Najdi forum

poz. 37 eur komlet ni bitno kaksno barvo bi dali fasado.lp

cene fasade se kibajo od 27 34 eur za 12 cm pa pride z DDV31 eur lp GOGI

Pozdravljeni!

Spomladi smo delali tudi pri nas fasado. Med zbiranjem ponudb smo praktično ugotovili, da se cene ne razlikujejo kaj preveč. Problem je le to, da je dandanes na trgu veliko ponudbe, različne kakovosti in cen. Sami smo se odločili za ekipo Fasaderstvo Špeh d.o.o. www.speh.si zato, ker je ekipa velika in je bila fasada 250 m2 dokončana v 10. dneh. Uredili so mi tudi vso dokumentacijo za pridobitev Eko subvencije Eko sklada ter papirje za pridobitev kredita pri banki, torej vse na ključ. Cena pa ugodna!

Lep pozdrav,
Marko iz Ljubljane

Če vas zanimajo cene fasade z izolacijo, si jih lahko ogledate tukaj: http://www.fasaderstvo-oblak.si/fasadni-sistemi/cenik

Meni so fasado naredili že pred nekaj leti in sem z opravljenim delom super zadovoljen. Vse so naredili po planu, ni bilo nekih zamujanj in prelaganj, za seboj so vse pospravili itd. Uglavnem odličen pristop, pa še fasada je po nekaj letih taka kot je bila na začetku, nobenih razpok, odpadanja ometa ali česa podobnega.

Vsekakor priporočam!

Meni se zdi ta cena kar ugodna, nekaj takega pa smo podjetju Fuga[/url] za izdelavo fasade plačali tudi mi.

Naj samo povem da je cena fasade odvisna od izvajalca in materiala katerega izberemo tako da nebo kašnih kreganj in tako dalje. Cenike imajo večinoma podjetniki objavljene na internetu. Meni so izvajali fasaderstvo Oblak in sem bil z njimi zelo zadovoljen. http://www.fasaderstvo-oblak.si/fasadni-sistemi

Ko sem jaz iskala sem ga našla na http://www.vsezafasado.net
In tako izbrala najugodnejšega
Priporočam
Lep pozdrav

Petra36

No nam pa ravni fasaderstvo oblak ni všeč,oz končna izvedba njihovega dela.Ampak…Vsake oči imajo svojega malarja 🙂

Mi smo pa bili zelo zadovoljni z izvajalcem Povalej Vladimir s.p.

Naredil nam je demit fasado Jub (12 cm). Vse je zaščitil in zelo lepo naredil, zelo hitro (seveda primerno vremenu) in sicer za 35,00 €/m2 (končna cena). Pride pa najprej pogledat, naredi izmere, svetuje in naredi predračun. Tisti dan ko je obljubil, je tudi prišel. Pošteno.

Pa še njegova št. če jo kdo želi: 041/418-093 Vladimir Povalej

mi pa zelo zadovolnji z BINI fasaderstvom iz štajerskega konca. bili so izredno korektni in so nam svetovali kot bi bila naša hiša njihova hiša. pa še zelo čisto so pustili za sabo, prijazni in vedno dobre volje so bili fantje, tako da jih skoraj pogrešamo ohrog hiše. kontakt je pa g andrej, 041896810, če še ima isto številko.

Pozdrav,

mene pa zanima kolika je cena stiropora ?
Lp

Pozdravljeni! Iscem izvajalca Fasaderja Prosim za 2 opciji ponudbe za izdelavo fasade na stanovanjski hiši površine 266 m2 z dobavo vsega potrebnega materiala in sicer z:1. grafitnim stiroporjem debeline 8 cm2. Webrovo “kremšnito”Prosim tudi za ceno storitve (v primeru, da material dobavimo sami).Hvala, lp Neza 030 386 704

Tudi mi se spravljamo k fasadi 🙂
imeli bi cca240m2 + napušči cca 110m2 (lokacija Bela krajina)
material stiropor 15cm.
Prosim za OKVIRNO ponudbo
a) cena z materialom
b) cena brez materiala

hvala in SREČNO 2015!

tu imate kontakt 051879467 če vas zanima ponudba za izvedbo fasade,izvajalec je iz novega mesta zdobrimi referencami.

mene pa zanima cena zaključnega sloja fasade

Pozdravljeni!

Fasado smo naredili pred kakšnimi 4 meseci. Izvajalec točen,zanesljiv in kvalitetno izdelal.

Lp Matjaž

Zdravo!
Jaz pa bi prosila za kontakte zanesljivih in kakovostnih izvajalcev za izdelavo fasade, z dobrimi referencami (vsakega bomo preverili in šli na oglede že narejenih objektov). Smo iz Ljubljane.
Najlepša hvala že vnaprej!

intitomsen,

– Zidarstvo Škufca (Franc) 041-688-801

– Ahmo 031-531-086
primerno izdelano in brez nategov pri obračunu (Gradbena Knjiga).

LP

Nam so delali Brinida d.o.o, gospod Igor 041-676-325

Mi smo dali 36 EUR z odrom pri firmi Susuri, za 12 cm, komplet izvedba. Lp, Miro

New Report

Close