Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

HOCM REKORD,imeti najvec sporocil

ja baje,da bo ob poldevetih al devetih in da bo pol ure rappal, pa mejl bo ,ce ne dons pa u bliznji prihodnosti :)) aja pa dons moja mami srrecala tvojo.. pis

…aja za pol ure vem da bo k je ucer reku…ja mi je mami rekla da se srecal…sklpe..treba bo prej domu hodt:) pa kok je to bliznja?

Opa, Car je gorenjc!
Madona, sem bla v Kranju že miljonkrat, pa še nobenga tazga nisem vidla, ki bi ustrezal tvojemu opisu?
In kje naj bi imela ful sporočil?
Pa še to, od kje podatek, da sem iz Šk. Loke?
Hopla, hopla, kaj pa če je vse res, vse res….
Al pa tud ne:)
Ajd, Car uživi!

Oj!

TO JE ZELO BLIZU, skratka pa baje jest biti strupen, hehe, no pa prihodnost zelo bliznja, kuko kitara, dons vadu, bllage 🙂

Car, povej kam nas boš povabu, da tole zalijemo. Tkole ti pomagamo do rekorda…Upam, da si že kje rezerviru.
Jest pijem belo vino. Da ti mal pomagam!
Tko, da naj te ne skrbi, jest ne bom predraga.

ne s kitaro k nevem kva nej recm k trio duo blage se pogledu nism:) kva strupen???????????? a to mt rekla?

Ja dbest, jest pa ne pijem alkohola pa vseen sse bo tut zame kasn koktejl najdu, walda se dobimo enkrat na drinki, sam tle u kranju je tuga, a mate u skofji lohki kaksn hud lokal al pa diskac al pa kej tazga, no pis,aja kolk stara :)))

:))))))))))))))))))))))
Tale smeh, je odgovor na vprašanje, če imamo v Loki kakšen civiliziran lokal.
Tugaaaaaaaa.
Zato sem pa zdele lepo doma, ker se mi tud slučajno ne da ven. Ker itaq nimam kam.
No, sej ne rečem, kakšna kava popoldan. Ampak zvečer….
No, coment.
Ja v Kranju mate pa glih nov lokal. Baje, da je kar u redu. In?

Ja baje, dvomim, d bi si moja mami strupenost kr zmislla, ne sej to je blo v dobrem smislu mislen, kao strupen kokr to rece Bogatasa- dobr :))) vsaj jest si bom to tko razlagal in moja sta mi tuut tko povedala :))) ni panike, jest blage duet, pa blage drzavn, pa blage vse, ::)))))) pis

Sem ti še en post namenila. Da bo številka večja.
Pa sej sem ti napisala, nevem več kam, kolk sem stara.
21 pa pol, aprila bom 22. Pa ti?

ja za un lokal moras bit star 21 let , jest sm pa se mau prezgodn :)) pis

Aha, pol pa lohka sam od zunaj gledaš?:)
Pa sej v Kranju se pa ja najde kakšen lokal, da je v redu. A mam prov?
In kam hodiš ven?
Pa kero šolo delaš?

No pa dam se enga za boljsi uspeh haha

evo ti ga

uglavnem dela on gim kranj ki mu je nadvse povseci:) hodi pa v razlicne smeri….I know….pa ucer je biljard igral pa sva zmagala:))) oglavnem rekord je zgleda dosezen adijo

da nau to kej nekaj nasvetov za boljše rezultate:
PREDEN vprašate, uporabite iskalnik (povezava ‘Iskanje’ malce višje!),
saj je bilo enako ali podobno vprašanje verjetno že postavljeno;
Če želite anonimnost, ni potrebno vpisati e-mail naslova;
E-mail lahko vpišete, če želite da vam kdo odgovori po elektronski pošti;
Ime je zaželjeno ali vsaj vaš psevdonim oz. vzdevek;
Naslov teme naj bo jasen in prepoznaven.

CAk sam zdej ti gre pa ze res zlo dobr

ajde da bo stotka sicer pa ne ne grem v diskaca

Ajd dej vsi verjamemo vate

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close