Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa imam občutek, da bom umrla, če ne bom shujšala

imam občutek, da bom umrla, če ne bom shujšala

hehe, bom vzela za kompliment:-)))))))))))))
uspešno hujšanje tudi vsem vam:-)))))

tako. danes zjutraj sem se zvagala na tešče. teža je še vedno ista!!!!!:-S
ne razumem ravno najbolj zakaj. po oblačilih sicer vidim, da sem shujšala. krilo, ki ga imam za “mušter” in je bilo prej tako tesno, da se tudi usesti ne bi smela (ker bi počilo na riti), je sedaj ohlapno. včeraj sem po dolgem času oblekla dolge hlače (v javnosti ne nosih kratkih, hehe, only in the comfort of my home), ki so iz strecha in so tesne, včeraj so bile nekam ohlapne, niso me nič vezale čez rit…

pa kljub vsemu…še vedno imam 122 kg. pri tako visoki teži bi res pričakovala najprej vsaj rahel padec teže. vsaj kako kilco no. orkaflek:-(

očitno nekaj počnem narobe.

Če občutiš razliko in hlače niso več tako tesne, kot so bile, potem te nima kaj skrbeti.
Zelo pogosto je namreč, da se občutne spremembe začnejo dogajati preden pride do prvega padca kilogramov.
Poznam tudi primere, kjer je tehtnica začela kazati manj šele po 3-4 tednih. Če prej nisi bila športno aktivna, pa je nespremenjena teža lahko povezana tudi s tem (začetna reakcija).

Ti kar pogumno naprej, če pa tudi čez kakšen teden ali dva ne bo sprememb na teži, se pa ponovno javi in bomo že poskrbeli, da bo šlo tako, kot je treba 🙂

Važno je predvsem, da ohraniš čimveč mišične mase, če jo imaš sploh kaj … drugače boš doživela tako imenovan jojo.

Lp

res je nekaj…priznam, da se pred tem kakih…hm…4-5 let nisem veliko gibala (me je kar sram povedat, saj vem, saj vem, lazy ass, a big one…)

Mišice so težje od maščobe, najbrž tehtaš enako zaradi tega razloga. Vztrajaj….

http://www.herbalife.com

se zahvaljujem za link, a ne hvala. sem jemala herbajalf, uspešno shujšala in se potem uspešno zredila nazaj ter pridobila še plus dodatne kilograme. še več, s prodajo se je celo ukvarjala (po najprej uspešnem hujšanju seveda, nato pa tudi uspešni pridobitvi kilogramov nazaj) tudi moja mama. tako da zelo dobro vem kakšne so cene, če si včlanjen in kakšne so če si supervizor ter kakšen je zaslužek. če mi zrihtaš po supervizorski ceni – torej skoraj 50% ceneje, vzamem. če ne, pa ne. ker si lastnega dobička verjetno ne bi hotel odtegovati…torej ne hvala:-) je ženska, ki je mojo mamo potegnila v samo prodajo in ves piramidni sistem, ravno pred parimi tedni spet klicala in nagovarjala mamo, en pravi nadležen parazit je postala, komar, ki neprestano brenči okoli glave. glede na svojo trenutno izobrazbo, ko pomislim kaj je povedala na svojih kao predavanjih…prosim minuto za na wc…

itak je bistvo herbalajfa ureditev obrokov. to pa lahko naredim sama tudi brez njega. samo da denarnica ni tanjša. razen seveda, če mi prodaš po supervizorski ceni. potem takoj vzamem.

tema v kateri lahko prosto reklamiraš herbalajf je spodaj, hvala:-)

Pozdravček!

Sama imam tudi preveč kg in zato sem se odločila za montignacov način prehranjevanja, diete mi niso nič novega, sem pred 4. leti shujšala za 20 kg, potem pa z nosečnostjo in vsem ostalim dobila 15 nazaj, smrk.
Tako, da zdaj je spet treba nekaj ukrenit, drugače sem mamica 8. mesečnemu falotku in sedaj po porodu nisem imela velikih problemov s hrano, razen sladkarije in pa kakšen radler:S No sedaj sem sladko čisto črtala, enako belo moko, čeprav kruha in belih testenin že prej nisem veliko pojedla, no pa krompirja in riža ni več na seznamu. No velika sem 172 in imam 89kg, starost pa 25 let. Rada bi prišla do normalnega itm, torej nekje na 70. Aja glede gibanja pa sprehodi z mojim 8. mesečnim malčkom vsaki dan, samo na tešče se žal ne da, ker je treba marsikaj zjutraj postorit in 1-2x na teden laufanje, mogoče se še v fitnes včlanim, bom še videla.
Iščem pa kakšne sotrpinke:) na forumu, da vem da nisem sama in da se spodbujamo.

Zdravo,

danes sem odkrila ta tvoj “blog” in bi se ti rada pridružla. Sem stara 25let, mam pa 96kg. Tudi sama sem odvisna od OH, ampak ne od sladkarij, temveč od krompirja. Tega bi pojedla kokr hočeš. Mi moj prav da sm krompirjevo dete. Tko da zdej to zmanjšujem (no nism ga jedla že 3dni-ni velik, je pa začetek). Od učeri sm resno na dieti, (ne tko kt prej-sej vemo kok to zgleda). Glede fizične aktivnosti sem trenutno v večili stiski s časom, ker sm v službi po 12ur dnevno, in pol mi zmanjka energije, bo pa s 1. sep. lažje, ker bo projekta konc. Do takrat pa se navajam na manjše obroke. Sabo imam malco in sicer 3 mini žar puranje klobasice (ostale od učeri) 2 paradižnika, 1 malo mocarelo in 1 kos kruha (črnega). Za vsak slučaj mam pa še 3 naktarine (če ne bojo za čez dan, bojo za večerjo). Trenutno pijem kavo brez sladkorja (na vrečki piše da ma z vodo pripravljena skodelica 52kal), upam da bom dans bolj pridna s tekočino kot učeri (morm spit vsaj 2l vode).

To je za zdele vse…upam da si bova lahko v oporo…

lp P

Ne mene pozabit 🙁

Jaz sem danes jedla polnozrnat kruh+montignac marmelado za kosilo bodo ribe+ velik zelenjave, večerja pa verjetno paradižnik+mozzarela+malo soli in olivnega olja ter origana. Pa vmes za malico kakšno jabolko, mogoče breskev.

wuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuu, končno sem dobila družbo:-)))) da le ne bom sama na tej trnavi poti:-))))

no, danes lahko sama KONČNO poročam, da se je tehtnica KONČNO premaknila:-))) jo je bilo treba skoraj prosit, hehe. zadnje tri dni sem bila pri hrani res korektna (se pravi nobenega čokoladnega sladoleda za lahko noč, nobenega piškotka) in….rezultat?

danes sem se vagala na tešče in cager je pokazal 119kh. WUUUUUUUUUUUUHUUUUUU, nič več ni spredaj dvojke:-))))))))))) športala te dni sem isto, kar veliko, edino včeraj. včeraj mi je satan hotel razklati glavo :-S
priznam pa, da sem včeraj zvečer imela manjšo večerno sladko pregreho, a nimam slabe vesti, ker sem bila prej tri dni pridna in pri hrani in pri rekreaciji.
kmalu bo potrebno poprijeti malce še za knjige, tako da s časom ne bo več toliko časa za gibanje, a kako urco na dan si bom kljub vsemu še vedno vzela.

krompir, oz.krompirjevo dete, me veseli, da se pridružuješ:-) te pa drugače razumem. sama sem debela kmečka bunka, na njivici nam raste tak lep krompirček…kako vse ga jaz rada pripravim, raje ne naštevam, KER ti bom naredila skomine:-))))
te smem vprašat kje si zaposlena, da delaš 12ur na dan?

ahojka – me veseli, da si se tudi ti pridružila. moja soseda je po porodu prav lepo shujšala. samo zavzet se je treba. tako da verjamem, da boš tudi ti imela čez čas željeno postavo:-)))))

punce, opažam, da smo vse nekam približno istih let, od naše “trojice” sem najmlajša, pa najtežja tudi, hehe:-) bo še zanimivo tole:-)

lepo bodite punce:-) jaz grem pa zdaj…na treking z našim kužkom…:-))))))

Saj jaz sem mlajša imela še več kg kot jih imam sedaj, so mi pa forumi in tamkajšnje spodbude fuul pomagale, sam se ne spomnim kater forum je bil. Imela sem pa takrat ločevalno dieto in sem se je naveličala pa sem mal preizkušala različne diete pa je šlo dol 20 kg. Zdaj pa nočem preizkušat nekih diet ampak se želim pravilno prehranjevati+ gibati za celo življenje, ker ko si enkrat v tistem začaranem krogu diet ni fajn. Tak da zaenkrat delam po montignacu, edino kavi se nisem odpovedla, ker ob mojem malčku jo res potrebujem 😀

debeladeklica sm še študentka, ki dela počitniško prakso v eni izmed večjih firm (več pa ne bi-sej veš stric google vse najde). ja, krompirček…oh ja…jst si ga zlo rada nardim pečenga na vodi. in ja, definitivno nisi sama, no kokr sm vidla smo 3 🙂 bo laži…no jst več kg kot jih mam zdej še nism mela, čeporv se dobr počutm v svoji koži sm predebela (itm 40) kar pomen, da sm širi kt dali…in če želim drugo leto dejansko zanosit morm konkretno in zdravo! shujšat. iz kirga dela slo. pa sta? jst sm iz žabarije.

ej drug let, bomo mele take postave, da bi lohka predstavlale viktorija sikret kolekcijo :o))

lepo bodita, pa se tipkamo

lp

tega strica montignača sem pa ravno včeraj malce prebirala:-) glikemični ideks pa to. pravijo, da naj bi bila ta in south beach dieta nekako najbolj zdravi od dijet in hkrati dijeti, kjer je s časom prehod na normalno prehrano dokaj lahek…

nam bo uspelo? boooooooooooo :-))))))))))

krompir – iz žabarije? kateri del slo je to?:-) jaz sem iz okolice kk:-)

koliko si pa visoka? moj itm je…em…43:-/
o lepo, bejbija načrtuješ:-) potem pa le zdravo shujšaj, ja:-)

hehe, bomo predstavljale viktorja sikret, prav, dogovorjeno:-)))))

Nosečnost definitivno lažje prenašaš z manj kilami, itak ti še potem narastejo 😀
Jaz sem drugače iz posavske regije.

Punce, ste pa luštne za brat! Velik sreče pri hujšanju, ideja o nedieti in zdravi prehrani + rekreaciji je definitivno zmagovalna.

ahojka, iz posavja si? ja orkaflek, na koncu bomo ugotovile še, da sma kake dalne/bližnje sosede, hehe:-)))))))))))

res je, v nosečnosti kile ponavadi narastejo. čeprav imam kolegico, ki se ni zredila skoraj nič med nosečnostjo po ostalem telesu, samo v bušija:-) je pa res, da je ona že celo življenje pri tasuhih…:-) lucky:-)

S kej pa si ti?

Ma jaz sem se med nosečnostjo 9kg zredila kar ni blo hudo veliko, ampak problem je, da jih je šlo sam 4 dol, ostale pa so se pridružile prejšnjim, ki jih je bilo tudi preveč :S

New Report

Close