Najdi forum

FOCUS T25

Zdele sem gledala to reklamo http://www.youtube.com/watch?v=y5mPEpBT_TQ in si rekla,..TO JE TO, TO JAZ POTREBUJEM
Na veliko sem iskala neko vadbo, ki bi jo lahko delala doma, brez obiska fitnesa in zdej sem jo našla :))
Sem jo pa hotela kar naročit preko njihove strani, pa ne morem :(, tako da bom probala to nekako dol potegnit in grem že danes v akcijo 🙂

Potegni si jo dol z neta.Pol urce in maš zadevo.

Jaz pa končujem 3 teden alpha.dans je samo strecing, ma bo treba še kaj.

punce,je katera prosti koncu? zanima me,če mate željene oz.pričakovane rezultate?
Jaz se mal kombiniram z beta fazo/insanity in jillian….

moja kolegica je začela julija in je bila kr pridna in se držala….sedaj je končala in oz.mam še 1 teden in ni najbolj zadovoljna…..oz.je več pričakovala….

hvala 🙂

Zdej si vlečem dol vadbo, me pa zanima ali je katera že našla Focus T25 Nutricion Guide za dol potegnit?

Brskam pa brskam in ne najdem,..vse živo mi prej ven vrže :/

js sm ta teden drugi teden beta faze.. ker včeri nisem telovadila, mam danes včerajšnjo in današnjo vajo za opravit. nwm js sm na netu zasledila, da se s focus t25 ne da nekih čudežev lih naredit, da je pač folk samo 3 do 4 kile zgubil, samo js mislim da je vse odvisno od posameznika, prehrane, metabolizma in če še kaj dodatno migaš zraven focusa… pri sebi ne opazim neke velike razlike, pač čutim mišice pod vsem tem salom, ki ga še morem zgubit, ampaaaaak kaj ko me prehrana jebe sto na uro 🙁 lih mal prej sm pojedla sladoled, včeri bla v cantini mexicani…in kak ena zgori pravi, ni problem v količini prehrane ampak kaj jem, ko vem da ni zdravo..! :/ ta clean eating je zame ful težka naloga, katere bi se držala..

Jaz sem sedaj 4.teden Beta faze. Pri meni gibanje sploh ni problem – več ali manj delam Focus vedno po planu (tu in tam kak dan ne morem, in imam naslednji dan dve vadbi, ko sta na seznamu dve vadbi, naredim vedno obe isti dan), približno 3 krat tedensko kolesarim (med 20 in 30 km), 1 krat tedensko zumba. Pri meni predstavlja OGROMEN problem hrana – do kosila je vse v najlepšem redu, tudi kosilo je ok; zaplete se pri popoldanski malici in večerji – takrat se mi pa grozno luštijo vsi junk foodi, sladkarije… Vem, da bi naj bila ta večerna prenajedanja posledica tega, da čez dan poješ premalo – ampak jaz čez dan pojem ogromno – mislim, da je problem predvsem psihičen in to, da nimam dovolj samokontrole. Sicer pa trenutno zaradi poškodbe ne moram čisto vsake vaje izvesti 100% (recimo, da 95%). Glede rezultatov pa: tehtala in merila se že nekaj časa nisem, zdi pa se mi, da imam morda malce lepše oblikovane mišice na rokah in nogah…je pa še vedno pri meni največji problem trebuh…

MiciPici: smo se to že enkrat pogovarjali in mislim, da (vsaj zaenkrat) še nobena ni našla tega plana.

Ne vem, meni se tudi zdi, da bo potrebno še kaj zraven tega focusa, npr.fitnes,predvsem za oblikovanje telesa.

Punce zdaj berem eno dobro knjigo,shujšaj z ljubimcem,od Eva Cassady, the best, ti da res zagon;)ženska je prišla z 81kg na 54kg.
se da z velik dela, pa motivacijo.
Ko ugotoviš, da pravzaprav nisi žrtev in revež, ker moraš bit na dieti,ugotoviš, da si močna oseba, ki bo to zmogla in kakšen gušt je, ko ješ zdravo in topiš maščobo, ja pol je lažje se upret vsem junk razvadam,sploh, ko vidiš, da so ti hlače ,ki jih nisi oblekel že par let spet prav;)

hmm prec ko bo zagovor diplome mimo, si grem v knižnico sposodit tole bukvo, da prečitam, hvala filly za priporočeno čtivo 😀

Evo,..drugi dan vadbe je za mano in me vse od riti dol boliii 🙂 Sej ne da se pritožujem, sem full vesela, se pravi da vadba deluje 🙂

Ko malo prebiram to temo, vidim, da imate skoraj vse zraven še eno vadbo. Kaj ni T-25 učinkovit? Meni se zdi, da se pri tej vadbi bolj spotim, kot pa na samem fitnesu in da ima večji učinek kot pa fitnes (tukaj naslednji dan vse mišice čutim).

Da se pohvalim,danes sem bila na fitnesu,2 urci skoraj potenja.Jupiii.Bom focus menda raje zamenjala za fitnes, mesečna karta je kupljena, zdaj pa na delo.

Jst sem padla na sam zacetek. :/ Vceraj sem ugotovila, da mi je ostala se ena vadba od alfe in sem jo nardila. V ponedeljek zacnem se enkrat z alfa fazo. Vsaj 2 tedna. Potem beta faza.
Do dna r*ti sem razocarana nad svojo sibko voljo glede hrane. Velik % krivde pripisujem PMSju, ki je obitacen. Pa vseeno…

Aja, zakaj se vracam na t25? Ker sem ugotovila, da rabim urnik. Da sama iscem vadbe, pac ne gre. Za tiste, ki trdite, da t25 nima ucinka: jst sem v 4ih tednih zgubil cca. 6 cm okoli pasu. Torje ucinek je.

Ojla punce,

takole, danes me čaka petkova dvojna vadba. Po pravici povedano, utrujena sem kot pes :)) in komaj čakam jutrišnji “Rest day” 😀

Najhuje mi je bilo pri Total body circuit, tam sem pa mislila da bom umrla. Naslednji dan me je vse bolelo od vratu dol in sem se mogla prav prisilit za včerajšnjo vadbo in še dobro da sem se, saj so po vadbi bolečine kar izginile.

Na spletu sem si naročila še proteine za regeneracijo mišic po vadbi.

Zdej pa še eno vprašanje. Na koliko časa se merite? Jaz imam nekako v planu, da bi meritve opravila na koncu Alfa programa,..do takrat pa naj bi se menda že videla neka razlika.

Aja,..da naj še malo omenim glede prehrane.

Moje prehrambene navade so katastrofalne. Ko berem, da bi mogla na dan imeti vsaj 4-5 obrokov, se mi kar zavrti. Potem imam pa še problem, ker zjutraj ne morem takoj jest, ker se mi ob grizenju zaskoči čeljust in to me full boli.

Tako, da so moji obroki nekako takole:
1. stvar ko vstanem je, da na tešče spijem 3dl vode
nato sledi bela kava
Šele čez nekaj ur, si lahko pripravim zajtrk oz že kar malico (ali so to jajca, hrenovke ali pa kakšna tuna iz konzerve, vsak dan obvezno navadni tekoči jogurt)
Vmes do kosila ne pojem nič več, ker sem ponavadi zasuta z delom in mi niti na misel ne pride, da bi si kaj za jest poiskala.
Ko pridem domov, začnem z vadbo, nato pa sledi kuhanje poznega kosila oz. včeraj sem imela kosilo pred vadbo, ker sem si mogla skuhat polnozrnate makarone, da sem prišla do energije 🙂

Za kosilo je vedno zelena solata s fižolom, zraven pa ali kakšno meso, ribe ali pa polnozrnate testenine z zelenjavo.
Kruha, krompirja in belih testenin pri poznem kosilu ne jem oz. sem jih čisto umaknila iz jedilnika.

Me je pa v tem tednu pozno zvečer 1x zagrabila želja po sladkem. V tem primeru sem spila samo kozarec vode in se takoj spokala spat. Za vse sladkosnede, če se že ne morete upreti sladkarijam, bi vam priporočila košček ali dva črne čokolade (min 70%). Hitro poteši željo po sladkem in ne redi 🙂

jaz sem ga čist opustila.Bom hodila v fitnes.Sem bila ta teden 3x in je velik bolj efikantno,sploh ko mi je trenerka pokazala trebušnjake,konjičke,in vse vaje.Res pa je, da tja spod urce in pol ,dveh, ne gre…Doma pa vaje za trebuh in konjiček že zjutraj.

Hrana, jaz zdaj res velik pijem.Ko sem lačna, najprej razmislim, če sem sploh pila, in potem večinoma ugotovim, da nisem, žeja se zamenja s hrano.Torej najprej pit.Zdaj spijem tud po 3l vode na dan, pa še zeleni čaj zvečer.

Hrana; zajtrk, hm hrenovke, jajca, pa to je too much,zajtrk je po mojem bolje sadje,jogurt,posneta skuta,
Košček polnozrnatega kruha ,kakšen mango zmiksan z navadnim jogurtom.Ne vem ,take reči.Žal punce, ma s hrenovkami in cvrtimi jajci se pač ne da shujšat.Se tud jaz lovim s hrano in jem kot jem, samo sem pač videla,da je treba naredit reze, drgač pač pač ne gre.En piškote sem, pa capuccino tja, pa še kak košček tega, pa onega, in kg stojijo.
Preveč Oh je, pomoje.
Črna čokolada, vsaj 75% je pa ok.

No se učimo vsi;)

Jaz pa mislim, da si mora vsak najt svoj način prehranjevanja – tak način, ki ga bo lahko obdržal… Sama jem za zajtrk vedno ovsene kosmiče (čisto navadne, brez dodanih sladkorjev…), žličko lanenih semen, tu in tam si dodam zraven še žličko proteinov in kos sadja. Sem včasih računala kcal in tak zajtrk ima okrog 350 kcal… Jaz recimo za zajtrk rajši bruham kot pa da bi jedla neko meso, jajca… filly: saj MiciPici ne govori o ocvetih jajcih, sama sem mnenja, da je jajce na oko/”stepeno jajce”, popraženo na kokosovem maslu odličen in zdrav zajtrk (ampak jaz zjutraj tega ne spravim po grlu) – jaz bi verjetno dodala še košček polnozrantega kruha. Hrenovke pa priznam, da res niso najboljša izbira, v bistvu bi se jim jaz izogibala ali pa si jih privoščila res zelo zelo redko (meni so se hrenovke zamerile, ko sem bila še otrok…).

Glede meritev pa: hm, jaz se merim zelo zelo redko, ker mi karhitro volja izgine, če ni nekih rezultatov… Pomoje sem se tehtala v celem Focus T25 enih 5-krat, merila pa zgolj dvakrat. Naslednji teden, ko končam bom vse meritve in tehtanja še naredila – čeprav ne vem, koliko bo realni rezultat, ker bom ravno takrat imela menstruacijo in takrat sem jaz vedno napihnjena in imam kakšen dodaten kg.

Sicer pa, jaz sem sedaj v 4.tednu Beta faze. V celem programu (torej v 9 tednih) se je prvič zgodilo, da sem izpustila kar dva dnevavadb 🙁 – in pa danes sem imela po planu dvojno vadbo… Ahjeeeej… Bo treba jutri (huh, čez 6 ur se že moram vstat) po trgatvi naredit četrtkovo vadbo in v nedeljo obe petkovi… Upam, da mi bo uspelo in da bom po vožnji incelodnevni trgatvi imela še kaj energije za to vadbo.

Punce, bodite pridne, sama grem kar v ležeči položaj, ker malce še manjka, da bom padla po tipkovnici 😉 Lahko noč!

sovica_3 se strinjam, da si mora vsak dobiti režim prehrane, itak.Sam vseeno pravim, da je treba rezati določene zadeve.To ne pomeni, da je treba jest dietno bolniško hrano, ampak mal po pameti, ne pa vsega po malem.Ovseni kosmiči, naravni, brez dodatkov so pa itak super.Bolj so problematične zadeve alla corn flakes, pa vitalis in te zadeve, kjer piše fit je pa dodanih ogromno sladkorjev.
No jaz pa dam mere danes gor, sem vesela.Včeraj me je že nekaj hotelo sabotirati, pa sem se zadržala in ni mi žal.Pravzaprav me sabotira vedno manjkrat.Se pa tudi izogibam osebkov, ki me hočejo sabotirati alla, ah daj kaj češ hujšat, boš itak dobila vse nazaj in podobna sranja…

15.8,
-obseg trebuh boki120cm
-obseg pas 104cm
-obseg roka 37cm
-obseg noga 68cm

28.9.
-obseg boki 108cm = -12cm
-obseg pas 87cm = -17cm
-obseg roka 32cm= -5cm
-obseg noga 59cm = -9cm

Ti da voljo , bolj kot tehtnica.Pa sem šele na 1/3 izgube kg, manjka mi je 2/3.

filly: iskrene čestitke!!!! Le tako naprej!

Miis hvala:).
Zdaj čakam, da mi trenerka sestavi program vadbe in pol gasa.Jupiiii.Ful sem vesela, da se mi je zgodil preklop v glavi.
Danes za zajtrk lonček skute, pol 2 urci vadbe, kosilo pa brokoli in korenček na sopari in mal mesa.
vecerja domač smuti,zeleni čaj.mogoče se kakšna malica vmes no, če bo prav treba, ma kaka hruška ali jabolko.

evo še js se vam javlam, sem na žalost zbolela in sm na pavzi že 4 dni…. nekak se mi ne ljubi skakat pri polnem nosu in bolečem grlu. in glede na to da se okt selim nazaj v lj, bom js isto vendar začela hodit v fitnes in laufat začet, saj bom malo težje izvajala focus T25, ker ne bom mela toliko prostora kok ga mam pa duma.. 🙂

glede prehrane tam ste neki pametovale o tem kak jajca niso dobra ampak lih jajca spadajo v tisto skupino živil, ki so priporočljive jesti, naj so cvrte ali kuhane… res je pa da hrenovke nimajo zraven nič počet. 🙂

lep jesenski dan..

Evo, prvi teden za mano :))

Moje počutje je več kot odlično! Vsak dan imam več energije, apetit se zmanjšuje, porcije sem dejansko zmanjšala na polovico – nenamerno.

No. kar se pa jajc za zajtrk tiče…kot sem prebirala jedilnike po netu za hujšanje, povsod so vmešana jajca. Glede hrenovk pa tudi sama vem, da so katastrofa, vendar če že ni nič drugega v hladilniku, pridejo tudi te v poštev (izhod v sili 🙂 )

Včerajšnji zajtrk pa je bil tak:
1 banana (narezana)
2dl tekočega jogurta
2 čajni žlički chia semen

Nato sem izvedla še eno vadbo, za katero v petek nisem imela dovolj moči, da jo izvedem v popolnosti.

Seveda sem bila po vadbi spet lačna kot lev in sem si naredila eno vmešano jajce in zraven kisle kumarice 😛

Za kosilo pa so bile včeraj polnjene bučke pa solata. Za sladico sem si privoščila se košček domačega slivovega štrudla (made by me) s skoraj nič sladkorja 🙂

Danes je pa jedilnik tak:
Zajtrk:
Hmm,..kupila sem si neko zadevo iz žit (polnozrnato)
To bom naredila seveda spet z jogurtom

Za kosilo pa je danes na sporedu orada z blitvo.

Za večerjo pa še ne vem 🙂

Bolj kot prebiram razne poste po netu, ženske na veliko štejejo kalorije. No,..tega se meni ne da izvajat. Probala se bom držat bolj zdravega jedilnika, se pravi poskušam izločati slabe OH-je, pojesti manj živil z veliko nasičenimi maščobami, pojesti več raznolike zelenjave (to bo pravi izziv).
Kruh (polnozrnat) bom imela na jedilniku samo zjutraj, polnozr. testenine pridejo v poštev samo pred popoldansko vadbo, za večerjo pa pravijo, da je najboljši vnos v telo lahek beljakovinski obrok, tako da bom probala najti še nekaj jedi v tej smeri.

Nekaj nasvetov pa sem našla še na tej strani:
http://www.popolnapostava.com

New Report

Close