Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

V glavnem…spet petek zvecer….ne grem nikamor ven…prezvela ga bom s lubijem ob televiziji ( moske zadeve:)) ), pa se malo bomo s prijatelji igral tarok:))

ps.vse za najvecje stevilo sporocil:)

Waw, tole pa dbest uspeva . Ulla je vprasala zakaj to pocnem. Zato ker bi biu jaz najboljsi predsednik za to drzavo, in zato, da izpolnim sanje vseh mladih otrok, in prijateljev :)))) sej se hecam, pac mi je tko izziv, da podiram rekorde. Hvala za podporo in sodelovanje, se pridite

waw dbest, jest sm bol za scene ampak ok, nej bo, stari kul ane, sam da se zvija pa je dobr. A ga kej zurate, ok ajd

zivjo, kuko gre, no sej bo :)) mi smo s tabo

glej ga ,se se ti kr hitr nabira, uzivej

Kje si ti dekle :))… uuuuu lubija maš?:)

Ne bo ti uspelo. rekord je krepko čez 300.

TI SAMO GLEJ SPIDER, IN OPAZUJ TA CUDEZ,PA SE PIS MI KEJ, DA BOM LAZJE USPEL, in ko bom zdej podrl rekod si mi dolzen drinko,ajde

da nau teb uspel

WA, slavc ker neum,pa lih kar si mi pisal, mislm dbest,kaj pravis na to

zdj mam pa obletnico, trideseto sporocilo,haha,dejte se mau pa bo abraham in tako naprej, bravo vsem skupaj, uspelo mi bo

no

Ajde na ti se tega zdej se pa se kej pr men oglaspa se nekaj nasvetov za boljše rezultate:
PREDEN vprašate, uporabite iskalnik (povezava ‘Iskanje’ malce višje!),
saj je bilo enako ali podobno vprašanje verjetno že postavljeno;
Če želite anonimnost, ni potrebno vpisati e-mail naslova;
E-mail lahko vpišete, če želite da vam kdo odgovori po elektronski pošti;
Ime je zaželjeno ali vsaj vaš psevdonim oz. vzdevek;
Naslov teme naj bo jasen in prepoznaven.

ajde,ajde…..

…lep pozdrav tudi od mene…..

Ciao!

no ja to ti pa kr gre srecno!!! pa se neki

ajde,ajde…..

…lep pozdrav tudi od mene…..

Ciao!

No ja spet sem ti mau pripomogel do rekorda IHIHIH

ah, pa sploh ni fora, če pa nekateri večkrat pišejo! Moj prispevek je že oddan. Lahko pa vam povem, da se mi… pa mojega dragega ni, in zato veselo brskam po računalniku…
Lahko noč vsem!

Ja no raj bi probal s kksno dobro temo ne pa tko.

Jaren

Kokr vidim ti gre kar v redu. Kok pa misleš zbrat teh postov, cilj?

Ma to je brezveze, na silo. Enkrat je ena punca odprla temo o avtih pa je blo brez problema takoj čez 300.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close