Najdi forum

FOCUS T25

Danes mi kar malo manjka jutranja vadba. Smo prejle malo praznovali rd, sem jedla toast in biftek in en kos peciva, in, drage moje sotrpinke, to je to! Začenja se moja dvoletna odisejada. The first day of the rest of my life.

Mišice na stegnih so od včeraj rahlo zategnjene, tazadnja me tudi skeli od stiskanja, tako da jamrava oba z možem. On je sicer športnik, vzdržljiv, a je zadnje dni pretiraval, ker smo bili prejšnji mesec na dopustu, in je bil res odklop od vadbe. Jaz počepe in izpadne korake po svoje, on po svoje pri svoji vadbi, rit naju pa boli oba:).

Nikomur ne razlagam, delam, vadim, včeraj sem možu povedala, da bele moke ne bo več, da jo bo zamenjala pirina, pri špagetih mu je tako vseeno, ker jih ne mara preveč, niti riža. On je “mesovc”, obožuje meso, jaz pa ga jem, a ga nimam kaj preveč rada…..jaz bi dušo dala za krompir. Na kakršenkoli način….. ampak ga bom morala omejit, kolikor se bo dalo.

Zbiram pogum, da začnem z današnjo vadbo….. pa še 2 vadbi sta… upam, da rata, če pa ne pa pač ne. Sem odigrala nekaj badmintona tako da brez telovadbe sigurno danes ne bom.

Bejbe moje!!!!
Nisem pozabila na vas. Nasprotno, vsak dan ste ble v mojih mislih. Zgodilo pa se mi je to, cesar sem se bala: zaradi hudega tempa prejsnjega tedna, nisem imela energije za vadbo. Hvala Bogum, da sem delala kot zival, da sem vsaj malo nadoknadila. 🙁 Res mi je hudo za izgubljene dneve, vendar sem ob 23ih (ali kasneje) dobesedno padla v posteljo (v soboto sem oblecena zaspala kar na postlani postelji). No, da je katastrofa popolna, me je ta vikend zagrabila Nutela. Matr, skoz sem jo ignorirala brez tezav,vcerej pa BUMTRESK!!!! Ok, danes pa sem spet nazaj! Sem na koncu 3. tedna. Sprememba ne kljub strajku vidna. 🙂 Sem pa danes koncno potrdila morje in cez en teden gremo!!!!! Ce ne bi imela izpada iz ritma, bi lih pred morjem zakljucila alfa fazo. No, pac taksno je zivljenje. 🙂

Aja, jst mislm, da mam v resnici ful manj kg, ampak dodatno tezo prispevajo komarjevi piki. A vas tud letos tako neusmiljeno napadajo?!?!?!??!

Bodite pridne, kot ste bile do sedaj.

Ps: Upam, da vam moje pisanje brez sumnikov jn sicnikov ne gre na zivce pa z tisocimi napakami. Tipkam na tablici pa se je navajam. Ah…..

Miis, pri tablici je s šumniki tako, drži pritisnjeno na primer črko c sekundo ali dve, se ti na črki odpre meni in potegneš na šumnik. Tudi jaz pišem iz tablice in so mi to potem razložili.

Lepo se imej na morju! Itak sem v Insanity temi prebrala, da si bila skozi mesece tudi pridna!

Hihi pa sem. Žal samo lower focus ampak vseeno, prepotila sem se ko hudič, namatrala tudi in napila vode po končani vadbi toliko, da molim, da ne bom imela ponoči sprehodov do wc-ja
Ampak sem ena afna, spet sem oklevala do 23:20…. ja šele takrat sem začela delat. Danes nisem čisto taprava (ženski dnevi), me že ves dan malo trebuh boli ampak se ne dam. Popoldne pa piknik… bomo videli kako bo.
Zdaj pa pooooojsteljaaaa, sem že komaj čakala ampak sem rekla, da se grem prej pofočkat na forum.
Lahko noč! 🙂

Padla! 🙁 Tako ali drugače 🙁 Dva tedna mi je uspelo jesti brez kakršnegakoli “prenajedanja” – dva tedna sem jedla “normalne” porcije, sicer sem malce prepogosto jedla sladoled (ampak še vseeno je to bil en sladoled na dan), ampak prenajedala se pa nisem. In kaj se mi je zgodilo včeraj? S svojo najboljšo prijateljico sem se zelooo sporekla in ker sem jaz “čustveni jedec” vedno po prepiru planem na hrano (seveda nezdravo) 🙁 Ob pol enajstih zvečer sem tako napadla kozarec Nutele z žlico, sladoled, čokoladne bonbone in (ker to očitno ni bilo dovolj) še čokoladne kekse. Danes se tako počutim kot “kup dreka” – popolnoma razočarana nad seboj in brez volje do česarkoli. Saj vem, da je v bistvu “vse v glavi” in če bi v tistem trenutku spila čaj ali kaj podobnega, bi zadovoljila sebe, ampak … joj, ta psiha (ko veš, da ne smeš in da v bistvu nisi lačen, pa te “psiha” kar sama potegne k sladkarijam).

Sovica_3 včeraj je bil včerajšnji dan, danes je nov dan 🙂 Brez veze se zdej obtožuješ, kar je blo je blo. Danes pa proti novim zmagam!

Veš najboljše je, če greš vsak dan sproti, pač si padla včeraj, si se pobrala, obrisala kolena in gremo naprej. Veš bodo še taki dnevi, pa nč hudga, dokler boš vztrajala bo vse OK.

Focus T25 😉

Sovica, ne obupuj, danes je nov dan!

Zjutraj sem oddelala prvi dan drugega tedna, čeprav ne goljufam zavestno, prvi teden so bile le tri vadbe. A se lepo bere in sliši, hua, drugi teden.

Prav tako priznam, da cirka 80% vadbe delam po Tanjino, meča me še preveč pečejo, da bi poskakovala v počepih in podobno. Še kaka dva tedna se tako trudim, in če v četrtem tednu ne bo šlo še po Shaunovo, bom še kak teden ponovila Alpho.

Hja, potem pa hrana. Res, da sem se zelo omejila, a prekrški ostajajo. Čisto brezvezni in le ob večerih. Sicer ni ne vem kako opravičilo, če povem, da od rojstnega dneva naprej, torej od srede, tudi ne kadim več (zaenkrat ), pa še pms me daje. Torej imam na hrbtu naloženo trojno breme – vadbo, lakoto, ker ni nikotina, in lakoto, ker prihajajo tisti dnevi v tednu.

Centimetri ostajajo isti, koža pa je vseeno lepo napeta. Tu se zahvaljujem vsem, ki se jim lahko, da so bili milostni z žensko stranjo rodbine po mamini strani. Ni celulita, ni povešene kože, ni kaj dosti gubic še krepko v letih. Ženske so bile videti vedno mlajše, a po tridesetem letu so se vsaki začeli nabirati kilogrami. Se prav spomnim pred leti, ko je imela mama abrahama, in smo ji kupili en lepotilni komplet razvajanja v Termah Dobrna, zajemal je res veliko masaž in ne vem kaj še vse, pa ji je gospa, ki jo je vodila tam, po parih terapijah rekla, da nima smisla masirat stegna, in odstranjevat celulita, ker ga nima. Po vsaki vadbi se stuširam z mlačno vodo (čeprav bi bilo za mišice bolje, da je bolj vroča), in se nato namažem z mlekom za telo. Med vikendom sem nabavila eno gel za tuširanje od Afrodite (upam, da ni reklama), ki ima v sebi neka olja, mislim, da tudi jojobino, in je koža po tuširanju lepo mehka.

Upam, da ni izpadlo kot hvala, ker me pa nasprotno tepe višina, le 160 cm imam, in s temi odvečnimi kilogrami me je lažje preskočiti, kot iti mimo mene…Do prometne nesreče pred 7 leti sem imela na to višini med 52 in 55 kg, potem pa od takrat vsako leto po par kil gor, ker me matra hrbtenica. In jih je sedaj »lepih« 82, celo 83 kdaj. Torej, ne 20, 30 kil bi bilo treba odvreči, ali pa neko sredino, 25. Ampak, kot sem že pisala, baby steps. Najprej zreducirati obseg trebuha (ker postava ni peščena ura, ampak sem baročna po celem telesu, največ okoli trebuha, 95cm, stegna 63, boki 112). Ne se zgražat, prosim, se jaz zadosti. Torej, prvi korak pod 90 cm zmanjšat trebušček, ali pa spraviti pod 80 kg, kar bo pač prej. Potem pa se pogovarjamo dalje.

Vse bolj se mi dozdeva, da je tale hudič od Focusa težji od Insanitija, šment. Ni pitja vode vmes, ni pavz, nikogar ne pošilja počivat, torej niti mene ne, ha!

Pri kakih ponovitvah posamezne vaje, četudi le te trajajo le do 30 sekund, me zagrabi tak krč v mečih, da bi najrajši koga brcnila, in me jezi, ker po Tanjino pa gre. Upam, da nisem edina s temi težavami?

Še tu se zahvalim za poslano vadbo Stretcha. Lepo delajte!

Drage punce,
bi bila katera tako prijazna in mi dala linke za dol potegnit vse vaje tega programa? Res sem nerodna z računalnikom, domači strokovnjak, ki mi to vedno naredi, je pa na počitnicah 🙁
Ne me kregat prosim, dobra volja tudi nekaj odtehta 🙂

Živjo
Evo, danes nekoliko drugačen post od mene. V soboto sva bili s kolegico na kavici in sva veliko, veliko čvekali, saj veste kako je to ko so babe nakupu :D. Med vsemi drugimi temami sem nekako jaz načela temo o focusu t25 in sva se tako malo o tem pogovarjali. Že od prej pa poznam punco, ki je od nje soseda in je stara 15 let. Dobila sem od nje mail in ji ne znam ravno pomagati. Sigurno pa vem, da bi ji katera od vas znala…. bom kopirala in prilepila kar mi je napisala.

Ojla
Soseda mi je povedala, da delaš neko vadbo zato sem si mislila, da mi boš mogoče znala pomagati. Stara sem 15 let in letos sem končala osnovno šolo v kateri je eden od predmetov tudi športna vzgoja. Zame je bil letos in mogoče tudi leto prej ta predmet muka. Verjetno se spomniš, da imam kar nekaj kilogramov preveč. Grozno je bilo. Sploh s strani učiteljice. Bom opisala kak primer. Ko smo tekli na 600m so nas seveda štopali za tisti karton po katerem nas vsako leto testirajo. Rezultate smo mogli itak na glas potem povedati. Ko sem povedala svojega je naredila razočaran pogled in mi hotela dati vtis, da sem najslabša na svetu. Učiteljica, ki je bila v bližini in je slišala moj rezultat pa me je pohvalila.
Enkrat smo imeli napovedan športni dan in jaz sem se šla opravičit, da me tisti dan ne bo, ker imam pregled. Takoj jo je zanimalo kakšen pregled in tako dalje. Tako sem ji morala povedati, da grem na pregled za ščitnico, ker nameravam začeti hujšati. Ko je čez nekaj časa videla, da nisem nič shujšala pa je spet drezala vame zakaj ne in podobno. Povedala sem, da mi je enostavno zmankalo volje in sem nekako spet obupala ….. začela me je napadati… v takem smislu češ, da se meni, ker sem mlada sploh ne more zgoditi da ne bi imela volje in tako dalje. Začela mi je pridigati kakšna bom itd. Saj vem, da je povedala resnico in mi nekako hotela dobro ampak s tem, da meni ne more zmankati volje se pa ne morem strinjati. Imela sem sošolko, ki ima še približno 15kg več od mene. Bilo ji je tudi parkrat pogledano čez prste, vem pa, da je tudi v njo ves časa nekaj drezala… ja saj vem, hotela je dobro ampak naredila je slabo. Imeli smo tudi skok v višino, čeprav je videla, da mi po večih poizkusih ni uspelo preskočit določene višine, sem še vedno morala poizkušati, bila sem deležna posmehovanja sošolcev in imela sem nekaj modric, ker sem vedno pristala na palici. Šlo je tako daleč, da sem se enkrat namerno doma poškodovala, da mi ni bilo treba telovaditi. Enkrat sem prosila doma, da mi napišejo opravičilo, da ne bom telovadila, ker sem vedela, da bo v kratkem ocenjevala skok v višino…. saj vem, da ni prav ampak bilo me je tako strah. Enkrat smo doma nekaj delali tako bolj pri tleh, da sem bila veliko prepognjena. Potem sem še pomila korita za rože in ker sem na hitro zravnala hrbet me je uščipnilo. Me je kar fajn bolelo zato mi je mami napisala opravičilo, da en dan ne bom telovadila. Učiteljica me je takoj začela napadati, da me hrbet boli zato, ker sem debela, ko sem hotela razložiti kaj je bilo me je prekinila in naprej trdila svoje. Tolikokrat sem doma jokala, ker mi je bilo hudo, pa ne da bi se smilila sama sebi ampak, ker sem vedela, da sem dala vedno maximalno od sebe ona pa me je obsojala. Zelo dobro vem, da imam kar nekaj kg preveč in da bom morala nekaj narediti na sebi. Zdaj bo prišla srednja šola in me je spet strah. Kakšni bodo učitelji za športno vzgojo, ali se mi bodo spet vsi smejali in podobno. Zanima me, če mogoče veš, kako naj doma dobim nekaj kondicije, da ne bo septembra katastrofa. Aja pa oprosti, ker sem ti kar vse napisala ampak, veš, mi je kar malo odleglo.
Na športno vzgojo res nimam lepih spominov. In če bom kdaj shujšala, se grem tisti babi pokazat in zapret usta!
Papa
No tole mi je poslala in verjamem, da ni edini tak primer. Torej, morda katera ve kako čimprej dobiti nekaj kondicije?
Jaz sem danes popustila, Focusa nisem naredila pa še hrana je bila bolj tako. Izgleda, da bom 2. teden spet začela v torek. Nič zato, jutri je nov dan.
Lahko noč

Sem hotela vprašat nekaj glede tega focus25, ker mi bo trenutno ob pomanjkanju časa zelo prav prišlo… In v tej vročini moram priznat, evo, rpiznam, nisem delala en mesec pa še mogoče malo zraven nič 🙂 Enkrat sem predlagala sprehod mojemu, pa sva se vrnila notri po petih minutah, ker je mislil, da se mi meša, da hočem it hodit po 40 stopinjah. Zjutraj pa nisem imela časa. In na morju sem celo dobila gor 2 kg v enem tednu, ker pa še nisem nič delala na tem, da bi šla dol, si pa zdaj niti na tehtnico ne upam 😛 No, včeraj sva šla spet kolesarit, vsaj to 🙂 Hrana ta mesec – poraz… Prav dobila sem špeh na trebuh, tam mi tud najhitrej sicer izgine 🙂 No, pa ni panike… sam očitno si moram klimo nabavit, da bom tud poleti lahko kaj delala… Kak insanity lahko zdaj kar pozabim 🙂

No, ko sem pa tole pismo prebrala od te punce, me je pa groza. Jaz sem včasih delala v šoli, ker pa ni več služb, pa ne vem, če še bom. Žal v šolah dela polno enih čudnih osebkov… Jaz se spomnim ene punce, ki je bila za svoja leta neverjetno velika, v kakem petem razredu in imela je tudi kar dosti kg, ne pa pretirano. Bila je res super punca, ampak z nizko samopodobo in samozavestjo, to se takoj vidi. Povedala mi je, da ji učiteljica za športno govori ene take podobne stvari kot je možno tu gor prebrat… Katastrofa. Tako da sem se pogovorila z njeno mamo o tem, kako bi se tega lotili (na srečo vem nekaj o teh stvareh, o zdravi prehrani itd. ker sem delala v welnesu včasih in sem se sama naučila dosti stvari). Nekaj pa vem zagotovo, da ne moreš nekoga na tak grd način spodbujat. Jaz sem potem šla na drugo šolo, tako da ne vem kako se je točno razpletlo.

BTW za nekoga takega je npr. telovadba kar hud psihični preizkus… Npr. neka taka… Daj, če imaš možnost, se pogovori z njo in se poskusi pogovorit z njeno mamo, upam, da ji bodo starši stali ob strani, ker sama ker je otrok, tega ne bo mogla… Treba je spremenit način prehranjevanja, vprašanje kakega imajo doma, lahko da imajo vsi preveč kil in bodo mogli vsi spremenit navade. A so sploh dovolj premožni, da si lahko privoščijo kupovat zelenjavo, sadje – lahko da imajo vrt, amapk za nekoga iz bloka, roko na srce, je danes že tak način življenja luksuz… Vseeno se pa nekaj lahko spremeni.

Drage moje sotrpinke,

makla in kuglica: hvala vama za podporo 😉 Žal, tudi včeraj ni bilo, kar se tiče hrane nič kaj bolje (beri: preveč sladkarij). Je pa res, da nisem obupala z vadbo – včeraj naredila Total body circuit in prekolesarila 30 km 🙂 Danes pa se res moram spravit k sebi, da ne bom ponovno planila na kakšno sladkarijo. Ker pri meni je največji problem ta, da ko enkrat pojem en keks, se zelo težko uprem naslednjemu in še naslednjemu… In, si mislim, v glavi, danes še jem sladkarije, jutri pa ne…kar je popolna bbedarija… bolje, da bi pojedla vsak dan en keks, kot pa se en dan “nažiram” za naprej, ampak se mi bo sladko tako ali tako ponovno zluštalo. Ko porihtam prehrano (oz. sladkarije) bom na konju ;)) Si pa zapisujem, kaj jem (količin si ne zapisujem) in opažam, da imam največ prekrškov popoldan (verjetno zato, ker pol dopoldneva tako ali tako prespim ;)): Pravijo, da potem verjetno tekom dneva poješ premalo, ampak meni se res ne zdi, da bi jedla do večerje premalo…

Lunaaa: taki profesorji pa res ne bi smeli učiti na šolah… Kako bo z vstopom v srednjo šolo, pa je vse odvisno od tega, kakšnega profesorja bo imela. Moja sestra npr. je v osnovni šoli sovražila telovadbo, ker ji je profesor govoril podobno kot si opisala zgoraj… (sestra že ima od nekdaj težave s prekomerno telesno težo). V srednji šoli pa je dobila res fajno profesorico, ki jo je vzpodbujala k telovadbi in ji je dejansko v srednji šoli telovadba prirasla k srcu. Upam, da bo imela tale tvoja prijateljica tudi profesorja, ki jo bo razumel, jo vzpodbujal in ne žalil. Težko karkoli pomagam, ker ne vem, kakšen način prehranjevanja ima, koliko kg preveč ima, koliko se giblje, kakšno kondicijo ima… Ker je lahko pri takšni osebi problem tudi ta, da ima oseba že tako nizko samopodobo, da jo bo kar težko vzpodbudit k telovadbi in zdravemu načinu. Za začetek bi ji morda svetovala čim več hoje (sčasoma stopnjuješ), čim več sadja, zelenjave, beljakovin, polnozrnatih žit (izogibanje “stvarem” iz bele moke, sladkarijam, slanim zadevam…).

Glede deklice…delikatna zadeva, sočustvujem. Način učiteljev je neprimeren, a verjetno smatrajo, da jo bo le poniževanje zbrcalo k vadbi. V kar pa dvomim, saj ni vsak otrok enak, nekateri potrebujejo mirnejši način, in le dober učitelj bo prepoznal sistem. Sama bi se pogovorila tako z učiteljem, kot z otrokom. Je pa res, da največ težav izhaja od doma, ne poglobijo se vsi v bolj zdravo prehranjevanje in sploh ne najdejo rešitve iz tega začaranega kroga. Morda rabi punca nekoga od zunaj, da ji bo ponudil pomoč. Tako poniževanje lahko zlahka pri otroku pripelje do motenj hranjenja.

Danes sem doma, včeraj sem fasala neko alergijo, ustnice sem imela kot Latoya, kot bi imela zbotoksirane. Kak je bilo smešno to gledat. Pojma nimam, od česa, ker edino stvar, ki sem jo pred tem dala v usta, je bilo par namočenih koščkov bučk, ki sem jih pripravljala na vlaganje. Namočene so bile v rum, limone, sladkor. Načeloma na nobeno sestavino nisem alergična, še posebej ne na sladkor, hehe.

Danes še nisem vadila, pridna sem ori hrani. Za zajtrk sem pojedla smoothie iz ovsenih kosmičev, jogurta, male hruškice, breskvice in ščepcem muscovado sladkorja, za naslednjo obrok omako iz bučk. Telovadila bom zvečer, za tem bo beljakovinski napitek.

Sovica, saj imamo vsi napade sladkega, najbolj takrat, ko na primer v trgovini ne kupim nič, da me ja ne bipremamilo, potem je pa dobra tudi navadna jedilna čokolada….

Hehe, sem mislila, da sem sam jaz taka, da sem sposobna jesti tudi navadno jedilno čokolado, če ni ničesar doma…;) Pri nas se res vedno kaj najde doma – zadnjič sem npr našla benko (ki ga sicer sploh ne jem, ker mi ni dober), pa sem ga jedla na žlico…grrrr. Pa tudi nisem jaz tista, ki bi skrbela za nakupe hrane in vedno imamo ogromno nekih obiskov in potem so starši prepričani, da je treba nujno nekaj sladkega dat… Sicer pa mi je enkrat (dobra tri leta nazaj) uspelo skenslat sladkarije za dober mesec, ampak sem po tem mesecu dobesedno nadoknadila vse nazaj….Tako, da sem mnenja, da je itak bolje imet kaj doma… Ker sicer si tisto stvar še samo bolj želiš… Za to se jaz moram prav kontrolirat, ker jaz sem sposobna pojest ta veliko čokolado naenkrat – sicer mi je potem slabo, si rečem nikoli več, pa se čez nekaj časa ponovno vse ponovi…

Ima katera knjigico od t25 kjer so jedilniki? Vem samo, da se je 1200 ali 1600 kcal dnevno, ne pa razmerja, zato me ful zanima a so bolj beljakovinski obroki ali je zraven tudi kaj OH? Pa če se to skozi faze kaj spreminja.

Živjo!
Jaz sem pa na “bolniški”. 🙁 Prejle sem se s tako silo s kolenom (zgornji del kolena, tist mehek del nad sklepom) s tako silo udarla v rob stola, da mi koleno vidno oteka in ratuje moder ter trd. Boli pa ornk. Komi stojim na nogi. Matr no…. Upam, da bo zjutrej boljs, ker nocem se vec dni zgubit. ;(

Sem pa okoli trebuha zgubila cca. 6 cm. 🙂 To je pa tut neki!!!

Nocko od miss storavosti!

ahja, tudi jaz sem bila danes na bolniški. Sem fasala vročino…. ne vem od kje, grrr. Focusa zato nisem delala, ker tudi počutje ni ne vem kako dobro. Upam, da se ne razvije še v kaj hujšega.
Glede punce pa takole:
Nekako ne upam naravnost vprašati koliko tehta ampak mislim, da okoli 80kg na višino nekje od 155-160cm. Vem, da ji ni težko iti na sprehod ali pa odigrati nekaj badmintona. Teka nima rada. Mislim, da ji hrana dela težave. Danes sva govorili. Med tednom vsi njeni jejo v službah in ko pridejo domov pojejo kak piškot ali pa sladoled. Mogoče potem zvečer še kdo kaj poje. Je povedala tudi to, da je včasih na enkrat pojedla velike količine hrane in da se je sedaj tega nekako rešila čeprav še vedno kar veliko lahko poje. O zdravi prehrani ve veliko, ker v želji, da bi shujšala bere veliko o tem. Brat je bil tudi močen pa je potem nekje njene sedanje starosti shujšal. Starša pa imata na moje oko vsak nekje 5kg preveč…. ne pretirano, še v meji normale.

Pri nas gledam kako vzgaja otroke soseda – ona je suha, je vegetarijanka, mož je pa tudi suh, ker je bivši maratonec in še vendo veliko kolesari. Tamali trije, dva od njih sta se res ful zredila, sta bila že kar na meji – pojedla sta preveč sladkarij in zdaj jima to prepovedujejo. Npr. ko prideta na obisk, bi pojedla vse kar vidita, pa jima sploh ne pustijo. lahko eno sladkarijo enkrat n ateden. In sta shujšala. Oba pa še nekaj trenirata.

Men je sicer tak način krut 🙂 Da je otrok kregan, ker nekaj preveč poje – saj drugače so čist v redu sosedi in se družimo, pa tud otroke drugače vzgajajo normalno, so čiust fajn vsi 🙂 Sam glede te hrane – se mi pa zdi, da bodo dobil akr nek občutek krivde…

Ne vem kake odnose imate s to sosedo in kako se poznate, če ste si zelo blizu, lahko gresta skupaj tečt, postopoma… Drugače se jaz sploh na tvojem mestu ne bi v to vmešavala ker je mladoletna in to so zelo delikatne zadeve… Tudi če ve veliko o hrani, še ni njujno, da se drži. In tek hočeš nočeš, nbo morala sprejet pozitivno, nihče ga po mojem od nas ni maral, ko smo bili toliko stari… Sicer je pa dosti stara, da se vpiše še v kak šport.

no, še jaz malo nastavim tazadnjo za en opomin. Včeraj namreč nisem odtelovadila, ker sem cel dan lenarila in zdravila svojo alergijo. Seveda je v mojem želodcu pristal tudi sladoled in nekaj krompirčka. Sem pa danes zjutraj že oddelala Speed, spila beljakovinski napitek, počakala, da se malo ohladim, pa hop pod tuš. Konkretno Speed je dosti lažja od ostalih, vsaj zame, in sem jo naredila v Shaunovem tempu. Imam pa en tako čudno navado, da se zmeraj ustavim 3 ali 4 sekunde pred koncem vaje, to sem delala že pri Insanitiju. Pojma nimam, zakaj…

Se mi je zadnjič sanjalo, da sem šla teč na štadion, in sem odlaufala 6km kot keks, in vse to pripisala Focusu. Namreč, v teku ne vidim nič zanimivega, ker mi zmeraj zmanjka misli, in potem se ustavim. No, v sanjah je pa šlo z lahkoto. Tudi drugače, na splošno, se mi zdi, da je dosti več poudarka na spodnjem delu telesa, ampak nič hudega, saj moram najprej ojačati noge in hrbtenico, da me ne bo tako grabilo v njej. Za roke so še pa zmeraj lahko kake sklece dodatno, deset na dan, pa se bo že malo poznalo. Moje roke niso tanke, ampak konkretne okončine, če bi imela zdefinirane, bi bila kot kak bodybuilder….

Saj bomo vztrajale, a ne?

miis, lunaaa, vse tri smo nekaj zabluzile pri zdravju, saj bo!

Kaj je bil včeraj za en dan? 🙂 Tudi jaz nisem včeraj naredila Focusa… Hm, očitno smo bile telepatsko povezane za nepridnost 🙂 Vztrajali pa seveda da bomo…

BitchiBitch: tudi jaz sem že vpraševala za tole knjigico, pa se doslej še ni nobena javila 🙂 Upam, da se bo našel kdo, ki jo bo imel in bo znal povedeti kakšne podobrnosti 🙂 Sicer pa, pri Insanityu sem imela take vrste knjigo, pa je nisem nekak veliko uporabljala…

Miis: čestitke za -6 cm! Seveda da je nekaj in to veliko 😉

New Report

Close