Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

dragi obiskovalci in obiskovalke,bratje in sestre, vsi prijatelji in vsi tisti,ki bi to radi bili a cakate v vrsti. This is your captain speaking: Prisli smo do tocke, ko zasedam cudovito stevilko 100 in to pomenistoti post. Cestitajte si med seboj in me slavite, pisite se naprej, vas gUrUgU

NO NO NO NO NO NO NO DOVOLJ

Nej ti bo – k si ravn ti:))))

Bravo za vse nas!:)
Mislem, pod tuš skočim, pa smo že čez sto.
Dejmo mu še mal pomagat, če mu je to življenjski cilj.
Lep preostanek dneva vsem, ki čepite doma za temi škatlami!

pa še enega od mene…

Hej, mislm, da ti ne bo uspel! Ampal ce ti tale post kej pomaga… You can keep it!
Tanja

Ti mi nic ne pises:) Jaz sem pridna doma trenutno:)
Ja lubija mam pa ze vec kt 2 let, zihr sm ti omenila:)
super se mej:)

Moj skromen prispevek. Ampak naj te razočaram, da je dozdajšnji rekord več kot 300 sporočil…

evo…tukile se moj post… moje dobro delo za dons!

počasi se nabirajo odgovori, počasi. in kmalu bo ta tema že na drugi strani… težka bo. jaz ti lahko pomagam, samo če bi hotela narediti velik učinek, bi ti morala sedaj napisati vsaj 300 odgovorov, kar pa nima smisla

Prejmi še moj mali prispevek k rušitvi rekorda…

Po dolgem času spet tle…Zgleda, da je forum spet prišel na tisti stari nivo. Vsaj tak občutek mam. Novi ljudje, nove ideje.

CIAO

no ze jst bon napisu neki, (da bos dosegel tvoj rekord)in folk kok smo dans? jst isebno sm ql.

FankygUrUgU

Heheeee… ne bo ti uspelo… 😛

ma jest sm zmeri za – rekord mislm:))

btw: a si ti “tist” GURU;))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close