Najdi forum

Malenkost. 🙂 Moreš it lepo povrsti. Drugače te mine. 😛

Jaz ko delam Insanity si mislim, da bi raje P90X, ko pa P90X, pa si mislim, da bi raje Insanity. Včasih je prav hudo… Res je to en preizkus volje. Ker en dan lahko maximum zdržim čisto vse, drug dan pa npr. vmes goljufam. Dala sme si cilj, da se držim srčnega utripa v mejah največ 80% max. Če naraste, upočasnim tempo.

Jaz ne delam t25, ker še nimam posnetega, se mi zdi…

Ravno to sem jst počela: skakala iz ene na drugo pa mi o ni blo ok pa drugo pa tretje. Prejšnje poletje sem delala T25 (alfa in beta). Potem je blo konc morja in… me je vse minilo. Na jesen sem spet begala, potem nehala. In z novim letom skakala levo, desno… Nato sem pa kr en petek začela z insanity-em. In ta mi je noro super. Res si je treba najdet nekej, kar te totalno veseli. Ker ko začneš spuščat dneve, je konec. Spustiš enga, dva… potem je pet in cel teden. Zdj zaključujem 1. mesec Insanitya. Sem ponosna, da nisem spustila niti enega dneva.

Srečno in lepo praznovanj!

Imela sem enomesečno pavzo (pohodi, tek), zdaj pa je vreme spet bolj kislo in se vračam na T25.
Danes sem opravila 1. dan alfe – cardio.
Moj cilj je narediti po urniku: alfa, beta, gama, nato preidem na insanity. Oba programa sta mi strašno všeč, a trenutno ne zmorem kombinacije obeh, pomanjkanje časa.
Se javim ob koncu tedna, ko bo na urniku rest day 🙂
Lp in srečno

Danes četrti dan T25.
Do sedaj sem večinoma delala prilagojene vadbe, sem pa tja pa kakšno tudi tisto “ta pravo”. Danes, ko so bili na sporedu Abs Intervals… tukaj bi pa rabila še prilagojeno vadbo od prilagojene. 🙂 Uh, to je pa bilo kar težko. A sem vztrajala do konca, čeprav nisem vsega naredila tako kot je bilo pokazano.

Meni je ta vadba naravnost super. Shaun mi je full všeč. :-)) Pa ravno dovolj časa traja. Se pa nič ne silim, lepo v svojem ritmu. Nima smisla, da sedaj delam vaje, katerih še ne zmorem. Tako, da bom verjetno jaz alpho fazo podaljšala do tedaj, ko bom vse lahko z lahkoto naredila. 🙂

T25 je zakon! 🙂

Prvi teden za mano, ga bom pa ponovila še enkrat. Lp

Ravno to sem jst počela: skakala iz ene na drugo pa mi o ni blo ok pa drugo pa tretje. Prejšnje poletje sem delala T25 (alfa in beta). Potem je blo konc morja in… me je vse minilo. Na jesen sem spet begala, potem nehala. In z novim letom skakala levo, desno… Nato sem pa kr en petek začela z insanity-em. In ta mi je noro super. Res si je treba najdet nekej, kar te totalno veseli. Ker ko začneš spuščat dneve, je konec. Spustiš enga, dva… potem je pet in cel teden. Zdj zaključujem 1. mesec Insanitya. Sem ponosna, da nisem spustila niti enega dneva.

Srečno in lepo praznovanj![/quote]

Imaš prav ja 🙂 Glede spuščanja… Jaz če izpustim, začnem naprej kjer sem končala. Oziroma probam vključit še druge vrste rekreacije, po svoje. Meni to pomaga, ker rabim raznolikost. Tako mal nadomestim kak izgubljeni dan, ker najhuje je to, da moraš res imet ful ogromno časa in si prav splanirat urnik. Jaz imam nekoliko nepredvidljiv življensjki stil, službo ipd. (ki je zdaj niti nimam, sam je še manj časa… delam nekaj zase…), tako da se mi vsak teden kakršenkoli plan podre.

Hojla,

Jst sem se danes lotila focus T25, mam kar enih 20 kg preveč. A ima kdo kako uspešno zgodbo za sabo? Mal za motivacijo za začetek. Hvala in lp

Za vse ki ne najdete celotnega programa z vsem kaj spada zraven(posnetki, koledarji, jedilniki, urniki), vam prilagam link z partisa, kjer najdete vse to. pa prijetno vadbo vam želim 🙂

http://www.partis.si/torrent/podrobno/303343

Sedem

Heej. Jaz sem uspešno preživela tako T25 kot tudi Insanity in moram priznat, da mi je bil T25 bolj všeč. Ne samo zato, ker je vadba krajša in to ampak zato, ker se mi je zdel bolj učinkovit.
Pri Insanity sem dobila tudi nekoliko preveč mišic v rokah in predvsem nogah, kar mi res ni bilo všeč, je pa zares učinkovit za hujšanje oz. biti fit. Moraš pa res paziti na prehrano, ker drugače je vse zastonj. Trenirati in potem jesti vse kar nam paše pač ne prinese rezultatov.
Jaz sem znotraj obeh programov izgubila cca. 6 kg s tem,da prej nism bila nekaj ultra predebela. Imam 167 cm in sem z 63 kg prilezla na 57. Hotela sem postati samo nekoliko bolj fit in ob tem izgubiti še nekaj kilogramov.
Skratka jaz imam s obema programoma dobre uzkušnje.

Uspešno trenirajte!

Pozdravljene Focusice!

Vidim, da je ta tema še vedno aktualna 🙂

Po dolgem času se zopet vračam.

Program sem 1x že naredila do konca (od sep-jan) pri tem izgubila 13kg in velikooo cm. 🙂

Od takrat se nisem zredila niti za kg, obdržala sem samo prehrano, brez vadbe.
Sem se pa sedaj odločila, da spet začnem malo migat. Včeraj je bil moj 1.dan vadbe. Začela sem pa takoj z Gammo, ker mi je najbolj zanimiva in aktivna.

Imam cilj dati dol še 4 kg, če bo sploh šlo, glede na novo pridobljeno mišično maso 🙂

lp

Tudi jaz se pridružujem vsem fokusicam. Sem v 1. tednu, 4. dan in vadba mi je res top.
Moj cilj je izgubiti 10kg.
Lani sem jih s pravilno prehrano in rekreacijo stopila kar 23kg, vendar sem se zadnje mesece malce zapustila in jih 5 pridobila.
Tako sem se ponovno vzela v roke, ko sem prebrala vse poste na to temo. Moram reči, da ste me vzpodbudile in zato sem vam res hvaležna punce 🙂 Fajn bi bilo, če bi si še naprej tipkale saj menim, da je to zelo velika vzpodbuda…
Lep pozdrav in veliko uspeha in volje pri gibanju in prehrani 🙂

Dobrodošla fitkica!

Samo vztrajaj in bo vse ok 🙂

Mene že od samega začetka boli čisto vse in se komaj premikam, hehehe. Sem že pozabila ta občutek, kako je to, ko začneš od začetka 🙂

Tudi jaz začnem jutri. In tudi jaz sem za to, da se spodbujamo. Moj cilj je izguba 10 kg. Uspelo nam bo. 🙂

Tudi jaz sem se odločila da se vam pridružim, ker res rabim mal spodbude da dokončam to vadbo, začnem pa danes zvečer 🙂

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 15 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Pošlje kira na gmail posnetke ali linke da download? Zelo bi vam bila hvaležna.. pa srečno in vam želim vsem najboljše rezultate: [email protected]

Za na mail pošiljat je datoteka prevelika, pojdi na torrent.si, registriraj se, na iskalnik napiši focus T25 in naloži, je čist brezplačno in vse vaje so gor z načrtom vaj in jedilniki

Zivjo mene pa zanima ker sem zacel beta 4 dan ze a bi moral jemati kaksne protein
Drugace sem oa ze zgubil 9 kg hvala upam da mi bo gdo znal svetovati

New Report

Close