Najdi forum

iščemo ponudnike za izdelavo fasade (15 cm stiropor) takoj!! v bližini bleda
ponudbe na [email protected]

Iščem ponudnika za fasado s toplotno izolacijo 15cm stiropor v bližini Mokronoga ponudbe na [email protected].

Tudi sam se zanimam za izdelovalca fasadnega sistema z garancijio (do 15cm). Cene so okvirno znane, bolj pa me zanimajo cene za cca 50m2 napušča s t.i. škatlami, ki se
delujejo z knauf konstrukcijo in preko njih stirodur oz. farmacell. ?

nova
Uredništvo priporoča

ZA ISKALE,CE VAS ZANIMA ZA IZDELAVO SKATLE OZ.NAPUSCA ME LAHKO KONTAKTIRATE NA 041 247 019 SEM NATANCEN IN NAREDIM ZELO KAKOVOSTNO IN CENOVNO ZELO UGODNO

Spoštovani, Mene zanima cena izdelave fasadne obloge – stiropor 10cm ter izravnava z lepilno malto in mrežico, cca 80m2, s postavitvijo in razdiranjem odra. Končni sloj bi se izdelalo naknadno, a me zanima tudi cena tega. LP

Lp Minka

Cena z komplet materialom ter postavitvijo odra znasa 32€ po m2

Lep pozdrav!

Iščem ponudnika za izdelavo fasade 8 cm stiropor 250 m2 na primorskem -goriškem.040285462

cena z odrom in ddvjem 28-29 eur m2 za fasado.

čigav material,a ni brezveze meglo prodajat? a nebi raje napisal od 30 do 45 eur tako kot realno je. a bi naredil fasado z tim laško za ta denar v treh barvah z okenskimi obrobami odkapnimi profili silikatnim zaključnim slojem 2,5 mm v močnejših odtenkih?

res se sama megla prodaja. zadnje dni hodijo prdračuni za fasado od različnih ponudnikov.vse cene se gibljejo od 35 eur plus material.torej za 15 cm stiropor in 150 kvadratov fasade hočejo cca 14000 eur. katastrofa kar se mene tiče jaz delam pa za 700 eur cel mesec.

vsak ima svoje cene dela in izvajanja če sami delate fasade mislim da veste kje se da zbit kak evro pa ni treba pretiravat o 3h barvah ker če bi bilo v sporočilu to napisano bi tudi cena bila drugačna enobarvna fasada komplet pri nas pa je toliko kot napisano

katera firma je to ,da se lahko zmenimo kaj več,nameravamo obnovit hišo v pomladanskem času
cene ki iih navajate se mi zdijo kar v redu vsaj zame zanimajo pa me vaše reference kje lahko vidim kak vaš izdelek?

Pozdravljeni!

Glejte,cena za 15cm stiropor fasade komplet z gradbenim odrom in osnovnim zaključnim slojem je 34€/m2.

LP Boštjan

gradnje podpečan.com

če bi bila cena 14000eur za 150m2 bi bila fasada 93m2 mislim da vam nobeden ni poslal tak predračun kot pravi bota cena od 32 do 36eur po m2 kar je največ 5400eur za 150m2

lp

Mogoče niste napisali kaj je še potem všteto v to ceno(napušč škatle,police,cokel…)
Vseeno je to veliko preveč

LP Boštjan

gradnje podpečan.com

Z veseljem vas odpeljem na ogled naših zaključenih fasad,kje se lahko pogovorite z lastnikom ter povprašate o našem delu.Pri ogledu vašega objekta pa se dokončno zmenimo o ceni in vaših željah!Za ostale informacije me pa vedno dobite na tel:031/892-607.

Lp Darko.

Pozdravljeni,
Tudi sam se zanimam za izdelavo fasade v letošnjem letu.
Zanima me, kolikšna bi bila cena v €/m2 za fasado z izolacijo debeline 15 cm in kolikšna za izolacijo debeline 20cm2, vključno z odrom, končnim nanosom, ki bi bil popolnoma na gladko zapucan in pobarvanimi simsami (okoli oken, vrat, 2x po obsegu hiše in po vogalih hiše (narisani kamni na zamik)), kot so to nekoč imele hiše. Fasade bi bilo za cca. 340 m2. Lokacija Gorenjska.
Za odgovore in eventuelne ponudbe se vam že v naprej lepo zahvaljujem.
LP Boštjan 031-360-526

Mene pa zanima cena na m2 fasade teranova brez izolacije (gre za hlev oz. gospodarski objekt). Torej postavitev odra in izdelava fasade?

lp

Pozdravljeni!

Kako to mislite brez izolacije,ometano?

LP Boštjan

gradnje podpečan.com

Zanimam se za fasado na hlevu – torej bolj lepotno, da se ne bodo videle kocke in seveda ne bom dajala izolacije na hlev – torej samo teranovo?
Kakšna ponudba – je pa okoli 250m2, blizu trojan, izvedba marca, aprila.

New Report

Close