Najdi forum

Tale tema je šla pa v drugo smer, namesto da se pogovarjate o ceni fasade, udrihate en čez drugega.. Polno neumesnih komentarjev.. Vas zanima cena ali ne 🙂

Izdelava fasade na starejši hiši 270m2 severna primorska -Cerkno,iščem izvajalca.

Na hlevu imam za naredit fasado,se pravi za ometat in naredit klasično teranovo brez izolacije.
površina je cca.300 m2,
Zanima me cena izdelave z odrom in materialom skupaj ali pa sama izdelava brez materiala in odra.PROSIM ZA KONKRETNE PONUDBE

g.Kmet za samo delo vam uzamem 2000e pozdrav.

Ja g.Kmet, tale gospod Silvek vam bo dobesedno UZEL teh 2000eu. Pozanimajte se okoli kakšen mojster je.

Pozdravljeni,

rabim ponudbo za fasado CCA370 m2 oder,lepilo, mrežica, zaključni sloj. Smo v Ljubljani.

hvala

g fasada
mi lahko pustite svoj email?

Lep pozdrav

Kaj je Silvester, si že registriral podjetje, ali še vedno delaš na črno?

[email protected]

LP

Kajzarica ojčika sem ravno brala mimogrede-a ti si se nehala prodajati že?Sem skišala da si se nastavljala,sorrčy!!!!11

KDO NIMA DELA IN KDO RACUNA POTNE STROSKE KDO,TO TUKAJ PISEJO IN JIM VERJEMITE TO JE VASA STVAR,JST DELAM IN TO DOBRO,GREM ZDAJ DELATI ANE KER LAHKO OB 9 ZACNEM IN TO JE MOJA STVAR,KAR SE PA TICE MONTAZE PA VERJEMITE DA ME VSAK PRIVAT UZAME,AMPAK DOSTI JE BILO IZKORISCEVANJA IN ZDAJ PAC DELAM TKO KOT DELAM IN MOJ PROBLEM ANE,POTNE STROSKE TA JE DOBRA HAHA LEP DAN……POTEM KO GREM V NOVO MESTO IN NAZAJ IMAM 230 KM NA DAN UF KAJ BI BILO DNARJA ANE ,BODTE PAMETNI PA REALNI……….PA NE NEKAJ NABIJAT KAR DRUGI PISEJO ADIJO

Pozdrav,

V marcu 2012 bomo delali fasado…okolica Ljubljane (Dobrova), kvadrature (po moji grobi oceni) cca. 230 kvadratorv, hiša stara 40 let, P+2, 9 x 9 m (že obstoječa fasada iz tistih časov). Izolacija 20 cm grafitni stirpor na preklop, sidranje. Cokel je že narejen (16 cm stirodur, potreben zgolj kurilplast…cca. 30 m2).

Če je kdo pripravljen narediti ponudbo, naj prosim ali pusti telefonsko ali me kontaktira na mail
[email protected]

Rabimo poleg izdelave fasade še vgradnjo novih polic (stare ven, nove z odkapnim profilom, ter ‘nastavki’ ki preprečujejo zatekanje ob robivih, granit) , poštemati špalete (da pride fasada – izolirana špaleta do vodila rolet), izolacija zunanjega dimnika (stiropor cca. 8 cm debeline), izolacija balkona s spodnje strani (5 cm…cca 10 m2). Zaključni sloj ali Nanoputz ali Topdry oz. pri drugih proizvajalcih podobne kvalitete. Zaključni sloj bo v svetlejšem barvnem odtenku.

Bom vesel tudi grobe ocene (materiala + dela..skratka vse od ‘dober dan’ do ‘nasvidenje’) po kvadratu tule na forumu.

KONTAKTIRAJ FASADERSTVO ZABUKOVŠEK IZ STRANIC OZ IZ KAJ JE ŽE TAM LOČE….POGOOGLAJ, KO SMO MI DELALI FASADO JE BIL TA RES NAJUGODNEJŠI PA RES SO NAM NAREDILI DOBRO IN HITRO…

Živijo, posedujem staro kraško hišo kateri nameravam menjati-obnoviti fasado.Omet je star cca 30 let brez nobene izolacije. Nameravam hišo termo izolitat. Kaj mi svetujete,a izolacijo pritrdim direkt na star omet, ali je treba star omet odstranit do kamna?Kaj priporočate kot izolacijo?-stiropor-termopuc-tervol-kaj drugega? in koliko dubelo izolacijo ,stanujem na Goriškem KRASU. Lep pozdrav vsem skupaj.

Pozdravljeni!
Obstoječo fasado (termo puch debeline 5 cm,narejeno leta1994), bi dodatno izoliral z 10 cm stiroporjem, ter 2 mm zaključnim slojem in barvanjem – v mislih imam dva odtenka svetlejše barve. Kvadratura fasade znaša 180 m2, in 25 m2 cokla.
Zanima me, če je to prava izbira izolacije v tem primeru,prav tako cena m2 z komplet delom, odrom… Želim materil enega proizvajalca.

Prosim za ponudbo,(brez izdelave škatel in obrob okoli oken), drugače pa z komplet materialom in delom, izdelava fasade zgodnja pomlad 2012!!!

Sem iz štajerske- okolica lenarta
Hvala!

Lep pozdrav!!!

g.Branko vidim da ste iz okolice Lenarta,mogoče še se celo poznamo,če pa ne pa smo v vsakem primeru na čist minimalni razdalji,sicer sem iz Trnovske vasi.

Ok.
Opravljamo vsa dela ki ste jih našteli ali ki jih imate za opravit,in seveda še kaj več skratka vsa slikopleskarska in fasaderska dela….
Glede cen vam nebi javno objavlal ,če ste zainteresirani me lahko pokličete in se dogovoriva naprej kako in kaj….

tel:041/327-368 Boštjan

v gipossovih gradbenih normativih lepo piše ,da se odbijajo odprtine večje od 3m2, če so pa obdelane špalete !!širše od od 20 cm razvite površine, se vkalkulira v m2 to vemo zidarji ne pa oni ko ga vprašaš kaj zna delat pa ti reče;sve radim šišam,brijem i zube vadim se pravi kaj potrebuješ to enostavno je tisti trenutek .Drugače delam fasade in mi hodi slabo,ko berem cene.se dobro ve kdo ,se je hvalil enemu ,da je on delal fasado, pa jo je čisto drugi, kako smo slovenski narod naivni .Sprašujejo me ,zakaj se vidijo skozi fasade sidra, ali vsaka plošča posebej, zakaj se vidi vsak podest na zaključnem sloju, grdo zaribano, nobeden ne ve da je treba po zaklučnem ometu podreti oder zaradi senc,potem je lisasta fasada,da se ne sme polniti fuga med ploščami( toplotni most) da se mora špaleta obvezno izolirati in še in še.Ampak ko naredijo skrpucalo z najcenejšimi mat. samo primer kdo ve ,da mora biti mrežica 155gramska lepijo mrežico za 12e jaz pa za 45 na 300m2 to je 400 epa lepilo kg 0,27e/kg jaz dam 1,1e/kg je x 8kg/m2 je1900e to je 2400€ v silikat dajo preveč vode da namesto 8m2 nardi 12ali13m2 pa še tam dobijo petsto v svoj žepto je med brati 3000 € :300m2=10€ od mene je cenejši 3 € ampak on ma še zmerej 2000 v žepu pol pa še svoje nezavarovane delavce plačujejo po 3€ /h nomativ porabe časa je cca ura m2njim da 1000 € če da?mene pride delavc8€in me pride jo 2400 € in na koncu pride investitor ošišan obrijan in brez zob pako preprosto a ne ?na koncu imate narejeno zelo zračno fasado in jurja v žepu groza še dobro da te forume berem 1x na pet let pa srečno po tel. vam lahko še kaj svetujem in povem oz odsvetujem info [email protected]

Pozdravljeni,
zanima me katero debelino stiropora za fasado priporočate na območju Obale? Za strokovni nasvet-odgovor se vam lepo zahvaljujem in pozdravljam.

Mene zanima koliko bi prišla cena za fasado 15-16 cm stiropor ali pa tarvol + na teh 15 16 cm pa še zaključni sloj za 240 kvadratov , z zaključnim slojem pa z odrom pa z davkom vse skupaj?
Pa če mi lahko kdo pošle ponudbo ali predračun na Mail [email protected]

Lep pozdrav.
Nahajam se v Zasavju.
Iščem izvajalca na ključ za izvedbo toplotne izolacije starejše hiše ki ima klasičen omet,ki je že malo poškodovan in razpokan. površina potrebne izolacije je 220 kvadratov od tega je 11 oken in 2.vrata.
Uporabil bi 10 cm stiropor (EPS) z vsebnostjo grafita (sivi stiropor).
Sredstva so zagotovljena iz eko sklada.
Torej iščem ugodnega izvajalca da me kontaktira z okvirno ceno po kvadratnem metru.

e-mail: [email protected]

New Report

Close