Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

…mmmmmmmmmm

Še,še,še,še………

Ciao!

Se pravi Spider, če bi tekla tema o fuzbalu, bi bil rekord zagotovljen?

O avtih?

No,res obširna tema…..a kaj čmo…gUrUgU želi svoj rekord….pa če je s tako malim zadovoljen , zasluži pomoč……..

Lp,

gUrUgU TOLE TI BO USPELO SAMO Z MOJO POMOCJO, POKLIC CE ME SE KEJ RABIS. CAR

tenx za vso podporo, zgodovina se ustvarja, torej bodite zraven, ko se to zgodi in pisite v to rubriko

..evo sam zate…za tvoj rekord…
Pozdravček, brina…

ma ja , ena punca je začela o avtih..kaki so ji všeč, pol so s edruge vključila, pol malo kreganja..ne spomnim se več natančno.

O fuzbalu smo tu že dost debatirali, ko je bil SP..pa niti ni bilo strašno veliko postov.

mISLM dbest tole z avti, ampak men se gre sam za rekord, sej ma vsak svoj stil,pa mislm da kr laufa, piste vsi, ce bi vsak samo en papircek pospravil v smeti ,je to takoj pilijard papirckov, tako je tudi s sporocili, naj vsak napise vsaj enega, tisti ,ki pa si bolj zelite biti vkljuceni pa tudi do deset ali vec 🙂

oPAZAM,DA GLEDANOST PADA, TOREJ PRIDITE VSI IN UZIVEJTE V TEM SPEKTAKLU TER PISITE CIMPREJ

a se ti je malo ustailo a ne, no ti bom dal jaz nekaj mlina na veter, velik srece, ceprav se zmeri pravm da so boljsi nacini

evo e enkrat pomoc najvisjega, tko da jih bo petdest, veseuga Abrahama ti zelim,a se nisi nekako tko izrazil, pa prid kej pogledat u mojo rubriko najbolsega tipa

Kwa je zdej frajer, a? Se ti kar smeji a ne? Smo tkole vsi pripravljeni, da ti pomagamo. Kwa pa dobimo zato?:)

Car! Dobr da mamo tebe, da spet rešuješ situacijo.
Pa ti morš bit res en velik Car. Ja, z velko začetnico!

Smo na dobri poti do rekorda ha?

No..da bo se en vec 😉
Sam kokr sem jst do zdej opazla jih je blo najvec neki cez 200..lahko pa da jih je blo kdaj se dost vec..ne vem
Velik srece 🙂

oja

No,pa naj ti bo,če te to zadovoljuje…

I don’t love you:)..

No, saj ti bo ratalo. Smo še 344 postov pa boš na 400. Demo dejmo;))))

evo, da ti pomagam kolikor le morem….
in zakaj bi rada to?

Kaj ti je najbrž dolgčas, da si si izmislil takšno temo? Sam ko boš dosegel rekord, bi bilo fajn, če bi vse tiste, ki so ti poslali sporočila, povabil na pijačo.
Pa en lep deževen pozdravček z moje strani.

dober predlog – tiste, ki smo ti pomagali, moraš povabiti na pijačo :))))))
ma ja… samo da se nekaj piše :))))))
ta tema je pa res totalno odkačena… pa sploh teme ni :)))))
danes mi malo seka… brez zamere :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close