob materinskem dnevu 😊

Tandan…ja na 2xIVF..,ker ni doktor delal IUI in sem ,ker nisem vedela..se ,kar mu prepustila.In ni bilo uspeha.Potem sem se prestavila na drugo kliniko in jim rekla,če lahko IUI,ker imava nepojasneno neplodnost pa so rekli,da za poskusiti je(da 2 poskusimo.,in,če ne bo uspeha .pol pa spet v IVF).Sedaj prvič IUI in upam,da jutri pokaže na krvnem uspeh..:):)
Delava na otročku pa že 7 let..(2 leti v postopkih)..,Prejšnjih 5 let sem pa slepo verjela,da bo,ko bo..,da verjetno zamudiva ovulacijo,da imava premalo spolnih odnosov..itd..saj veste..vedno nekaj pride vmes.Pa tudi ginekologinja je skoz govorila..še malo pa bo..jaja..evo pol pa 7 let naokoli..AMPAK,ČE JE VOLJA JE MOČ!!
Mi je pa ogromno pomagalo,da imam vas in,da lahko pišem o svojih občutkih,problemu in,da se res počutim prijetno.Tako,da vse ,ki prebirate in zbirate pogum,da se pridružite forumu le naredite ta korak..saj je to začetek lepega konca:):)
Res hvala iz srca vsem,da vam težim(haha),ker ,če ne se bi mojmu utrgal(hahah)sej veste(kaj mislim)!!

Vesel dan zena vam zelim 🌹🌷🌻❤️

Lep dan žena tudi z moje strani!
Imam pa slabo novico, zjutraj sem naredila test, ki pa je negativen, tako sem ze na vse zgodaj zjutraj tocila solze, ampak sem se uspela pobrat in se odlocila da grem novim znagam naproti cez tri mesece (saj je potrebno 3 mesece premora, kajne? Al koliko ste imele ve ponavadi?) Tako, vmes bo se kaksno krajse potovanje in nabiranje novih moci.. Srečno vsem!!

New Report

Close